Kurso apžvalga

Išmok pagrindinius strateginius įgūdžius, leidžiančius racionalizuoti verslo funkcijas ir darbo eigą, kuriant ir diegiant efektyvius IT architektūros sprendimus. Ši magistrantūros verslo architektūros valdymo (CMI) programą pristato Arden University ir bus naudinga praktikuojantiems IT specialistams, kurie nori nukreipti savo karjerą link strateginio valdymo.

„Arden“ lankstus studijų režimas leidžia lengviau plėtoti savo įgūdžius kartu su esamais įsipareigojimais ir atsakomybe. Ši programa padės jums perkelti savo karjerą į kitą lygį, o jūsų organizacija priartės prie logistinių tikslų.

Visos „Arden“ programos yra teikiamos daug dėmesio skiriant įsidarbinimo galimybėms ir karjeros sėkmei.

117423_hS-sXCwQ.jpeg

Modulio moduliai:

Informacinių sistemų ir verslo strategijų derinimas
Ugdykite kritinį IT sistemų projektavimo, taikymo ir tobulinimo supratimą ir palaikykite kitų strateginių tikslų įgyvendinimą. Jūs sukursite išsamų supratimą apie strateginius padarinius ir ištirsite sudėtingus procesus bei metodus, naudojamus verslo tikslams pasiekti.

Verslo plano rengimas
Supraskite, kaip požiūris į strateginį IT verslo planavimą, ir naršykite sudėtingumą, kurį verslui sukuria nauji IT produktai ir paslaugos. Apimsite pagrindinius planavimo elementus, įskaitant IT sprendimų apibrėžimą, vertinimą ir prioritetų kūrimą bei sukursite verslo planą, atitinkantį jūsų darbo aplinką.

Architektūros dizainas
Išmokite sistemingai kreiptis į sistemos dizainą, kad užtikrintumėte veiksmingą sudėtingų technologijų ir reikalavimų įgyvendinimą. Šiame modulyje įvertinsite dabartines sistemas ir metodus, taip pat kylančias aparatūros, programinės įrangos ir sistemų naudojimo tendencijas. Tada įvertinsite savo organizacijos architektūrą ir pateiksite patobulinimų rekomendacijas.

Technologijų ir tendencijų stebėjimas
Atlikdami šį strateginį vaidmenį IT srityje, neatsilikite nuo greitai besikeičiančios technologinės aplinkos. Turėsite galimybę įvertinti naujas technologijas ir ištirti jų taikymo būdus dabartinėje verslo praktikoje. Taikydami analitinį metodą, įvertinsite kylančių IT tendencijų diegimo į dabartinę verslo praktiką galimybes.

Verslo pokyčių valdymas
Augant pokyčių tempui ir mastui, būtina atsižvelgti į besivystančius ir novatoriškus IT sprendimus. Jūs įvertinsite naujų sprendimų reikšmę ir tai, kaip efektyviai valdyti pokyčių procesą. Šis modulis įvertins tokias problemas kaip tvarumas ir verslo procesų tęstinumas, paaiškins jų poveikį pokyčių valdymui ir patikrins jų naudojimą dabartinėje praktikoje.

Duomenų tvarkymas ir sprendimų priėmimas
Turėdami prieigą prie daugiau duomenų nei bet kada anksčiau, tie, kurie yra pasirengę tvarkyti ir aiškinti šiuos duomenis, gali suteikti realią vertę darbo vietoje. Šio modulio tikslas - išmokti aiškinti duomenis ir priimti svarbiausius verslo sprendimus, formuojančius organizacijos ateitį.

Mokslinių tyrimų projektas
Šis gyvybiškai svarbus projektas suteikia jums galimybę tyrinėti pasirinktą sritį, susijusią su programos tema, ir lavinti savo kritinius sugebėjimus. Jūs sukursite tyrimo pasiūlymą ir pasirinksite įprastą disertaciją arba akademinį straipsnį ar pristatymą. Tada pritaikysite visas turimas programos žinias ir turėsite galimybę susieti savo mokslinius tyrimus su jūsų realiais darbo poreikiais.

Pramonės partnerystės

Prisijungdami magistrantūros verslo architektūros vadybos kursuose, turėsite galimybę dalyvauti šiose verslo įgūdžių ugdymo programose:

3xfI1Q8m_PdCzHGN1DPVTK0zAyHycLsgzDGKSk08hSi_IIu4DhyIIwCjnOT42HFUYyHRufLNOS4rBpQk5xH4mUvHDAnlaUjffuK6Q2B4ZL8Ahul5EVzl0KQ-J8LliPYyW2tmq5FB

„Cisco“ tinklų akademija
Gaukite realių žinių apie šiandien vertingiausius techninius įgūdžius. Norėdami įgyti techninių žinių bent 1 ar 2 didelės paklausos darbo vietose, naudokite tikrą įrangą, programinę įrangą ir treniruoklius.


YjLsBurD4fjcCjwkKvxVp_nmD4tvSeMa4b0DIfTdcDB81vK5tsTbB_DQXKZikFDaBj3x9i37JEpScHeETAx9uJjtCw5o5ZNeq9xC6rpcWO5zQ23jD0V4sxROMikyBg

„Salesforce Trailheads“
Galima pasirinkti iš 140 takų ir 520 ženkliukų, apimančių daugelį verslo aspektų, skaičiavimą ir „Salesforce“ kaip valdymo įrankio naudojimą.

v3Sx3tYz5uBw44tS7o_dKjvrgTVS4sRf5WeD0nrLEqBewXl8dVN7BB6dvYx5jL1dYV73nK7oHIkjrppinjHjT4Led1loEHvqga_VOMc5KdTW9PS60AKHjPOPU5TPc4ySQrLSmMGC

„Amazon“ žiniatinklio paslaugos
Didėjant debesų darbuotojų poreikiui, „AWS Educate“ teikia akademinius vartus naujos kartos IT ir debesų specialistams

Kaip tai veikia?
Dalyvavimas su mūsų pramonės partneriais yra visiškai savanoriškas. Jūsų dalyvavimas ar sprendimas nesimokyti šių papildomų priedų neturės jokios įtakos jūsų laipsniui ar gaunamiems pažymiams.

Ką sako mūsų mokiniai

wwjw3mkveSfcp1Wheem8Uug7rvHtt7RyB-5HyrueadNDYXDZJpAZEkvJuQf_BRejbxDQxCLRNPy0FUgegwlLxOOZ5QhU3i3U0hx_u5_vMQniRvsH9v8I6IFuEhAJJQ

„Aš dirbu finansų ir bankų sektoriuje kaip duomenų apsaugos ekspertas, o geriausia šios programos dalis buvo tai, kad jaučiuosi įgydamas naudingų praktinių žinių, tobulėdamas per kursus. Šis jausmas tikrai motyvuoja, ypač lyginant jį su mano studijomis kitose akademinėse įstaigose. Lankstumas yra dar vienas didelis Ardeno programos pranašumas. “Micael De Abreu Caldas,
Arden University
Belgija

Tinkamumo reikalavimai

Norint gauti šį kursą, paprastai turite:

  • Didžiosios Britanijos apdovanojimo laipsnis - ne mažiau kaip antroji klasė (2.2) arba lygiavertė.
  • Studentams, kurių ankstesnis mokymas nebuvo dėstomas anglų kalba: IELTS 6.5 arba lygiavertis (ne mažiau kaip 6,0 bet kokio elemento).
Ką daryti, jei neturiu akademinės kvalifikacijos?

Mes teigiamai skatiname ir apsvarstome paraiškas iš tų, kurių valdymo patirtis yra didelė (paprastai 5 metai), galinčios parodyti savo motyvaciją mokytis programos. Jūsų prašymą pateiksime jūsų CV ir nuorodos.

Mokesčiai

9500 svarų sterlingų (JK

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 48 daugiau kursų Arden University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 17, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Spal. 2019
Sau. 2020
Duration
18 - 60 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
6,957 EUR
Mokesčiai per metus: 6 957 EUR (JK / ES), 6 957 EUR (tarptautinė)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Bal. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Bal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date