Filter
Jungtinė Karalystė

Peržiūrėti visas Internetiniai Magistro studijų programos ir Rinkodaros studijos ir jungtinėse Amerikos Stirling Jungtinė Karalystė 2019

Tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - tai antrosios pakopos akademinės studijos, kurios studentams suteikia tvirtą specializuotų žinių ir įgūdžių pagrindą. Be to, magistro studijos studentams padeda lavinti ir jų kritinio mąstymo, lyderystės bei komunikacijos įgūdžius.

Rinkodaros ir komunikacijos studijas pasirinkę studentai išsamiai nagrinėja naujausias srities tendencijas ir gilinasi į įvairių žiniasklaidos priemonių strategijas. Priklausomai nuo studentų norų, poreikių bei galimybių jie gali rinktis dienines rinkodaros bei komunikacijos studijų programas arba nuotolinio mokymo ar internetines studijas, kurias viso pasaulio studentams vis dažniau pasiūlo geriausios aukštojo mokslo įstaigos.  

Švietimas, Jungtinės Karalystės perduotas klausimas su kiekviena iš Jungtinės Karalystės šalių, turinčių atskiras sistemas pagal skirtingas vyriausybės: JK vyriausybė yra atsakinga už Anglijos ir Škotijos vyriausybė, Velso vyriausybė ir Šiaurės Airijos vykdomoji valdžia yra atsakinga Škotijos , Velsas ir Šiaurės Airija, atitinkamai.

Stirlingo istoriškai buvo vienas iš karališkųjų tvirtovių nuo Škotijos Karalystėje. Dabar atėjo namo iš Stirlingo universiteto, kuriame tarp 11 ir 12 tūkst studentų, atstovaujančių daugiau nei 80 tautybių.

Jau šiandien pradėkite savo internetinių Tiksliųjų mokslų magistro studijų programas apie Rinkodaros studijos apie jungtinėse Amerikos Stirling Jungtinėje Karalystėje apie 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Rinkodaros studijos, Stirling

Vieta
Jungtinė Karalystė
Tempas
University of Stirling

Šis strateginių viešųjų ryšių magistras padės jums iš esmės įvertinti viešųjų ryšių vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje, taip pat pagrindinius analitinius, valdymo ir bend ... [+]

Apžvalga

Šis strateginių viešųjų ryšių magistras padės jums iš esmės įvertinti viešųjų ryšių vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje, taip pat pagrindinius analitinius, valdymo ir bendravimo įgūdžius, kurie yra išbandomi praktiniais praktiniais praktiniais užsiėmimais ir teorinėmis žiniomis.

Kursas pristatomas internetu per University of Stirling " internetinės mokymosi aplinkos Canvas University of Stirling .

Iki studijų pabaigos galėsite įgyti įgūdžių, reikalingų dirbti vadybiniame lygyje viešųjų ryšių srityje. Jūs galėsite:

analizuoti aplinkybes, problemas, organizacines kultūras ir santykius, susijusius su organizacijos reputacijanustatyti tikslus ir kurti bei įgyvendinti viešųjų ryšių programasatlikti tyrimus ir vertinimąKomisijos rinkos tyrimaitaikyti masinius komunikacijos, žiniasklaidos ir psichologines teorijas įvairiose situacijoseanalizuoti ir visapusiškai naudoti skaitmenines laikmenasPagrindinės priežastys mokytis su mumis... [-]
Jungtinė Karalystė Stirling
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
30 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba