University of New Haven siūlo 30 kreditų aplinkos inžinerijos magistrantūros programą, kuri sklandžiai sujungia teoriją su praktine programa, leidžiančia absolventams būti ne tik produktyviais, bet ir savo pasirinktos pramonės lyderiais.

Mūsų nuolat kintantis pasaulis

Vykdydami sudėtingus, į profesionalumą orientuotus kursus klasių aplinkoje, studentai greitai įgyja įgūdžių, reikalingų užtikrinant novatoriškus sudėtingų aplinkos problemų sprendimus, atliekant tarpdisciplininį aplinkos apsaugos, vandens kokybės ir valymo, nuotekų valymo, kietųjų atliekų tvarkymo, teritorijos sutvarkymo ir išmetamųjų teršalų kontrolės priemonės.

Nedidelės klasės, aprūpintos moderniausiomis technologijomis, suteikia absolventams unikalią mokymosi patirtį, o reikalingas projektas palengvina nuodugnų šiuolaikinių aplinkosaugos klausimų, keliančių iššūkį mūsų nuolat besikeičiančiam pasauliui, tyrimą.

Internetinė programa:

Visiškai internetinė aplinkos apsaugos inžinerijos programa yra sukurta specialiai dirbančiam specialistui ir gali padėti pasiekti tikslą užsidirbti aplinkos inžinerijos magistro laipsnį. Programa orientuota į visiškai palaikomos internetinės mokymosi aplinkos, kurioje bendradarbiausite su fakulteto ir klasės draugais iš visos šalies ir viso pasaulio, kūrimą. Visos klasės yra 100% internetinės ir jas galima baigti bet kuria iš mūsų šešių patogių, septynių savaičių trukmės.

Imk kitą žingsnį, net nepasieksite išorės

Mūsų internetinė aplinkosaugos inžinerijos programa „MS“ yra skirta dirbantiems specialistams ir gali padėti per 2 metus uždirbti aplinkos inžinerijos magistro laipsnį. Programa orientuota į visiškai palaikomos internetinės mokymosi aplinkos, kurioje bendradarbiausite su fakulteto ir klasės draugais iš visos šalies ir viso pasaulio, kūrimą. Visos klasės yra 100% internete ir gali būti baigtos patogiai, per septynias savaites.

 1. Klasės trunka tik nuo 6 iki 7,5 savaičių
 2. Užsiėmimai yra visiškai prisijungę ir pagal jūsų tvarkaraštį
 3. Galite užpildyti visus 30 kreditų tik 2 metus.
 4. Užsiėmimai integruoja teoriją su realaus pasaulio programomis. Daugelyje klasių vietoj baigiamojo egzamino yra projektas, kad galėtumėte pritaikyti tai, ko išmokote.

Studentai mokosi kurti tvarius sudėtingų aplinkos problemų sprendimus, tyrinėdami tokias aplinkos inžinerijos sritis kaip aplinkos apsaugos klausimai, vandens kokybė, vandens valymas, nuotekų valymas, kietųjų atliekų tvarkymo sistemos, teritorijos išvalymas ir išmetamųjų teršalų kontrolės priemonės.

Nacionaliniu mastu pripažintas karjeros plėtros centras

Visi University of New Haven studentai turi prieigą prie daugelio išteklių, kurie yra prieinami per Universiteto karjeros plėtros centrą, kuris buvo pavadintas vienu iš geriausių „The Princeton Review“ šalyje.

Nuo karjeros vertinimų, tinklų kūrimo ir darbo šešėliavimo iki pokalbių ir darbo užmokesčio derybų Karjeros plėtros centras teikia įgūdžius ir ryšius, kad nustatytų prasmingą karjerą ir galimybę tęsti savo aistrą.Factory Chimney Smoke veeterzy / Unsplash

Pasirinkti kursai ir programos

Vandeninių atliekų fizikinis ir cheminis apdorojimas

Fizinių ir cheminių procesų analizė natūraliose ir inžinerinėse vandens taršos kontrolės sistemose. Vienetiniai procesai apima, bet tuo neapsiribojant, aeraciją ir dujų perdavimą, sedimentaciją, filtravimą, koaguliaciją / flokuliaciją, absorbciją, cheminį stabilizavimą, jonų mainus, dezinfekavimą. Taip pat atsižvelgiama į projektavimo metodikas ir operacinius gydymo aspektus

Vandeninių atliekų biologinis apdorojimas

Šis kursas suteikia išsamų vandens atliekų (komunalinių, pramoninių ir (arba) pavojingų) biologinio apdorojimo principų tyrimą. Paprastai naudojami sustabdyti ir pritvirtinti augimo procesai. Daugiausia dėmesio skiriama aktyviojo dumblo, drebančių filtrų ir besisukančių biokontaktorių projektavimo ir eksploatavimo aspektams. Taip pat aptariami gydymo vietoje procesai.

Teršalų likimas ir transportas aplinkoje

Šis kursas apima pagrindinius teršalų elgesio aplinkoje principus. Nuodugniai ištirtos teršalų fizikinės ir cheminės savybės, transportavimo ir transformacijos mechanizmai, turintys įtakos teršalų pasiskirstymui tarp oro, vandens ir kietų sričių. Nagrinėjamos temos apima, bet tuo neapsiribojant, aplinkos sąsajos pusiausvyrą, advekcinį ir difuzinį transportą; biocheminiai mainai atmosferos, vandens ir sausumos srityse. Taip pat svarstomas aplinkos modeliavimas.

Aplinkos teisė ir įstatymai

Valstybinių ir federalinių taršos kontrolės įstatymų ir kitų teisės aktų vykdymo užtikrinimo metodų apžvalga; poveikį atliekų tvarkymo kriterijams ir savivaldybių nutarimų rengimui ir vertinimui; aplinkos įvertinimų ir poveikio ataskaitų rengimas.

Paraiškų teikimo reikalavimai abiturientams

Meistro paraiškos kontrolinis sąrašas

 • Internetinė programa
 • 50 USD negrąžinamas mokestis
 • Oficialūs universiteto nuorašai ir bakalauro baigimo įrodymas. Kartu su nuorašais taip pat turi būti pateiktas universiteto pažymėjimo sistemos paaiškinimas.
 • Dvi rekomendacijų raidės iš jūsų dėstytojų ar darbdavių
 • Būtina patvirtinti tikslą. Labai rekomenduojama santrauka.
 • Tam tikroms didelėms įmonėms reikalingi GRE ir (arba) GMAT testų rezultatai. GRE mokyklos kodas: 3663; GMAT mokyklos kodas: P1X-DS-94.

Tarptautiniai studentai

 • Internetinė programa
 • Negrąžinamas 50 USD paraiškos mokestis
 • Visų dalyvavusių kolegijų ar universitetų nuorašai (anglų kalba). Nuorašai turi būti pateikiami užklijuotuose vokuose ir išsiųsti tiesiai į priėmimo skyrių. Jei oficialių dokumentų nėra, neoficialius dokumentus galima įkelti per internetinę paraiškų sistemą tik pradinei peržiūrai. Visus oficialius dokumentus būtina gauti prieš pradedant semestro pamokas.
 • Du rekomendaciniai laiškai
 • Tikslo pareiškimas
 • Atnaujinimas arba gyvenimo aprašymas
 • TOEFL iš 75, arba IELTS iš 6,0, arba PTE iš 50, arba University of New Haven akademinės anglų kalbos parengiamosios programos baigimas. Kai kurioms didelėms įmonėms gali reikėti aukštesnių anglų kalbos testų balų.
 • Tam tikroms didelėms įmonėms reikalingi GRE ir (arba) GMAT testų rezultatai. GRE mokyklos kodas: 3663; GMAT mokyklos kodas: P1X-DS-94.
 • Indijos pareiškėjai privalo pateikti išsamius pažymėjimo lapus kiekvienam semestrui / akademinių nuorašų lapus. Vien tik KONSOLIDUOTI ženklų lapai nepriimtini.
 • University of New Haven priima trejų metų bakalauro laipsnius iš Indijos tik tuo atveju, jei Nacionalinė vertinimo ir akreditacijos taryba (NAAC) jiems suteikė „A“, „A“ arba „Penkių žvaigždučių“ įvertinimą. Studentai taip pat turi būti baigę 1 arba 2 skyrius. Kartu su pareiškėjo nuorašais turi būti pateiktas universiteto ar kolegijos NAAC pažymėjimo įrodymas. Tai taikoma šiems trejų metų bakalauro laipsniams: B.Com 3 metų laipsnis, B.Sc 3 metų laipsnis ir BBA 3 metų laipsnis. Pareiškėjai iš Indijos, turintys 3 metų laipsnį, gali pateikti papildomus metus magistro laipsnį arba vienerių metų pakopos diplomą iš pripažinto universiteto, kad galėtų būti priimti.
Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 9, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Sau. 15, 2020
Duration
2 metų
Dieninės
Price
28,200 USD
Iš viso mokymas
Deadline
Lapk. 15, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 15, 2020
End Date
Sau. 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 15, 2019

Sau. 15, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Lapk. 15, 2019
End Date
Sau. 2022

Environmental Engineering, M.S.