Ma Dailė (Nuotolinis Mokymasis)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

OCA MA Dailės

Kovo mėn. Įvertinimo rezultatai beveik pateikti, o kai kuriems studentams tai reiškia, kad baigėsi jų laipsnio studijos Atvirame menų koledže. Tiems, kurie nori tęsti pažangą, ir kitiems menininkams bei praktikams, norintiems tęsti studijas magistrantūroje, OCA „MA Fine Art“ yra trejų metų neakivaizdinė programa, siūlanti studentams akademinius iššūkius ir novatorišką pristatymą.

Pradėtas kurti 2011 m., Tai buvo pirmasis „MA Fine Art“ Europoje, kurį pasiūlė atviras mokymasis, ir tai yra pirmasis OCA žingsnis į aspirantūrą per 30 metų istoriją.

Būti iniciatyviems ir galvoti apie save menuose yra labai vertinama. OCA struktūros ir mokymo programos pusiausvyra yra vaisingas derinys. Tai leido man išsiugdyti savo balsą, nepaliestą namų stiliaus. MA atvėrė naujus studijų ir praktikos, įskaitant mokslinius tyrimus, aspektus.

Eleanor MacFarlane

OCA MA dailė paruošia studentus profesinei praktikai pagal jų pasirinktą discipliną, remdama esamą praktiką ir studentų, dirbančių įvairiose žiniasklaidos priemonėse, siekius, įskaitant tapybą, piešimą, skulptūrą, grafikos kūrimą, instaliaciją, performansą, laiką grįstą darbą, skaitmeninį meną. ir fotografija. Programa akcentuojama studijinėje praktikoje, o teorija, kontekstas ir profesinė praktika integruota visoje programoje.

MA leido man daug labiau eksperimentuoti su savo darbu. Tai atvėrė mano mintis toliau tyrinėti medžiagas, rūpintis procesu ir mažiau rezultatais nei aš anksčiau. Aš praradau lūkesčius dėl kūrinio sukūrimo, todėl dabar esu daug laisvesnis, labiau eksperimentuojantis tapytojas.

Amelia Wilson

Dėl „MA Fine Art“ programos lankstumo teikiant internetines paslaugas ir dirbant ne visą darbo dieną, ji tampa prieinama studentams, kurie dėl darbo ir šeimos įsipareigojimų kitaip negalėtų apsvarstyti galimybės studijuoti aukštesniame laipsnyje.

Studentai keliauja per kursą kartu su grupe, dalindamiesi patirtimi ir mokydamiesi per grupinį ir individualų darbą. Mokymo programa sudaroma iš labiau struktūruotos programos link savarankiškų studijų, daugiausia dėmesio skiriant tyrimui, kritiniam apmąstymui ir tyrimui. Dalyvaudami paskaitose, seminaruose, vadovėliuose ir kritikuodami, taip pat teikdami paramą „vienas kitam“, studentai naudojasi pagrindinių kursų dėstytojų ir kviestinių dėstytojų bei dėstytojų, turinčių įvairią kompetenciją, įskaitant kuraciją, žiniasklaidą ir rinkodarą, meno teoriją, patirtimi, profesinė praktika ir susijusios disciplinos (pavyzdžiui, antropologija).

Programa padarė tikrai teigiamą įtaką mano dailės terapijai ir psichoterapijos praktikai. Dienos metu lankyti kolegiją daugeliui žmonių yra nerealu, o dieninių kursų mokesčiai gali būti nepaprastai dideli. Priešingai, manau, kad OCA lankstumas ir skirtingų studentų aplinkybių suvokimas yra labai įtraukiantis. Tai nepaprastai palaiko, praturtina ir įkvepia susitikti su menininkų grupe iš viso pasaulio.

Džeinė Dudley

Progreso keliai yra individualūs ir kolektyvūs. Kai kuriems studentams progresija atsiranda gaunant komisinius už darbą. Kitiems tai reiškia jų darbų eksponavimą augančiai auditorijai per ekspozicijas konkrečiose galerijose. Ne mažiau svarbus studentų pažangumo įrodymas yra didinti jų bendraamžių tinklų spektrą ir poveikį nacionaliniu ir tarptautiniu mastu arba pereiti prie tolesnių, susijusių studijų ar darbo menuose.

Galiu užtikrintai pasakyti, kad programa viršijo mano lūkesčius ir kad mano darbas ir įvaizdžiai pagerėjo. Aš geriau išmanau šiuolaikinius ir istorinius menininkus ir darbus. Aiškiau susitelkiu ties savo praktika.

Markas Danielsas

Studijuoji dailės magistrantūrą OCA

Mūsų magistrantūros programa yra unikalus nuotolinių studijų magistrantūros kursas.

Tai idealiai tinka praktikuojantiems praktikams, kurie nori tobulinti savo įgūdžius, dėstytojams, norintiems tobulinti savo praktiką, kad informuotų savo mokymą ar bakalaurams, norintiems pereiti į antrosios pakopos studijas ne įprastinėje aukštojo mokslo sistemoje.

Kurso apžvalga

Mūsų „MA Fine Art“ programa anksčiau buvo trejų metų neakivaizdiniai kursai, siūlantys jums akademinius iššūkius ir unikalią galimybę patobulinti savo praktiką. Pradėtas kurti 2011 m., Tai buvo pirmasis nuotolinių studijų „Dailusis menas“ Europoje. Šiais metais OCA kurs dvejų metų MA dailės programos mokymo modelį, kuris skirsis nuo ankstesnio trejų metų modelio. Informacija apie kurso struktūrą šiuo metu yra kuriama. Norėdami gauti atnaujinimus, pateikite užklausos formą. Tikimasi, kad dvejų metų mokymo modelis bus parengtas 2020–2021 m., Pradedant nuo 2020 m. Rugpjūčio mėn.

Pristatydami internetu ir būdami ne visą darbo dieną, mūsų dailės programa yra prieinama kiekvienam, kuris dėl darbo, rūpinimosi ar šeimos įsipareigojimų negalėtų apsvarstyti galimybės studijuoti aukštesniame laipsnyje.

Mūsų „MA Fine Art“ pristato jūsų pasirinktos disciplinos profesinę praktiką ir palaiko jūsų siekius. Kursas apima platų žiniasklaidos priemonių spektrą, įskaitant tapybą, piešimą, skulptūrą, spausdinimą, instaliaciją, performansą, laiką grįstą darbą, skaitmeninį meną ir fotografiją. Programa akcentuojama studijinėje praktikoje, o teorija, kontekstas ir profesinė praktika integruota visoje programoje.

Keliausite per kursą kartu su kitais studentais grupėje; dalijimasis patirtimi ir mokymasis atliekant grupinį ir individualų darbą. Mokymo programa sudaroma iš labiau struktūruotos programos link savarankiškų studijų, daugiausia dėmesio skiriant tyrimui, kritiniam apmąstymui ir tyrimui. Paskaitų, seminarų, vadovėlių ir kritikų pagalba, taip pat palaikydami individualius mokymo kursus, gausite naudos iš pagrindinių kursų dėstytojų ir kviestinių dėstytojų patirties. Šie specialistai turi didelę kompetenciją, įskaitant kuratoriją, žiniasklaidą ir rinkodarą, meno teoriją, profesinę praktiką ir su specialistais susijusias disciplinas (pavyzdžiui, antropologiją).

Progreso keliai yra individualūs ir kolektyvūs. Kai kuriems studentams progresija atsiranda gaunant komisinius už darbą. Kitiems tai reiškia jų darbų eksponavimą augančiai auditorijai per ekspozicijas konkrečiose galerijose. Kad ir koks būtų jūsų siekis, ar tai padidins jūsų tinklų spektrą ir poveikį nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, pereisite prie tolimesnių susijusių studijų ar darbo menų srityje, šis kursas jums puikiai tinka.

Kursų filosofija

Kursas apima plačią, praktikoje pagrįstą vaizduojamojo meno filosofiją, leidžiančią lanksčiai praktikuoti nuo įgūdžių grįsto darbo iki konceptualaus. Kursą sudaro:

 • Vienas prieš vieną mokymas telefonu, el. Paštu ar vaizdo konferencijomis
 • Internetiniai seminarai
 • Vaizdo paskaitos ir pristatymai
 • Kolegų grupės diskusija ir kritika
 • Grupiniai projektai
 • Prieiga prie pasaulinės klasės Bridžmanio švietimo meno bibliotekos ir University for the Creative Arts skaitmeninių šaltinių
 • Internetinės grupės orientacijos ir studijos seminarų sesijos.

Caroline Wright - „MA Fine Art“ programos vadovė

„Mano praktika apima vaizdą, skirtą reaguoti į svetainę, naudojant įvairias laikmenas, tokias kaip stiklas ir auksas. Aš sukūriau darbus miestams ir kaimo erdvėms, bendruomenės erdvėms, galerijoms, teatrams, bažnyčioms, apleistose negyvenamose salose ir 100-ųjų bei tų dienų publikai ... “

Kurso turinys

Iš viso yra 180 aukštojo mokslo laipsnio kreditų, kurie apima pagrindinius elementus, įskaitant šiuos tikslus:

Vizualinis tyrimas

 1. Įgyti tinkamų tyrimo metodų, komunikacijos įgūdžių ir akademinės kalbos, susijusios su dalyko sritimi, supratimo
 2. Ugdykite spekuliatyvius ir tiriamuosius meno praktikos metodus, taikydami refleksiją, vertinimą ir apibendrinimą
 3. Sukurkite darbą, parodantį teorinių ir praktinių problemų integravimą, kritinį supratimą ir šiuolaikinio konteksto supratimą

Testavimo praktika

 1. Išplėskite tinkamą tyrimo sritį ir nustatykite savo tiriamosios veiklos parametrus
 2. Išanalizuokite konceptualų savo praktikos kontekstą, kad galėtumėte generuoti kūrybines idėjas ir praktikas
 3. Parodykite asmeninę atsakomybę ir savarankišką mintį, naudodamiesi integruotu požiūriu į praktiką ir kontekstines problemas

Skyra ir ekspozicija

 1. Aukštesniųjų stipendijų įrodymas jūsų meno praktikoje ir kontekstiniame darbe
 2. Parodykite rafinuotą sudėtingų koncepcijų supratimą pristatydami rašytinę ir profesionalią studiją
 3. Pademonstruokite savarankiškumo ugdymą ir aiškią viziją bei strategiją, leidžiančią tęstinę profesinę praktiką už kurso ribų

Asmeninio dėstytojo palaikymas

Dėstytojai, palaikantys mūsų dailės magistrantūrą, yra ir praktikuojantys menininkai, ir patyrę aukštojo mokslo pedagogai.

Laikas ir registracija

Šiais metais OCA kurs dvejų metų MA dailės programos mokymo modelį, kuris skirsis nuo ankstesnio trejų metų modelio. Informacija apie kurso struktūrą šiuo metu yra kuriama. Norėdami gauti atnaujinimus, pateikite užklausos formą. Tikimasi, kad dvejų metų mokymo modelis bus parengtas 2020–2021 m., Pradedant nuo 2020 m. Rugpjūčio mėn.

Pristatymas

Kursas pirmiausia organizuojamas naudojantis e-mokymosi technologijomis, įtraukiant internetinius seminarus ir kolegų grupių diskusijas. Svarbus kurso elementas yra savarankiški tyrimai ir studijos.

Užsienio studentai

Buvo apsvarstytas užsienio studentų dalyvavimas magistro programoje. Mes suprantame, kad jie gali būti kitoje laiko juostoje, o dalyvavimas internetu JK laiko juostoje gali būti iššūkis. Sesijos yra kruopščiai suplanuotos, atsižvelgiant į užjūrio dalyvių buvimo vietą, tačiau kai kuriems studentams sesija gali būti ne darbo diena. Be to, OCA suplanuoja vieną su vienu seansą laiko juostomis, o kai kurie seansai yra pasirinktinai asinchroniniai.

IT / internetiniai reikalavimai

Prieš pateikiant paraišką, reikia atlikti IT tyrimą, kad būtų užtikrinta pakankamai įgūdžių, žinių ir interneto / interneto galimybių, taip pat būtų nustatytas pakankamas plačiajuosčio ryšio greitis.

Patekimo reikalavimai

 • Į „MA Fine Art“ rengimą OCA gali patekti per paraiškos formą, aplanką ir pokalbį. Tai nereikalauja turėti ankstesnį dailės laipsnį, nors tai gali būti pranašumas. Jūsų aplankas ir asmeninis pareiškimas turėtų parodyti rafinuotą jūsų meno praktikos ir šiuolaikinio meno supratimą ir sugebėjimą žodžiu ir raštu išdėstyti savo mąstymą. MA vaizduojamasis menas apima platų praktikos spektrą - nuo figūratyvinės tapybos iki fotografijos ir tekstilės gaminių iki vaizdo, performanso ir instaliacijos meno.
 • Kandidatams, kurių anglų kalba nėra jų gimtoji kalba, jie turės pateikti įrodymus apie anglų kalbos mokėjimą iš patvirtintų dokumentų, kuriuos galima peržiūrėti studentų nuostatuose, sąrašo.

Karjeros pasirinkimas

Šis kursas yra ypač lankstus ir jo struktūra reiškia, kad jūs galite uždirbti, kol mokotės, ir tuo pačiu pagerinti savo karjeros perspektyvas. Žmonės, studijuojantys šią magistrantūrą, turės geresnes sąlygas įgyti aukštesnio lygio dėstymo postus meno srityje arba pereiti į kūrybinius užimtumo sektorius.

Mokesčiai, finansavimas ir kitos išlaidos

Žemiau yra dabartinis kursų mokestis pagal trejų metų programą. Sukūrus dvejų metų mokymo modelį, honorarų struktūra ir kainodara gali keistis.

Europos Sąjungos, įskaitant JK, gyventojai:

 • 2 935 svarų sterlingų už 2019/20.

Taigi trejų metų programos išlaidos yra apie 9000 svarų sterlingų, atsižvelgiant į nedidelį pragyvenimo išlaidų koregavimą kiekvienais metais.

Kito pasaulio gyventojai:

 • 4 100 svarų sterlingų už 2019/20.

Taigi trejų metų programos išlaidos yra apie 12 000 svarų sterlingų, atsižvelgiant į nedidelį pragyvenimo išlaidų koregavimą kiekvienais metais.

Visi OCA kursai yra įtraukti į sąrašą studentų finansų Anglijoje, Velse ir Šiaurės Airijoje, todėl tinkami studentai gali kreiptis dėl studentų paskolos, kad padengtų mokesčių išlaidas. Galbūt jūs taip pat galite kreiptis dėl išlaikymo paskolos ir (arba) studentų su negalia pašalpos, kad padėtų padengti studijas.

Remiantis OCA besimokančiųjų paramos schema, atsižvelgiant į finansinius sunkumus, gali suteikti dalinius kursų įmokas studentams, kurie negali gauti finansavimo iš Studentų finansavimo.

Kiti finansavimo šaltiniai gali būti darbdavių įnašai, patobulinti mokymosi kreditai (ginkluotosiose pajėgose tarnaujantiems darbuotojams ir tarnybų išvykusiems asmenims) ir kalinių švietimo trestas.

Kadangi esate OCA studentas, daugumą skaitymo medžiagos galite pasiekti naudodamiesi skaitmeninės bibliotekos paslaugomis ir el. Knygomis arba atsiųsti jums paštu.

Kitos išlaidos, kurios gali kilti dėl jūsų laipsnio, yra medžiagų / knygų / tekstų pirkimas, siekiant padėti atlikti praktiką ir atlikti tyrimus. Tai gali būti apie 350 svarų sterlingų HE7. Studentai taip pat skatinami lankytis parodose, o išlaidos gali skirtis. Darbas daugiausia pateikiamas dėstytojams ir vertinamas per OCA Learn VLE arba el. Paštu, tačiau tikimasi, kad pašto išlaidos bus apie 40 svarų už vertinimą už medžiagų siuntimą, atsižvelgiant į medžiagų kiekį ir svorį. Užsienio studentų įkainiai bus didesni ir priklausys nuo kilmės šalies.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the ... Skaityti daugiau

Oscar-winning filmmakers, world-renowned fashion designers, television presenters, celebrity jewellers and Turner Prize nominees are just some of the high-profile graduates from the University for the Creative Arts. As a specialist creative arts university, we have created a unique community for our students, where like-minded people can share in the creative process and inspire one another. Collaboration between courses is encouraged, with fine artists studying with budding filmmakers and fashion designers working alongside architects. In this way, our students benefit from exposure to a range of disciplines. Choosing to study with us will give you the freedom to discover your own personal style through a winning combination of industry-focused courses, state-of-the-art facilities, and inspirational expert staff. Skaityti mažiau
Kenterberis , Epsom , Farnhamas , Ročesteris , Maidstone , Molesey , Barnsley + 6 Daugiau Mažiau