Kurso apžvalga

Paprastai negalėsite studijuoti psichologijos magistro lygmenyje be bakalauro lygio. Tačiau ši konversijos programa leidžia jums tai padaryti. Jei turite bakalauro laipsnį (bet kokiu dalyku), bet planuojate pakeisti psichologijos sritį, dabar galite baigti magistro psichologiją, akredituotą Britų psichologų draugijos (BPS) su „ Arden University .

Per lankstus „Arden“ studijų režimą lengviau uždirbti psichologijos meistrą kartu su esamais įsipareigojimais ir atsakomybe. Ši programa padės jums perkelti savo karjerą į kitą lygį, o jūs įsisavinsite mūsų supratimą apie žmogaus protą.

Visos „Arden“ programos yra teikiamos daug dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms ir karjeros sėkmei. Ši profesinė programa yra akredituota Didžiosios Britanijos psichologų draugijos, todėl jūs galite būti tikri, kad jūsų karjera psichologijoje yra geriausias pagrindas.

Modulio moduliai

119796_logosmaller.jpg

Tyrimo metodai:

Šis pirmasis modulis įveda psichologijos kilmę ir jos raidą kaip mokslo discipliną. Jūs sukursite gerą supratimą apie kokybinius ir kiekybinius tyrimo metodus, sužinosite, kaip kurti eksperimentus, rinkti ir analizuoti duomenis, atlikti interviu ir pranešti apie savo išvadas.

Kognityvinė psichologija:

Jūs apsvarstysite, kaip mūsų smegenys interpretuoja pasaulį, ir kaip šis aiškinimas gali būti klaidinantis. Apsvarstydami suvokimą, kalbą, atmintį ir mokymąsi, jūs apimsite svarbiausius klausimus, kuriais grindžiama pažinimo psichologija. Išnagrinėjus empirinius tyrimus kuriant kognityvinę teoriją, šis modulis taip pat nagrinėja konceptualias ir etines mokslinių tyrimų sritis.

Socialinė psichologija:

Gauti supratimą apie žmogaus elgesį, kai tiriate konceptualius ir istorinius socialinės psichologijos klausimus. Naudodami tradicinius ir kritinius tyrimo metodus, jūs praktiškai pritaikysite realių teorijų spektrą ir, be kita ko, ištirti socialinį konstruktyvumą, kultūrą, kalbą ir tapatybę.

Individualūs skirtumai ir nenormalus psichologija:

Prisijunkite prie diskusijos apie individualumo skirtumus. Jūs artėsite prie asmenybės ir intelekto vertinimo ir galėsite ištirti prieštaringus matavimus ir nenormalumo apibrėžimus. Jums bus įrengtos psichoanalitinės ir psichometrinės priemonės, gebės klasifikuoti sutrikimus ir gydymą.

Gyvenimo trukmės plėtra:

Apsvarstykite žmogiškąjį vystymąsi visą gyvenimą ir ištirkite prisirišimo teorijas, elgesio genetiką ir kognityvinę, emocinę bei moralinę raidą. Jūs taip pat pasveriate meta reprezentaciją ir tai, kaip mes matome savo norus, emocijas ir asmeninį tobulėjimą.

Elgesio neurologija:

Atraskite žmogaus nervų sistemos struktūrą ir funkciją ir sužinosite apie biologinės psichologijos ir pažinimo neurologijos metodologijas. Jūs gausite vertingą žmogaus elgesio suvokimą iš biologinės perspektyvos, įskaitant genetiką, evoliuciją, neurografinį vaizdavimą ir smegenų sutrikimus, ir apimkite etikos ir konceptualius klausimus įvairiuose žmonių ir gyvūnų tyrimuose.

Išplėstinė psichologijos projektas:

Šis svarbus projektas suteikia jums galimybę atlikti empirinius tyrimus pasirinktoje srityje, susijusioje su programos tema, ir plėtoti savo kritinius gebėjimus. Sukursite mokslinių tyrimų pasiūlymą, pasirinksite įprastą disertaciją arba akademinį straipsnį ir pristatymą, kuriame aptariamos pagrindinės psichologinės problemos. Šiame etape jūs naudosite visas savo žinias iš programos, suteikdami galimybę susieti savo mokslinius tyrimus su jūsų darbo poreikiais.

Ką sako mūsų studentai:

Patekimo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • JK pagyrimu pažymimas ne mažiau kaip antros klasės (2.2) arba lygiavertis,
  • Ir matematikos kvalifikacija, lygi bent C klasei GCSE
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.5 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 6,0 bet kokio elemento).
Ką daryti, jei neturiu akademinės kvalifikacijos?

Mes teigiamai skatiname ir apsvarstome paraiškas iš tų, kurių patirtis yra didelė (paprastai 5 metai), ir galime parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime jūsų CV ir nuorodos.

Mokesčiai

9500 svarų sterlingų (JK

116437_MScPsychology.jpeg

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 48 daugiau kursų Arden University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 18, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Spal. 2019
Sau. 2020
Duration
18 - 60 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,957 EUR
Mokesčiai per metus: 6 957 EUR (JK / ES), 6 957 EUR (tarptautinė)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Bal. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Bal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date