MSC kiekio apžvalga Komercinis valdymas (DL)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kurso informacija

Plėtoti teorines žinias ir profesinius įgūdžius, reikalingus tam, kad taptų kiekybinių žvalgymo ir komercinio projekto valdymo ekspertu.

Galbūt jau dirbate statybų pramonėje arba norėsite išplėsti savo patirtį, sukauptą susijusioje srityje. Kursas, įteiktas internetu, leis jums patobulinti pagrindines kompetencijas, kurių reikalauja Karališkoji kvalifikuotų matininkų institucija (RICS) *, lanksčiu formatu, nesvarbu, kur esate. Remdamiesi savo patirtimi darbo vietoje, jūsų studijos pateks į kontekstą, kuris sustiprins jūsų strateginį mąstymą ir pasitikėjimą priimant sprendimus.

Studijuosite statybos technologijas, dizaino ekonomiką, finansų valdymą ir viešuosius pirkimus. Jūs taip pat turėsite galimybę atlikti tyrimus, kurie plėtos jūsų įgūdžius tyrimo ir kritinės analizės metu. Mūsų ryšiai su vietiniais, regioniniais ir nacionaliniais darbdaviais užtikrins, kad jūsų mokymąsi įkvėps šiuolaikinė pramonės praktika, kuri labai svarbi jūsų būsimoje karjeroje.

Lankstus mokymosi internetu pobūdis taip pat padės jums išlaikyti pusiausvyrą su kurso poreikiais jūsų darbiniu gyvenimu. Mūsų virtualioje mokymosi aplinkoje, per kurią kursas yra pristatytas, galima rasti jums tinkamu laiku ir jūsų profesiniais įsipareigojimais.

Kurso išmokos

Mes orientuojamės į jūsų profesinį ir asmeninį tobulėjimą. Jums vadovaus ekspertų mokymo komanda, palaikanti glaudžius ryšius su pramonės specialistais, darbdaviais ir klientais, kad užtikrintų, jog jūsų kursas atspindės dabartinę praktiką ir pramonės poreikius. Jūs susimaišysite žiniomis pagrįstas užduotis su praktiniais projektais, kad sustiprintumėte savo žinias ir sukurtumėte praktinius įgūdžius, kurie užtikrins, kad esate pasirengęs dirbti.

Baigus studijas turėsite teisę kreiptis į Karališkąją specializuotų inspektorių profesinės kompetencijos vertinimo įstaigą, kad galėtumėte tapti užsakomuoju kiekybiniu inspektoriumi. Arba galite pasirinkti įvesti susijusį lauką, pvz., Inžinierių ar projektų valdymą.

Be visapusiškų mokymosi šaltinių, prieinamų per mūsų internetinę biblioteką, svečio paskaitos, konferencijos ir specialūs renginiai bus saugomi skaitmenine forma ir prieinami jums.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai turėtų turėti bent jau antrosios klasės pagyrimo laipsnį giminingo dalyko tema, bent jau antros klasės pagyrimo laipsnį giminingo dalyko srityje, patvirtintą įrodymais apie tinkamumą nagrinėjamam dalykui, arba turėti lygiavertę patirtį ar mokymą, paprastai iš vidaus. darbo aplinka. Visi pareiškėjai kurso pradžios metu turėtų būti įdarbinti.

Atkreipkite dėmesį, kad šis kursas netinka pareiškėjams, turintiems pirmąjį laipsnį kiekybinių tyrimų, kuriuos akredituotų Karališkoji įgaliotų inspektorių institucija.

Visoms paraiškoms turėtų būti pridedama nuoroda, tiek akademinė, tiek profesinė.

Visi pareiškėjai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Sėkmingai baigus kursą, jums bus sudarytos sąlygos pereiti prie užsakomo prekių kiekio matininko statuso naudojant RICS. Turėsite įgiję praktinių įgūdžių ir teorinių žinių, kad galėtumėte dirbti kaip užsakomasis kvito inspektorius arba toliau plėtoti savo karjerą kitose susijusiose srityse, tokiose kaip inžinerija ar projektų valdymas.

  • Komercinis vadybininkas
  • Chartered Quantity Surveyor
  • Projekto vadovas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite pasikalbėti su mūsų karjeros tarnybos personalu, kuris gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Mokesčiai ir finansavimas

JK ir ES

Neakivaizdinės studijos suteikia lankstumo mokytis savo tempu. Dėl šios priežasties mūsų mokestis už mokslą yra apskaičiuojamas naudojant kredito taškus. Kiekvienas jūsų mokomas modulis turi kredito taško vertę. Daugelio dėstomų magistrantūros studijų modulių kreditų vertė yra 20. Mokestis už mokslą šio kurso studentams yra 661 svaro sterlingų už kiekvieną 20 kreditų tašką. Moduliams su skirtinga kreditų taškų verte jų kaina gali būti apskaičiuojama padauginus modulio kreditinę vertę iš 33,05 svaro už kreditą taško. Sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti atsižvelgiant į infliaciją.

Tarptautinis

Neakivaizdinės studijos suteikia lankstumo mokytis savo tempu. Dėl šios priežasties mūsų mokestis už mokslą yra apskaičiuojamas naudojant kredito taškus. Kiekvienas jūsų mokomas modulis turi kredito taško vertę. Daugelio dėstomų magistrantūros studijų modulių kreditų vertė yra 20. Mokestis už mokslą šio kurso studentams yra 661 svaro sterlingų už kiekvieną 20 kreditų tašką. Moduliams su skirtinga kreditų taškų verte jų kaina gali būti apskaičiuojama padauginus modulio kreditinę vertę iš 33,05 svaro už kreditą taško. Sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti atsižvelgiant į infliaciją.

Įranga

Biblioteka

Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, elektroninius žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kad tau tinka, o biblioteka yra atvira 24 valandas per parą 7, jei norėtumėte aplankyti. Mūsų išorės komanda taip pat teikia specialią paramą nuotolinių studijų studentams.

Speciali paramos komanda

Tiesiog todėl, kad nesate mokosi miesteliu, nereiškia, kad turėsite susidoroti su savimi - jūs turėsite asmeninio dėstytoja kartu su universiteto studentų centru ir gerovės centru. Jie yra pasirengę jums patarti viskuo, nuo akademinių klausimų iki streso ir nerimo.

Virtuali mokymosi aplinka

VLE suteikia prieigą prie kurso medžiagos, pvz., Vaizdo įrašų, elektroninių knygų ir kitų dokumentų. Jūs taip pat naudojate, kad pateiktumėte užduotis ir gautumėte atsiliepimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Skaityti mažiau
Lidsas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau