MSC projektų valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Šiandienos globalioje ir labai konkurencingoje aplinkoje mūsų magistrantūros projektų valdymo magistrantūros studijų programa užtikrins jus išsiskirti iš minios. Šis pažangus kursas supažindina studentus su šiuolaikinio verslo sudėtingumu, apimantis įvairias sudėtingas ir įžvalgus temas. Programa taip pat suteikia jums galimybę atlikti nepriklausomus tyrimus ir sukurti 40 kreditų verslo ir valdymo mokslinių tyrimų ataskaitą.

Ši 100% tarpdisciplininė ir integracinė programa, kurią parengė ir mokė dalyko specialistai, išmokys jus, kaip išnagrinėti ir vertinti mokslinių tyrimų metodus ir technologinius įgūdžius priimant veiksmingus ir etikos valdymo sprendimus, taip pat kritiškai analizuojant išsamius sudėtingus valdymo klausimus tiek sistemingai, tiek ir novatoriškas. Jūs taip pat gebate įvertinti vadovavimo, strategijos ir kitų disciplinų principus ir teorinius pagrindus pramonės sektoriuose.

Remdamiesi turimomis žiniomis ir valdymo patirtimi, vykdysite veiklą, susijusią su dabartinėmis ar būsimomis darbo funkcijomis. Programa apims jums dabartinį mąstymą įvairiais klausimais, susijusiais su projekto valdymu, ir teoriškai ir praktinai ištirti veiksnius, reikalingus veiksmingam projekto valdymui.

Mokymasis ir vertinimas

Įvadas

Studijuodamasis internetu jūs galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka - namuose, pietų pertraukos metu ar bet kur kitur, kuria turite interneto prieigą.

Visi mūsų internetiniai kursai turi orientacinę studijų trukmę, kuri yra vadovas, kaip ilgai truks jūsų kursas. Tikroji trukmė gali būti ilgesnė ar trumpesnė priklausomai nuo jūsų studijų greičio, pasirinktų studijų pasirinkčių ir modulio prieinamumo. Galima baigti studijas greičiau, nei orientacinė kursų trukmė, tam tikru laiku padvigubinant modulius; tačiau minimalus studijų trukmė yra taikoma.

Visi mūsų kursai reguliariai pradeda datas ištisus metus. Mūsų akademiniai metai yra suskirstyti į modulius, paprastai - vienos ar dviejų savaičių pertraukos tarp modulių ir struktūruotos trijų savaičių pertraukos Kalėdų laikotarpiui. Paraiškų teikimo metu studentai gaus kursų tvarkaraštį.

Mokymo metodai ir stilius

Kadangi mes esame 100% interneto universitetas, vietoj tradicinio miestelio naudojame virtualią mokymosi aplinką. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Visi kursai pristatomi tik anglų kalba.

Visą savo kursą palaiko specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir savo globėjais. Norėdami užtikrinti, kad gautumėte reikiamą pagalbą iš savo dėstytojo, mes pritraukiame savo klasės dydį 20 mokinių.

Vertinimas

Mūsų magistrantūros projektų valdymo kursas apima ir privalomus, ir pagrindinius modulius.

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. Magistrantūros Projektų Valdymo vertinimas grindžiamas rašytinių kursų deriniu ir disertacijos ar individualaus projekto rengimu.

Galite pamatyti savo dabartinius laikinus ženklus nuo programos pradžios, kad galėtumėte įvertinti savo dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti patobulintas sritis. Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikalingą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau pasinaudoti savo magistro kursu. Tai pasiekiame:

  • parodydami savo ženklus aiškiai savo klasės knygą, kurią galima peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos
  • greitas darbo vertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų klasė visada būtų atnaujinta
  • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų pabaigos egzaminų
  • užtikrinant, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju
  • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai sukurtą elektroninę stebėjimo sistemą, skirtą plagiatui patikrinti.

Sėkmingai baigus savo magistrantūros projektų valdymo laipsnį, būsite pakviesti dalyvauti baigimo ceremonijoje Essex universitete, Kolčesterio universitete.

Karjeros galimybės

Mes siekiame gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų internetiniai kursai suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir užsidirbti potencialą su pagrindiniais įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.

Pasiekti šį MSc Projektų valdymas parodys jūsų žinias ir įsipareigojimą būsimiems darbdaviams. Nesvarbu, ar jūs norėtumėte išplėsti savo vadovavimo vaidmenį ar ieškoti karjeros pokyčių, ši magistrantūra suteiks jums įgūdžių, kurių jums reikia norint sėkmingai dirbti beveik bet kurioje organizacijoje.

Platus projektų valdymo įgūdžių spektras, kurį sukursite, bus papildytas perduodamais įgūdžiais, kuriuos taip pat sukursite visą kursą. Tai apima (bet tuo neapsiribojant) kritinius mąstymo įgūdžius, tyrimus, strategijos vertinimą, komunikacijos ir informacijos rinkimo įgūdžius.

Patekimo reikalavimai

1. Akademinis atvykimo maršrutas

Kad galėtumėte patenkinti akademinio atvykimo maršruto reikalavimus mūsų magistrantūros projektų valdymo programai, turite turėti tokią kvalifikaciją kaip minimalią:

  • Aktyvaus mokslo diplomas iš patvirtintos institucijos, lygiavertis JK apdovanojimų laipsniui arba atitinkama profesinė kvalifikacija.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.5 arba lygiavertė. Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos.

2. Atidarykite įvažiavimo maršrutą

Mes suprantame, kad galite įgyti įgūdžių įvairiais būdais ir kad ankstesnis akademinis našumas nėra vienintelis kandidato sugebėjimų rodiklis. Todėl, jei neatitinkate aukščiau nurodytų minimalių akademinių standartų, vis tiek galėsite užsiregistruoti per mūsų atvirą įvažiavimo maršrutą.

Kad galėtumėte patenkinti atviros įvažiavimo maršruto reikalavimus mūsų MSC projektų valdymo programai, turite atitikti šiuos minimalius kriterijus:

  • Bent penkerių metų aukšto lygio darbo patirtis.
  • Anglų kalbos mokėjimo lygis turi atitikti IELTS (akademinės) lygį 6.5.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinių, jei esate tos valstybės pilietis arba turite baigę JK laipsnį atitinkančią kvalifikaciją bet kurioje iš šių šalių.

Jūsų paraiška bus svarstoma atskirai, atsižvelgiant į jūsų motyvaciją atlikti kursą, ankstesnę darbo patirtį ir kitas atitinkamas kvalifikacijas, parodančias jūsų sugebėjimą sėkmingai užbaigti programą.

21 dienų pinigų grąžinimo garantija

Jei užsiregistruosite mūsų MSC projektų valdymo programoje, tačiau nuspręsite, kad mokymasis internetu nėra skirtas tau, mes leisime jums atšaukti per 21 dieną nuo jūsų pasiūlymo laiške nurodytos pradžios datos. Jei sumokėjote pradinį įnašą iš anksto, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2018

Apie mokyklą

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenie ... Skaityti daugiau

Welcome to University of Essex Online. If you’re looking to improve your professional career our online distance learning degrees and postgraduate courses are some of the most cost-effective, convenient and flexible ways to do it. Enhance both your education and your career regardless of geographical location, work or personal commitments. By studying a University of Essex Online course, you will receive your qualification from a... Skaityti mažiau
Kolčesteris , JK internete + 1 Daugiau Mažiau