Programos aprašymas

Iššūkis, kaip septyni milijardai gali gerai gyventi vienoje planetoje, gali būti suprantami ir veiksmingai sprendžiami, atsižvelgiant į keletą perspektyvų ir įvairias disciplinas.

Mūsų "MSc Global Challenges" yra daugiapakopė internetinė programa, suteikianti išskirtines kvalifikacijas, sėkmingai baigus kiekvieną iš trijų etapų.

Kiekviename etape, kaip antrosios pakopos studijų pažymėjimas, yra savęs teisė, įgyja daugiadisciplininį požiūrį į pasaulines problemas iš savo skirtingos perspektyvos.

Studijuojant visus tris etapus, jūs galite išsamiai suprasti pasaulines problemas ir plėtoti bei išplėsti savo įgūdžius ir žinias, kad galėtumėte veiksmingai kovoti. Progresuojant per programą, jūs integruojate savo mokymąsi iš kiekvieno iš jūsų studijuojamų pažymėjimų, įtraukdami gylis ir turtingumą į savo patirtį.

Trys antrosios pakopos studijų pakopos, apimančios magistrantūrą, etapai yra šie:

PgCert pasaulinės plėtros iššūkiai

Pasaulinės plėtros iššūkiai mano, kad daugelyje pasaulio regionų didėja ekonominė, socialinė ir politinė nelygybė, taip pat reikia naujų būdų, kaip apmąstyti ir spręsti tarptautinę plėtrą. Programa siūlo Socialinių ir politinių mokslų mokykla.

PgCert pasaulinės aplinkosaugos iššūkiai

Pasaulinės aplinkos uždaviniai numato, kaip žmogaus veikla keičia natūralią aplinką beprecedenčiai spartai ir jos poveikį žmonių gerovei ir vystymuisi. Programa siūlo Žemės mokslų mokykla.

PgCert pasaulinės sveikatos problemos

Pasaulinės sveikatos problemos numato ryšius tarp vietos ir pasaulio sveikatos problemų ir mūsų kintančio supratimo apie sveikatą, sveikatą, ligas ir sveikatos priežiūrą. Programa siūloma Edinburgo medicinos mokyklos (Molekulinės, genetikos ir gyventojų sveikatos mokslų).

Mokymasis internete

Dėl labai lanksčios šios programos pobūdžio tai yra puikus būdas tiems, kurie turi profesinių ar šeimos įsipareigojimų, įgyti papildomą kvalifikaciją su minimaliu pertraukimu arba supažindinti studentus su virtualia mokymosi aplinka.

Mūsų apdovanojimai internete teikiamos mokymosi technologijos yra visiškai interaktyvios, leidžiančios bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Išmoksite naudodamiesi internetiniais metodais, įskaitant vaizdo paskaitas, mokymų vadovus, savireguliavusius ir vadovaujamus skaitymus bei daugybę interaktyvių interneto svarstymų ir diskusijų. Jūs būsite aktyvios ir remiančios virtualios bendruomenės dalimi.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa internetinės bendruomenės palaikymo dalimi, susiburianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programos struktūra

Mūsų magistrantūra "Global Challenges" leidžia jums mokytis lanksčiai, tinka Jums. Galite užbaigti tris etapus bet kokia norima tvarka.

Nėra disertacijos elemento: kiekvienas antrosios pakopos studijų pažymėjimas suteikia jums galimybių, diskutuodamas su akademiniais darbuotojais, parengti novatoriškus projektus, kurie yra jūsų vertinimo dalis.

"Global Challenges" magistrantūra paprastai yra baigta per tris ar penkerius mokslo metus ir ją suteikia Socialinių ir politinių mokslų mokykla.

Karjeros galimybės

Ši programa suteiks Jums žinių ir įgūdžių, reikalingų darbui su vyriausybėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis, tarptautinės pagalbos organizacijomis, Jungtinių Tautų agentūromis, privačiuoju sektoriumi, universitetais, kitomis mokslinių tyrimų institucijomis ir kitur.

Perduodami įgūdžiai, kuriuos jūs įgysite tokiose srityse kaip komunikacija ir tyrimai, suteiks jums darbo rinkos privalumus, nepriklausomai nuo jūsų karjeros.

Įvadas į "MSc Global Challenges" vaizdo įrašą

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis atitikmuo.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

  • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
  • IELTS: iš viso 7,0 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
  • TOEFL-iBT: iš viso 100 (bent 20 kiekviename modulyje)
  • PTE (A): iš viso 67 (ne mažiau kaip 56 kiekviename "Komunikacinių įgūdžių" skiltyje)
  • CAE ir CPE: iš viso 185 (bent 169 kiekviename modulyje)
  • Trejybė ISE: ISE III, turintis visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Paraiškų pateikimo terminai

  • Programos pradžios data: 2019 m. Rugsėjo 9 d
  • Paraiškų pateikimo terminas: 2019 m. Rugpjūčio 15 d

Mes primygtinai rekomenduojame pateikti savo užpildytą paraišką kuo anksčiau, ypač jei jūs taip pat kreipiatės dėl finansavimo arba jums reikės vizos. Jei turėsime vietų, galime apsvarstyti vėlesnes paraiškas.

Kaip taikyti

Turite pateikti nuorodą su savo paraiška.

Programa mokoma:
  • Anglų
The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine

Peržiūrėti 13 daugiau kursų The University of Edinburgh - College of Medicine & Veterinary Medicine »

Paskutinį kartą atnaujinta Spalis 25, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
3 - 6 metų
Ištęstinės
Price
5,170 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas