Kurso apžvalga

 • Tyrinėkite į pramonę įkvėptą programą, kuri naudoja praktiškai pagrįstą mokymosi metodą projektų valdymo plėtrai
 • Mes ir toliau plečiame projektų valdymo žinias ir praktiką per aktyvius mokslinius tyrimus ir pasaulinio masto pramonės bendradarbiavimą
 • Ši programa yra pritaikyta 100% internete iš tiesų lankstaus požiūrio į mokymąsi, kad ši programa būtų pritaikyta profesionaliam gyvenimo būdui
 • Kaip studentas, jūs turėtumėte priimti refleksinį požiūrį, kad jūsų mokymasis galėtų informuoti ir būti informuotam apie jūsų projektų valdymo praktiką darbo vietoje
 • Tinklas ir bendrauti su savo bendraamžiais, kad galėtumėte pasidalinti patirtimi ir praktika įvairiose organizacijose ir projektų aplinkoje

Kurso aprašymas

Pramonės vadovaujama programa, kuria siekiama plėtoti savo profesines kompetencijas

Mūsų projektų valdymo kursas yra pramonės vadovaujama nuotolinių studijų programa, kuri naudoja praktiškai pagrįstą mokymosi metodą projektų valdymo plėtrai. Todėl ši Projektų valdymo programa skiriasi nuo kitų, o ne paprastų naujų žinių ir idėjų įgijimo, tikimasi, kad delegatai pritaikys refleksinę praktiką, kad jie galėtų tiesiogiai naudotis savo projektais darbo vietoje. Ji veikia kaip praktikų bendruomenė, skirta delegatams bendrauti ir bendrauti su savo bendraamžiais, kad jie galėtų dalytis patirtimi ir praktika įvairiose organizacijose ir projektų aplinkoje.

 • Suteikti kompleksinį išsilavinimą, valdant projektus, įskaitant pasirengimą atlikti vyresnio amžiaus vaidmenį
 • Moko jums funkcines projekto valdymo temas
 • Atnaujinti asmens ir organizacijos kompetenciją
 • Remti jūsų profesinę karjeros plėtrą
 • Padėti plėtoti esminius elgesio įgūdžius, tokius kaip komunikacija ir problemų sprendimas

Projektų valdymas yra procesų, žinių, įgūdžių ir jūsų patirties taikymas siekiant projekto tikslų. Kadangi valdymas yra tęstinis procesas, projekto valdymas turi galutinį rezultatą (pagal tikslus) ir nustatytą laiko tarpą.

Mūsų kursas skatina apmąstymus apie naujausius pramonės ir akademinius mąstymus ir palaiko supratimą apie lyderystės lygį, reikalingą valdyti vis daugiau ir daugiau sudėtingų projektų XXI amžiuje.

Ši programa suderinama su APM kompetencijos lygiu 4 - Profesionalus.

Patekimo reikalavimai

Norint tiesiogiai patekti į magistrantūros studijų programą, kandidatai privalo turėti antrosios pakopos aukštąjį arba tarptautinį lygiavertį dalyką.

Tačiau programa siūlo "galimybės laipsnio " sistemą, pagal kurią kandidatams, neturintiems pirmojo laipsnio, bet su papildoma atitinkama kvalifikacija ar profesine patirtimi, gali būti siūloma pradėti nuo pažymėjimo ar diplomo lygio registraciją.

Akademinio atvykimo kvalifikacijos apžvalga

Norint tiesiogiai patekti į magistrantūros studijų programą, kandidatai privalo turėti antrosios pakopos aukštąjį arba tarptautinį lygiavertį dalyką.

Tačiau programa siūlo "galimybės laipsnio" sistemą, pagal kurią kandidatams, neturintiems pirmojo laipsnio, bet su papildoma atitinkama kvalifikacija ar profesine patirtimi, gali būti siūloma pradėti nuo pažymėjimo ar diplomo lygio registraciją.

Anglų kalba

Kandidatai privalo turėti bakalauro laipsnį anglų kalba arba turėti pripažintą anglų kalbos pažymėjimą, pavyzdžiui, IELTS ar TOEFL.

Anglų kalbos testo galiojimas

Kai kurie anglų kalbos testo rezultatai galioja tik dvejus metus. Jūsų anglų kalbos testo ataskaita turi galioti nuo kurso pradžios datos.

Profesinė įėjimo kvalifikacija

Manoma, kad profesinė patirtis padės jūsų paraišką, ypač jei neturite pirmojo laipsnio.

Pareiškėjams, neturintiems pirmosios pakopos kvalifikacijos, tačiau turintys papildomą atitinkamą kvalifikaciją ar profesinę patirtį, gali būti siūloma turėti antrosios pakopos studijų pažymėjimą arba diplomo lygio registraciją.

Sėkmingai baigus aštuonius dėstomus vienetus (120 kreditų), galėsite pereiti prie disertacijos etapo, kad galėtumėte laipsniškai pasiekti MSc apdovanojimą.

Kaip taikyti

Prieš kreipdamiesi į Mančesterio universitetą, pareiškėjams, norintiems remti jų įmonę, patariama tai aptarti su įmonės verslo vadybininku.

Darbdaviai, kurie sponsoruoja kursus besimokančius delegatus, moka visus studijų mokesčius.

Jei turite įmonės patvirtinimą arba norėtumėte pateikti paraišką kaip asmenį, pateikite savo internetinę paraiškos formą.

Jei turite klausimų dėl paraiškos, susisiekite su mumis tiesiogiai

Karjeros galimybės

Turėdami platų kursų spektrą, puikią mokymosi aplinką, glaudžius ryšius su pramone ir specialiais darbuotojais, Mechanikos mokyklos, kosmoso ir civilinės inžinerijos, mes suteiksime savo studentams nepakartojamą galimybę siekti pažangos pasirinktoje srityje ir būti gerai pasirengusios karjerai. Inžinerija. Daugelis mūsų akademikų yra jų sričių lyderiai ir iš tikrųjų įtakoja mokomas disciplinas, o mūsų absolventus taiko darbdaviai iš viso pasaulio, nuo Arup Consultancy iki MBA Polymers.

"Pasibaigus kursui ne tik pagerėjau savo žiniomis ir funkcinių ir praktinių įrankių bei technikos arsenalu, bet ir sukūriau mąstymo būdą, leidžiančią man spręsti mano projektus iš visiškai kitokios perspektyvos".

James Rooke, AT Kearney, PMPDP mokinys

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of Manchester - South America Centre »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 15, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Kov. 2020
Duration
3 metų
Ištęstinės
Price
15,000 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date