Kurso informacija

Plėtoti teorines žinias ir profesinius įgūdžius, reikalingus tam, kad taptų kiekybinių žvalgymo ir komercinio projekto valdymo ekspertu.

Galbūt jūs jau dirbate statybų pramonėje, arba galbūt norėtumėte išplėsti patirtį, kurią sukūrėte susijusioje srityje. Pristatytas internete kursas leis jums kurti pagrindines kompetencijas, kurių reikalauja "Royal Institution of Chartered Surveyors" (RICS) *, lanksčiu formatu, nesvarbu, kur esate. Remdamiesi savo patirtimi darbo vietoje, jūsų studijos bus įtrauktos į kontekstą, kuris padidins jūsų strateginį mąstymą ir pasitikėjimą sprendimų priėmimu.

Studijuosite statybos technologijas, dizaino ekonomiką, finansų valdymą ir viešuosius pirkimus. Jūs taip pat turėsite galimybę atlikti tyrimus, kurie plėtos jūsų įgūdžius tyrimo ir kritinės analizės metu. Mūsų ryšiai su vietiniais, regioniniais ir nacionaliniais darbdaviais užtikrins, kad jūsų mokymąsi įkvėps šiuolaikinė pramonės praktika, kuri labai svarbi jūsų būsimoje karjeroje.

Lankstus mokymosi internetu pobūdis taip pat padės jums išlaikyti pusiausvyrą su kurso poreikiais jūsų darbiniu gyvenimu. Mūsų virtualioje mokymosi aplinkoje, per kurią kursas yra pristatytas, galima rasti jums tinkamu laiku ir jūsų profesiniais įsipareigojimais.

Kurso išmokos

Mes orientuojamės į jūsų profesinį ir asmeninį tobulėjimą. Jums vadovaus ekspertų mokymo komanda, palaikanti glaudžius ryšius su pramonės specialistais, darbdaviais ir klientais, kad užtikrintų, jog jūsų kursas atspindės dabartinę praktiką ir pramonės poreikius. Jūs susimaišysite žiniomis pagrįstas užduotis su praktiniais projektais, kad sustiprintumėte savo žinias ir sukurtumėte praktinius įgūdžius, kurie užtikrins, kad esate pasirengęs dirbti.

Baigus studijas turėsite teisę kreiptis į Karališkąją specializuotų inspektorių profesinės kompetencijos vertinimo įstaigą, kad galėtumėte tapti užsakomuoju kiekybiniu inspektoriumi. Arba galite pasirinkti įvesti susijusį lauką, pvz., Inžinierių ar projektų valdymą.

Be visapusiškų mokymosi šaltinių, prieinamų per mūsų internetinę biblioteką, svečio paskaitos, konferencijos ir specialūs renginiai bus saugomi skaitmenine forma ir prieinami jums.

Patekimo reikalavimai

Pareiškėjai turi turėti bent antros klasės pagyrimu laipsnį gimtinėje dalyko, bent antros klasės pagyrimu laipsnis ne giminingas dalykas, pagrįstas įrodymų, tinkamų dalykui, dėl kurio buvo kreiptasi, arba turėti lygiavertę patirtį ar mokymą, paprastai iš darbo aplinkoje. Pradedant kursą, visi kandidatai turėtų būti atitinkami darbuotojai.

Atkreipkite dėmesį, kad šis kursas netinka pareiškėjams, turintiems pirmąjį laipsnį kiekybinių tyrimų, kuriuos akredituotų Karališkoji įgaliotų inspektorių institucija.

Visoms paraiškoms turėtų būti pridedama nuoroda, tiek akademinė, tiek profesinė.

Visi pareiškėjai turėtų atitikti mūsų universiteto anglų kalbos reikalavimus.

IELTS:

IELTS 6.0 be įgūdžių, žemesnių nei 5,5, arba lygiavertė kvalifikacija. Universitetas teikia puikią paramą visiems pareiškėjams, kuriems gali tekti atlikti papildomus anglų kalbos kursus.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Sėkmingai baigus kursą, galėsite pereiti prie užsakomojo kiekio matininko statuso su RICS. Jūs sukūrėte praktinius įgūdžius ir teorines žinias, kad galėtumėte dirbti kaip užsakomojo kiekio matininkas arba toliau plėtoti savo karjerą į kitas susijusias sritis, pavyzdžiui, inžinerijos ar projektų valdymą.

 • Komercinis vadybininkas
 • Chartered Quantity Surveyor
 • Projekto vadovas

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Moduliai

Pagrindiniai moduliai

 • Statybos teisės principai
 • Statybų ekonomika
 • Kiekybinė profesionalios praktikos apžvalga
 • Tvarus statyba
 • Pirkimas
 • Komercinis stebėjimas
 • Tyrimo metodai
 • Didysis projektas

Mokesčiai

Jungtinė Karalystė

Neakivaizdinės studijos suteikia jums lankstumo mokytis savo tempu. Dėl to mūsų studijų mokesčiai skaičiuojami naudojant kreditus. Kiekvienas studijų modulis turi kredito balą. Dauguma dėstomų magistrantūros modulių turi 20 kreditų taškų. Mokymo mokestis studentams, įstojusiems į 2018-1919 m. Šį kursą, yra 661 svaras už kiekvieną 20 kreditų taškų modulį. Modulių, turinčių skirtingą kredito taško reikšmę, jų sąnaudas galima apskaičiuoti padauginus modulio kredito vertę vienam kreditų taškui, kurio vertė yra 33,05 svarų. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti atsižvelgiant į infliaciją.

Tarptautinis 2018/19

Neakivaizdinės studijos suteikia jums lankstumo mokytis savo tempu. Dėl to mūsų studijų mokesčiai skaičiuojami naudojant kreditus. Kiekvienas studijų modulis turi kredito balą. Dauguma dėstomų magistrantūros modulių turi 20 kreditų taškų. Mokymo mokestis studentams, įstojusiems į 2018-1919 m. Šį kursą, yra 661 svaras už kiekvieną 20 kreditų taškų modulį. Modulių, turinčių skirtingą kredito taško reikšmę, jų sąnaudas galima apskaičiuoti padauginus modulio kredito vertę vienam kreditų taškui, kurio vertė yra 33,05 svarų. Jūsų sumokėta suma kiekvienais metais gali padidėti atsižvelgiant į infliaciją.

Įranga

Biblioteka

Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri jums tinka, o biblioteka dirba visą parą, jei norėtumėte aplankyti. Mūsų išorės komanda taip pat teikia specialią paramą nuotolinių studijų studentams.

Speciali paramos komanda

Tiesiog todėl, kad nesate mokosi miesteliu, nereiškia, kad turėsite susidoroti su savimi - jūs turėsite asmeninio dėstytoja kartu su universiteto studentų centru ir gerovės centru. Jie yra pasirengę jums patarti viskuo, nuo akademinių klausimų iki streso ir nerimo.

Virtuali mokymosi aplinka

VLE suteikia prieigą prie kurso medžiagos, pvz., Vaizdo įrašų, elektroninių knygų ir kitų dokumentų. Jūs taip pat naudojate, kad pateiktumėte užduotis ir gautumėte atsiliepimus.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Leeds Beckett University »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
661 GBP
Mokestis už studentus, įstojusius į 2018-1919 m. Šį kursą, yra £ 661 už kiekvieną 20 kreditų taškų modulį.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date