Filter
MSc
Šiaurės Amerika Tempas: Ištęstinės

Rasti internetines Magistro studijų programos. Miestų ir regionų planavimas. Šiaurės Amerika. 2019/2020

Viso pasaulio universitetai, kolegijos ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti pačių įvairiausių specialybių tiksliųjų mokslų magistro studijų programų. Į šio tipo studijas paprastai gali stoti bakalauro laipsnį jau turintys studentai. Būtent tiksliųjų mokslų magistro laipsnis studentams gali atverti daugybę tolimesnės akademinės, o taip pat ir profesinės karjeros galimybių.

Miestų ir regionų planavimo akademinės studijų programos kasmet tampa vis populiaresnės viso pasaulio universitetuose. Vienos iš populiariausiųjų šios srities specialybių yra žemės plotų planavimas ir panaudojimas, didmiesčių plėtra, dinamika bei įgyvendinimas.  

Jungtinės Amerikos Valstijos yra didelė šalis Šiaurės Amerikoje, dažnai vadinamas "JAV ", "JAV ", "JAV ", "Amerika " arba tiesiog "narės ". Ji taip pat renka daugiau nei 310 mln žmonių kurie yra pasaulis 's trečia pagal dydį gyventojų. Ji apima tankiai apgyvendintuose miestuose su klesti priemiesčius ir plati, negyvenamos ir natūraliai gražus srityse vienu metu.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais geriausias Internetiniai Magistro studijos - Miestų ir regionų planavimas - Šiaurės Amerika - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Miestų ir regionų planavimas, Šiaurės Amerika

Kansas State University Global Campus

Mokslo magistras Bendrijos vystyme (MSCD) suteikia įgūdžius, informaciją ir tinklus, reikalingus tvariai ir klestinčiai bendruomenei keisti. Ji suteikia specialistams pri ... [+]

Apžvalga

Mokslo magistras Bendrijos vystyme (MSCD) suteikia įgūdžius, informaciją ir tinklus, reikalingus tvariai ir klestinčiai bendruomenei keisti. Ji suteikia specialistams priemones, reikalingas bendruomenei kurti XXI amžiuje.

Programos pabaiga reikalauja 36 kreditų valandų, įskaitant sėkmingą baigiamojo egzamino, magistro išvados ar baigiamojo darbo baigimą, kuris leidžia vykdyti savarankišką projektą, orientuotą į konkrečią profesinių interesų sritį.

Karjera

Programa aptarnauja bendruomenės lyderius, praktikus ir tuos, kurie yra įsipareigoję žmonėms ir vietoms tokiose srityse kaip:

bendruomenės ir regionų planavimasparkai ir poilsisbūstastaikomoji sociologijaaplinkos ir socialinį teisingumąbendruomenės ekonominį vystymąsibendradarbiavimo paslaugasne pelno sektoriuoseAkreditacija... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos USA Online
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba