MSc Kompiuterių Saugumas (DL)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Kyla susidomėjimas kompiuterių saugumu. Nuo informatoriaus Edvardo Snowdeno iki NHS išpirkos programinės įrangos atakos padidėjęs kibernetinis nusikalstamumas sukėlė didelę šios srities saugumo ekspertų paklausą. Šis internetinis kursas išmokys jus apsaugoti ir saugoti informaciją, saugomą skaitmeniniuose įrenginiuose visame pasaulyje.

Turėdami gilesnį dėmesį į skverbimosi bandymus ir gynybinių priemonių įgyvendinimą, jūsų kursas sustiprins esamas žinias apie kompiuterį ir sukurs savo saugumo kompetenciją. Mes jus išmokysime, kaip sulaužyti sistemas, siekiant sugriežtinti jų saugumą ir užkirsti kelią kitiems įsilieti į juos, ir jūs parengsite naujus metodus, kaip apsaugoti įmonės saugumą.

Jūs įgysite praktinės patirties virtualioje mokymosi aplinkoje. Prisijungus prie nuotolinio kompiuterio iš savo kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio, sužinosite, kaip "nulaužti" ir ginti mašinos, kad galėtumėte patikrinti jų saugumą taikydami saugias ir teisines mokymo procedūras.

2014 m. Mokslinių tyrimų kompetencijos programa

2014 m. Tyrimų kompetencijos sistema: mūsų universitetas išreiškė jėgas penkiuose sparčiai besivystančiose mokslinių tyrimų srityse, į kurias jis įžvelgė pirmą kartą, įskaitant kompiuterių mokslą.

Kurso išmokos

Norint sėkmingai apsaugoti organizacijas, jūs ketinate išmokti įsilaužti į mašinas, įvesti virusus ir nutraukti sistemas. Tačiau dėl teisinių, etinių ir moralinių priežasčių nenorime, kad jūs tai atliktumėte savo mašinose. Štai kodėl mes suteikiame jums mokymosi aplinką, kuri leis jums prisijungti prie nuotolinio kompiuterio, suteiks jums virtualios aplinkos praktikai, kurią mokysitės.

Tai yra kursas, kurį galite ištirti patogiai savo namuose. Tai mokoma tik internete, suteikiant jums praktinių scenarijų, kuriuose galite atlikti vaidmenį kaip IT saugumo specialistas.

Suteikiama virtualioji mokymosi aplinka, kurioje bus surengta visa atitinkama medžiaga kursui, o prireikus - savaitinės internetinės paskaitos arba vadovėliai.

Taip pat bus prieinami ištekliai per "Library Online", pvz., Internetiniai žurnalai ir elektroninės knygos.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turėtų turėti bent jau antrosios klasės pagyrimo laipsnį giminingų kompiuterijos dalykų srityje, bent jau antros klasės pagyrimo laipsnį ne gimininguose dalykuose, patvirtinamus įrodymais apie tinkamumą nagrinėjamam dalykui, arba turėti lygiavertę patirtį ar mokymą, paprastai iš darbo aplinkos. Visos paraiškos turėtų būti paremtos akademine ar profesine nuoroda. Visi kandidatai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Nesvarbu, ar jau esate kompiuteriu ir nori pereiti į saugumą, ar esate studentas, kuris ką tik baigė su kompiuteriais susijusį laipsnį, šis kursas suteiks jums įgūdžių, kaip apsaugoti įmonės turimą informaciją kiekviename sektoriuje, suteikiant jūsų karjerą visame pasaulyje. . Jūsų būsimi vaidmenys gali apimti skverbimosi testerį (sistemą, tinklą, internetą ir programą), saugos architektą, kenkėjiškų programų analitiką, saugumo analitiką ar saugumo auditorių.

  • Įsiskverbimo testeris (sistema, tinklas, internetas, programa)
  • Apsaugos architektas
  • Kenkėjiškų programų analitikas
  • Saugumo direktorius

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite pasikalbėti su mūsų karjeros tarnybos personalu, kuris gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

Neakivaizdinės studijos suteikia lankstumo mokytis savo tempu. Dėl šios priežasties mūsų mokestis už mokslą yra apskaičiuojamas naudojant kredito taškus. Kiekvienas jūsų studijuojamas modulis turi kredito taško vertę. Daugelio dėstomų magistrantūros studijų modulių kreditų vertė yra 20. Mokestis už mokslą šio kurso studentams yra 722,2 svaro sterlingų už kiekvieną 20 kreditų tašką. Moduliams, turintiems skirtingą kredito taško vertę, jų kainą galima apskaičiuoti padauginus modulio kredito vertę iš 36,11 svaro sterlingų vertės mokesčio už vieną kredito tašką. Sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti atsižvelgiant į infliaciją.

Tarptautinis

Neakivaizdinės studijos suteikia lankstumo mokytis savo tempu. Dėl šios priežasties mūsų mokestis už mokslą yra apskaičiuojamas naudojant kredito taškus. Kiekvienas jūsų mokomas modulis turi kredito taško vertę. Daugelio dėstomų magistrantūros studijų modulių kreditų vertė yra 20. Mokestis už mokslą šio kurso studentams yra 722,2 svaro sterlingų už kiekvieną 20 kreditų tašką. Moduliams, turintiems skirtingą kredito taško vertę, jų kainą galima apskaičiuoti padauginus modulio kredito vertę iš 36,11 svaro sterlingų vertės mokesčio už vieną kredito tašką. Sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti atsižvelgiant į infliaciją.

Įranga

Speciali paramos komanda

Tiesiog todėl, kad nesate mokosi miesteliu, nereiškia, kad turėsite susidoroti su savimi - jūs turėsite asmeninio dėstytoja kartu su universiteto studentų centru ir gerovės centru. Jie yra pasirengę jums patarti viskuo, nuo akademinių klausimų iki streso ir nerimo.

Biblioteka

Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, elektroninius žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kad tau tinka, o biblioteka yra atvira 24 valandas per parą 7, jei norėtumėte aplankyti. Mūsų išorės komanda taip pat teikia specialią paramą nuotolinių studijų studentams.

Virtuali mokymosi aplinka

VLE suteikia prieigą prie kurso medžiagos, pvz., Vaizdo įrašų, elektroninių knygų ir kitų dokumentų. Jūs taip pat naudojate, kad pateiktumėte užduotis ir gautumėte atsiliepimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau