Filter
MSc
Šiaurės Amerika Tempas: Visi

Peržiūrėti internetiniai Magistro studijų programos ir Bioinformatika ir Šiaurės Amerika ir 2019/2020

Viso pasaulio universitetai, kolegijos ir kitų tipų aukštojo mokslo įstaigos studentams gali pasiūlyti pačių įvairiausių specialybių tiksliųjų mokslų magistro studijų programų. Į šio tipo studijas paprastai gali stoti bakalauro laipsnį jau turintys studentai. Būtent tiksliųjų mokslų magistro laipsnis studentams gali atverti daugybę tolimesnės akademinės, o taip pat ir profesinės karjeros galimybių.

Bioinformatika susijęs su kompiuterinių metodų taikymo prasmės biologinių sistemų. Ji tapo pagrindinis dėmesys pramonei, ypač po genomo amžiaus.

Nuotolinis mokymas arba nuotolinis mokymasis yra tiekti švietimą ir mokymą, dažnai individualiai, studentams, kurie fiziškai nedalyvauja miesteliu būdas.

Jungtinės Amerikos Valstijos yra įsikūręs ant Šiaurės Amerikos žemyne. Tai trečias pagal dydį šalies pagal dydį pasaulyje. Ji turi palyginti trumpą istoriją, palyginti su kitų pasaulio tautų, yra viena iš pasaulyje 's didžiausių ekonomikų ir yra viena iš pasaulio ' s labiausiai skirtingomis populiacijomis.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais geriausių Internetinės MSc laipsniai iš Bioinformatika iš Šiaurės Amerika iš 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Bioinformatika, Šiaurės Amerika, Nuotolinis mokymas

NYU Tandon Online

Neišvengiamos mokymosi kaip išspręsti biotechnologijų ir farmacijos problemas, naudojant genomo duomenis ir naujos kartos įrankius mūsų naujovišką interneto Magistro bioi ... [+]

Bioinformatika Prisijungę

Neišvengiamos mokymosi kaip išspręsti biotechnologijų ir farmacijos problemas, naudojant genomo duomenis ir naujos kartos įrankius mūsų naujovišką interneto Magistro bioinformatikos.

Sparčiai didėja žinios molekulinės biologijos ląstelių atvedė į bioinformatikos, naujos disciplinos, kuris transformuoja tradicinius biologija į informacijos mokslų. Inžinerinės anketa Magistro Bioinformatikos programos Mokykla rengia studentus valdyti ir mokytis duomenis iš informacijos sprogimo iš gyvybės mokslų.

Programa atitinka pramonės paklausa specialistams su kieto fondų genomikos, proteomikos, Perl ir bioperl, R ir BioConductor, MySQL, seka ir kelias analizės, taip pat kaip genomo informatikos priemonių ir algoritmų tokios kaip aukštakrosnių kompiuterio.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Niujorkas
Rugsėjis 2020
Anglų
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Lewis University Online

Tinkinkite savo internetinę MS duomenų moksle laipsnį su skaičiavimo biologijos ir bioinformatikos koncentracija. Ši koncentracija nagrinėja duomenų analizę biologijos po ... [+]

Internetinis magistro laipsnis duomenų moksle

Sukurkite savo įgūdžių rinkinį duomenų gavybos, duomenų vizualizavimo, nuspėjamosios analizės ir duomenų valdymo srityse, naudodami Lewis universiteto internetinę MS duomenų mokslų laipsnį. Studentai turės galimybę panaudoti pažangiausius debesų kompiuterijos išteklius ir naudoti daugybę metodų ir teorijų, tokių kaip linijinis algebras ir paskirstytas saugojimas bei apdorojimas - visa tai leidžia nustatyti tendencijas ir spręsti problemas su dideliais duomenimis.

Kompiuterinė biologija ir bioinformatika: ši koncentracija nagrinėja duomenų analizę biologijos požiūriu ir rengia mokinius kurti kompiuterinės bio... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Romeoville
Rugsėjis 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs

Johns Hopkins MS Bioinformatikos programoje pasinerti į temines ir taikomus skaičiavimo modeliavimo, molekulinės biologijos, sistemų biologijos, struktūrinės biologijos, ... [+]

Baigę MS Bioinformatiką, turėsite švietimo bazę, skirtą aiškinti sudėtingą biologinę informaciją, atlikti seka duomenų analizę naudodami sudėtingą bioinformatikos programinę įrangą ir, jei reikia, programinę įrangą. Šis laipsnis apima ne tik teorinius šios srities aspektus, bet ir praktinę bioinformatikos pusę. Ir tai dėsto Hopkinso fakulteto nariai, kurie aktyviai plėtoja šias naujas jaudinančias technologijas.

Suplanuotos dirbti suaugusiems, programa siūlo kursus internete ir vietoje. Jūs netgi galite visiškai baigti studijas internetu.

Studentai privalo baigti visus akademinius darbus magistrantūros ar pažymių programoje per penkerius metus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Sausis 2020
Anglų
Ištęstinės
1 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba