Filter
MSc
Tempas: Visi

Palyginti internetinės Tiksliųjų mokslų magistrai - Dizaino studijos

Kaip doktoranto pirmtakas, magistrantūros programos paprastai seka baigiant bakalauro arba bakalauro studijų programas. Studentai, kurie pasirenka siekti magistro, skiria savo pastangas mokytis išsamią informaciją apie konkrečią temą. Nors programos trukmė skiriasi nuo institucijos iki institucijos, daugumoje magistro studijų programų reikalaujama ne mažiau kaip dvejų metų studijų laiko.

Kas yra dizaino studijų magistrantūra? Beveik kiekviena pramonė, ne pelno siekianti įmonė ir vyriausybė visame pasaulyje remiasi meniniu pranešimų kūrimo projektu. Tuo tarpu meninis dizainas puošia peizažus ir pastatus, tuo pačiu leidžiant dizaineriams kūrybiškai išreikšti save. Kai jie įstoja į dizaino studijų magistro programą, studentai paprastai mokosi instruktavimo, dizaino teorijos, meno istorijos, kultūros, psichologijos, sociologijos ir kitų dalykų. Magistrantūros programos dalyviai paprastai glaudžiai bendradarbiauja su kursų patarėjais kurti mokymo programą, kuri padeda patenkinti dominančias sritis. Prieš baigdami magistrantūros studijas, studentai dažnai rašo dokumentus, užbaigia projektus ar priima raštines.

Studijuojant dizaino studijas absolventų lygiu, asmenys gali įgyti meninių įgūdžių, organizacinių gebėjimų ir laiko valdymo įgūdžių. Nors studentai naudojasi šiais įgūdžiais, norėdami rasti darbo užmokestį darbo vietoje, jie taip pat dažnai pasikliauja, kad pagerintų savo kasdienį gyvenimą.

Mokyklos moka skirtingas sumas dizaino studijų magistro laipsnyje, pagrįstoje keliais veiksniais. Kad būtų galima efektyviai išnaudoti biudžetą, paprastai patartina su būsimomis programos pareigūnais mokėti už mokslą, mokesčius ir susijusias išlaidas.

Kiekvienas, kuris ketina dirbti meno ar dizaino srityje, gali pasirinkti dizaino studijų magistro laipsnį. Pasibaigus studijoms, žmonės dažnai dirba menininkai, dizaineriai, dekoratoriai ar kūrybiniai konsultantai. Kai kurie pasirenka tapti rinkodaros specialistais, reklamuotojais ar vadovais privačiose įmonėse. Kiti tampa universitetų mokslo darbuotojais ar profesoriais, o neprofesioninių organizacijų reklamos vadovai. Kai kurie netgi gali įsiregistruoti doktorantūroje.

Studentai visur priskiriami dizaino studijų magistro programoms tiek vietiniuose universitetuose, tiek internetinėse mokyklose. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Dizaino studijos

Cyprus University of Technology

Nuolat reikalauja aistringų, kūrybingų ekspertų, ypač sąveikos projektavimo, naudotojų patirties ir žmogaus-kompiuterio sąveikos (HCI) srityse. Programa aprūpina absolven ... [+]

(Nuotolinis mokymasis kartu su Talino universiteto Informatikos institutu)

Tikslai ir struktūra

Nuolat reikalauja aistringų, kūrybingų ekspertų, ypač sąveikos projektavimo, naudotojų patirties ir žmogaus-kompiuterio sąveikos (HCI) srityse. Programa aprūpina absolventus iš karto parduodamais įgūdžiais projektavimo, technologijų ir teorijos klausimais, susijusiais su sąveikos dizaino, vartotojo patirties ir žmogaus-kompiuterio sąveikos sritimi.

Sąveikos dizainas formuoja žmonių patirtį, kai jie bendrauja su produktais, siekdami savo tikslų ir tikslų. Sąveikos dizaineriai apibrėžia produktų elgesį, tarpininkauja žmonių ir žmonių santykius, žmones ir produktus, žmones ir aplinką bei žmones ir paslaugas įvairiose socialinėse, kultūrinėse ir technologinėse srityse.... [-]

Kipras Limassol
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba