Kurso apžvalga

Sužinokite svarbiausius strateginius įgūdžius, kad supaprastintumėte verslo funkcijas ir darbo eigą, o kuriant ir diegiant efektyvius IT architektūros sprendimus. Ši magistrantūros verslo architektūros valdymo programa yra teikiama „ Arden University ir bus naudinga praktikuojantiems IT specialistams, norintiems nukreipti savo karjerą į strateginį valdymą.

„Arden“ lankstus studijų režimas leidžia lengviau plėtoti savo įgūdžius kartu su esamais įsipareigojimais ir atsakomybe. Ši programa padės jums perkelti savo karjerą į kitą lygį, o jūsų organizacija priartės prie logistinių tikslų.

Visos „Arden“ programos yra teikiamos daug dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms ir karjeros sėkmei.117423_hS-sXCwQ.jpeg

Modulio moduliai:

Informacinių sistemų ir verslo strategijos derinimas
  • Sukurti kritišką IT sistemų projektavimo, taikymo ir tobulinimo supratimą ir remti kitų strateginių tikslų įgyvendinimą. Jūs sukursite išsamų supratimą apie strategines pasekmes ir ištirsite sudėtingus procesus ir metodus, naudojamus verslo tikslams pasiekti.
Verslo plano kūrimas
  • Suprasti, kaip kreiptis į strateginį IT verslo planavimą ir naršyti sudėtingus naujus IT produktus ir paslaugas verslui. Jūs padengsite planavimo elementus, įskaitant IT sprendimų kūrimo nurodymą, vertinimą ir prioritetų nustatymą, ir sukuriate verslo planą, atitinkantį jūsų darbo kontekstą.
Architektūros dizainas
  • Sužinokite, kaip sistemingai suplanuoti sistemos projektavimą, siekiant užtikrinti, kad sudėtingos technologijos ir reikalavimai būtų veiksmingai įgyvendinti. Šiame modulyje įvertinsite esamas sistemas ir metodus, taip pat atsirandančias tendencijas aparatūros, programinės įrangos ir sistemų naudojimui. Tada įvertinsite savo organizacijos architektūrą ir pateiksite patobulinimų rekomendacijas.
Technologijų ir tendencijų stebėjimas
  • Laikykitės šio strateginio IT vaidmens sparčiai besikeičiančios technologijų aplinkos. Jūs turėsite galimybę įvertinti naujas technologijas ir ištirti būdus, kaip jie taikomi dabartinei verslo praktikai. Naudodamiesi analitiniu požiūriu, įvertinsite, kaip įmanoma diegti naujas IT tendencijas į dabartinę verslo praktiką.
Verslo pokyčių valdymas
  • Didėjant pokyčių tempui ir mastui, būtinas poreikis priimti besivystančius ir novatoriškus IT sprendimus. Jūs įvertinsite naujų sprendimų poveikį ir kaip efektyviai valdyti pokyčių procesą. Šiame modulyje bus nagrinėjami tokie klausimai kaip tvarumas ir verslo procesų tęstinumas, iliustruojantis jų poveikį pokyčių valdymui ir audituojant jų naudojimą dabartinėje praktikoje.
Duomenų tvarkymas ir sprendimų priėmimas
  • Naudodamiesi daugiau duomenų nei kada nors anksčiau, tie, kurie yra pasirengę tvarkyti ir interpretuoti šiuos duomenis, gali suteikti realią vertę darbo vietai. Šio modulio dėmesio centre - mokytis, kaip interpretuoti duomenis ir priimti pagrindinius verslo sprendimus, formuojant organizacijos ateitį.
Mokslinių tyrimų projektas:
  • Šis svarbus projektas suteikia galimybę tyrinėti pasirinktą sritį, susijusią su programos tema, ir plėtoti savo kritinius gebėjimus. Sukursite mokslinių tyrimų pasiūlymą ir galėsite pasirinkti tarp tradicinio disertacijos ar akademinio straipsnio ir pristatymo. Tada jūs naudosite visas savo žinias iš programos, suteikdami galimybę susieti savo tyrimus su jūsų darbo poreikiais.

Ką sako mūsų mokiniai

117421_d0yCGJoQ.png

„Grįžimas į visą darbo dieną įgytą išsilavinimą tapo beveik neįmanomas, nes turėjau šeimą, hipoteką ir visus kitus šiuolaikinio šeimos gyvenimo sutrikimus. Ar aš rekomenduoju Ardeną? Taip, norėčiau. ir potencialas dirbti mano pasirinktoje srityje. “

Martin Lithgow,

Arden University

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • Didžiosios Britanijos apdovanojimo laipsnis - ne mažiau kaip antroji klasė (2.2) arba lygiavertė.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.5 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 6,0 bet kokio elemento).

Ką daryti, jei neturiu akademinės kvalifikacijos?

Mes teigiamai skatiname ir apsvarstome paraiškas iš tų, kurių valdymo patirtis yra didelė (paprastai 5 metai), galinčios parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime jūsų CV ir nuorodos.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 48 daugiau kursų Arden University »

Paskutinį kartą atnaujinta July 1, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Duration
18 - 60 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
8,550 GBP
8,550 svarai (Jungtinė Karalystė
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date