Filter
MSc
Honkongas Tempas: Visi

Palyginti Internetiniai Tiksliųjų mokslų magistro studijų programas ir Lyderystė ir Honkonge ir 2019/2020

Tiksliųjų mokslų magistro studijų programos - tai antrosios pakopos akademinės studijos, kurios studentams suteikia tvirtą specializuotų žinių ir įgūdžių pagrindą. Be to, magistro studijos studentams padeda lavinti ir jų kritinio mąstymo, lyderystės bei komunikacijos įgūdžius.

Lyderystės tyrimas apima įvairių disciplinų, įskaitant psichologijos, istorijos, vadybos, bendravimo ir politikos mokslų įvairovė. Tikslas yra ugdyti įgūdžius, kad mokiniai gali naudoti tapti lyderiais bendruomenės, organizacijos, arba pelno per savo karjerą.

Honkongas, rasti pietinėje pakrantėje, Kinija, šalis yra viena iš dviejų specialių administracinių regionų Kinijos Respublikos. Honkongas 's aukštojo mokslo dedamas į Anglijos struktūrą, taip pat tarptautinių sistemų. Ją valdo šalies 's švietimo biuro.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo Internetinės Geriausi Tiksliųjų mokslų magistrai, Lyderystė, Honkonge, 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Lyderystė, Honkongas

Laipsniai
Vieta
Honkongas
Tempas
Oxademy Business School

Graduate Management Admission Test arba Magistras Organizacinė Lyderystė (MSOL) yra studijų programa kartu siūlo Oxademy ir Northwood universitetas. MSOL yra specialiai s ... [+]

Oxademy - Northwood universitetas, JAV - bendra programa

LEARN iš dviejų skirtingų mokyklų, su dviem skirtingais nemokami PERSPEKTYVOS

Mokslų Organizacinė Lyderystė (MSOL) Meistras yra studijų programa kartu siūlo Oxademy ir Northwood universitetas. MSOL yra specialiai sukurta jauna, dinamiška aukšto rango specialistai ir vadovams, kurių tikslas yra dėl strategijos, lyderystės ir pokyčių, ir globalizacijos. Ji sukurta siekiant padėti jums atskleisti žmogiškąjį potencialą per savo organizaciją, o pozicionavimo save profesinio tobulėjimo.

Northwood universitetas (NU) yra vienas iš aukščiausią reitingą privatus universitetas JAV studentų miesteliai Midland, Mičiganas ir Cedar Hill, Teksasas. Universitetas yra akredituota pagal aukštojo mokslo Komisija ir yra Šiaurės Vidurio asociacija (800.621.7440; www.higherlearningcommission.org) narys. NU taip pat akredituota per akreditacijos tarybos Verslo mokyklų ir programų (ACBSP), taip pat. Universitetas turi 55.000 absolventai visame pasaulyje. NORTHWOOD universiteto apskaitos programa užėmė 3-iasis nuo BestColleges.com sąraše geriausių interneto programų iš apskaitos bakalauro laipsnį; ir rinkodaros programa buvo pripažįstamos TheBestSchools.org sąrašą apie " 20 Best Online bakalauro Rinkodaros studijų programų. "... [-]

Honkongas Hong Kong
Registracija galima
Anglų
Dieninės
12 - 24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba