close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visas 2 internetinės Tiksliųjų mokslų magistrai. Mokesčiai

Jei norėtumėte įgyti papildomą išsilavinimą ir mokymą savo studijų srityje, magistrantūra, taip pat žinoma kaip mokslo magistras, gali būti geras pasirinkimas. Daugelyje institucijų, kaip pagrindinės magistrantūros sudedamosios dalys, atliksite mokslinių tyrimų projektą ir parašysite disertaciją, pagrįstą jūsų išvadomis. Tai gali užtrukti nuo dviejų iki trejų metų, kad… Skaityti daugiau

Jei norėtumėte įgyti papildomą išsilavinimą ir mokymą savo studijų srityje, magistrantūra, taip pat žinoma kaip mokslo magistras, gali būti geras pasirinkimas. Daugelyje institucijų, kaip pagrindinės magistrantūros sudedamosios dalys, atliksite mokslinių tyrimų projektą ir parašysite disertaciją, pagrįstą jūsų išvadomis. Tai gali užtrukti nuo dviejų iki trejų metų, kad gautumėte šį laipsnį.

Jūs galite stebėtis, "kas yra mokesčių magistro laipsnis?". Šis laipsnis yra skirtas mokyti jus puikius taškus mokesčių teisės, kaip ji taikoma įmonėms ir asmenims. Galite išmokti mokytis mokesčių teisės, kurti mokesčių planus ir spręsti mokesčių problemas, su kuriomis susiduria klientai. Mokyklos gali pasiūlyti pamokas mokesčių principuose ir politikoje, tarptautiniuose mokesčiuose, įmonių pelno mokesčiuose, mokesčių sutartyse ir palyginamosiose mokesčių sistemose.

Mokesčių magistrantūros metu galite įgyti daug įgūdžių, pavyzdžiui, naudojant skaičiuokles ir apskaitos programinę įrangą. Taip pat galite įgyti puikių bendravimo, organizacinių ir vadovavimo įgūdžių. Kiekviena iš jų gali būti naudinga jums, nepriklausomai nuo jūsų profesijos.

Prieš įsitraukdami į mokesčių inspekcijos magistrantūrą, įsitikinkite, kad suprantate registracijos išlaidas. Mokyklos vieta, mokestis už mokslą ir mokesčius bei kreditų, kuriuos jūs mokate, skaičius veikia išlaidas. Kruopščiai palyginkite kiekvieną programą, kad surastumėte geriausią jums.

Mokesčių magistrantūra gali padėti jums įveikti verslo laiptus ir dirbti vadovaujančiose pareigose. Galimybės apima finansinį patarėją, vyriausiąjį finansų pareigūną, patvirtintą buhalterį ir pajamų valdytoją. Jūs taip pat galite dirbti ne pelno siekiančiam asmeniui kaip mokesčių konsultantas ar finansų direktorius. Teisėsaugos pareigūnai yra sukčiavimo analitikas ar teismo buhalteris.

Galite rinktis iš vietos ar užsienio institucijų, kad gautumėte magistro laipsnį mokesčių srityje. Daugelis mokyklų siūlo internetinius kursus, jei pageidaujate, kad ši parinktis. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
University of Hartford Online
Hartfordas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Iš Hartfordas universitetas, Barney School of Business siūlo programas, skirtas studentams, siekiantiems aukštesnio mokslo, apskaitos ir mokesčių srityse įvairovė.

Iš Hartfordas universitetas, Barney School of Business siūlo programas, skirtas studentams, siekiantiems aukštesnio mokslo, apskaitos ir mokesčių srityse įvairovė. -
MSc
Dieninės
Dalinės
Anglų
Internetinės
 
Carl H. Lindner College of Business, University of Cincinnati
Sinsinatis, Jungtinės Amerikos Valstijos

Mokslo magistras Mokesčiai yra skirtas studentams, siekiantiems specializuotą laipsnį mokesčių srityje.

Mokslo magistras Mokesčiai yra skirtas studentams, siekiantiems specializuotą laipsnį mokesčių srityje. -
MSc
Dieninės
Dalinės
12 - 24 mėnesiai
Anglų
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia