Oficialus aprašymas

Apžvalga

Programos pradžia: spalis / balandis

Dalyvavimo būdas: nuotolinis mokymasis

Trukmė: MSc / PGDip min. 2 metai; PGCert min. 1 metai


Ši magistrantūra suteiks jums išsamų pagrindą, kaip dabartiniai plėtros modeliai gamina aplinkosaugos problemas, pavyzdžiui, klimato pokyčius, o tai kelia grėsmę plėtros tikslams.

Per tarpdisciplininę perspektyvą, kurioje nagrinėjamas klimato kaitos, prisitaikymo ir švelninimo mokslas, jūs įgysite žinių ir analitinių įgūdžių, reikalingų kritiškai įsitraukti į besikeičiančią vystymosi politiką ir praktiką.

Remdamiesi dalyko srities žiniomis, įgytais per pagrindinius ir pasirenkamuosius modulius, jūs išmoksite tyrimo metodus ir išsamiau apibūdinsite temą išsamesniam tyrimui disertacijos forma.

Struktūra

Programos struktūros MSc: keturi moduliai, susidedantys iš vieno pagrindinio (30 kreditų) ir iš trijų pasirenkamųjų modulių (po 30 kreditų) iš A sąrašo ir B sąrašo. Taip pat turėsite baigti disertaciją (60 kreditų). Tipiame dvejų metų magistrantūros programos ciklą disertacija baigiama keturiomis aštuoniomis savaitės etapais. Šie etapai vyksta tarp įprastų studijų seansų, tačiau studijų trukmė taip pat leidžiama.

PGDip: keturi moduliai pagal reikalavimus, keliamus magistrantams, tačiau jiems nebus reikalaujama užbaigti disertaciją (taigi jie iš viso gauna 120 kreditų).

PGCert: vienas pagrindinis modulis ir vienas modulis iš sąrašo A.

Pagrindinis modulis Klimato kaita ir plėtra

A sąrašo klimato kaitos prisitaikymas mažai anglies dioksido išskiriančių technologijų plėtra ir energetika

B sąrašas. Biologinė įvairovė, išsaugojimas ir vystymasis. Maisto sauga ir socialinė apsauga. Lytis ir socialinė nelygybė. Pasauliniai aplinkos pokyčiai ir tvarumas. Viešosios politikos politinė ekonomika. Supratimas apie skurdą. Urbanistabilumas. Vandens ir žemės valdymas siekiant tvaraus vystymosi.

Mokesčiai

  • Magistrantūros studijų programa: 9 500 svarų sterlingų
  • PGDip: 7 600 svarų sterlingų
  • PGCert: 3 800 svarų sterlingų

Mokėkite, kaip mokosi

Mūsų nuotolinio mokymosi programos gali būti mokamos visiškai įsidarbinimo metu arba mokant, kaip jūs mokate pagrindu. Mokykis, kai mokate, reiškia, kad mokate tik už modulį, kurį jūs užsiregistravote.

Užimtumas

Ši programa yra skirta padėti tiek esamiems specialistams, dirbantiems aplinkos ir plėtros srityse, tiek žmonėms, kurie perkelia šias sritis.

Dabartiniams specialistams programa suteikia galimybę atnaujinti ir atnaujinti savo žinias, sistemingai ir nuodugniai atspindėti jų sukauptą patirtį, atsižvelgiant į naujausią teoriją ir literatūrą.

Magistrantūros programos "Klimato kaita ir plėtra" absolventai bus pasirengę atlikti šiuos uždavinius:

  • vyriausybinės ministerijos ir kitos viešojo sektoriaus organizacijos, susijusios su politikos analize ir įgyvendinimu nelaimių rizikos mažinimui, klimato ir platesniais aplinkosaugos klausimais, vietos ir nacionalinėmis klimato kaitos strategijomis, energetika ir vystymasis, taip pat skurdo mažinimas
  • tarptautinėse ir nevyriausybinėse organizacijose, veikiančiose šalyse ir regionuose dėl nelaimių rizikos mažinimo, klimato ir platesnių aplinkosaugos klausimų, tarptautinių klimato kaitos konvencijų ir derybų, energijos ir plėtros, taip pat skurdo mažinimo
  • konsultacijos ir plėtros projektai, susiję su nelaimių rizikos mažinimo, klimato ir platesnių aplinkos klausimų, tarptautinių klimato kaitos konvencijų ir derybų, energijos ir plėtros, taip pat skurdo mažinimo srities tyrimais ir politikos formavimu.

2017 ĮVYKIMO REIKALAVIMAI

Geras geras pirmasis laipsnis atitinkamoje dalykinėje srityje, kurį priėmė Londono universitetas, ir aukštas anglų kalbos gebėjimas skaityti ir rašyti bei mokytis.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 26 daugiau kursų SOAS University of London »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp. 2019
Spal. 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,500 GBP
Magistrantūros studijų programa: 9 500 svarų sterlingų. PGDip: 7 600 svarų sterlingų. PGCert: 3 800 svarų sterlingų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
End Date
Spal. 1, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Bal. 2020
End Date
Bal. 1, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Spal. 1, 2019

Bal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Bal. 1, 2020