MSC Global Energy and Climate Policy (mokymasis internetu)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dalyvavimo būdas: Internetinis mokymasis


Magistrantūros globalioji energetikos ir klimato politika yra to paties pavadinimo sėkmingo universiteto universiteto laipsnio internetinė versija; Tarptautinių studijų ir diplomatijos centre (CISD), šios programos dėmesys skiriamas energetikos ir klimato erdvės politikai ir politikos formavimui. Magistrantūra supažindina studentus su svarbiausiais energijos šaltiniais, jų ekonomine ir technine baze bei jų reguliavimo būdais. Toliau analizuojamas energetikos ir klimato valdymas tarptautiniu lygiu ir aptariama energetikos geopolitika. Šioje programoje politika ir politikos formavimas yra pagrindiniai pokyčių įgalinimo ir būtinos teisinės bei norminės aplinkos, kurioje ateityje gali vystytis ir augti mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių technologijų sistema, raktas.

Magistrantūra suteikia studentams išsamų supratimą apie vykstančius visame pasaulyje energijos sistemų pokyčius ir suteikia jiems žinių ir įgūdžių, reikalingų norint jame dalyvauti. Energetikos ir klimato kaitos politika laikoma neatsiejamai susijusiomis, laikantis integruoto požiūrio į dviejų sričių tyrimą. Atvejų analizė atliekama iš viso pasaulio ir atspindi skirtingas sąlygas išsivysčiusiose, naujai pramoninėse ir besivystančiose šalyse.

XX a. Pasaulinės šiaurės ir pietų energijos gamybos, valdymo ir vartojimo būdai iš esmės keičiasi. Nors nafta, anglys ir dujos toliau dominavo pasaulio mastu, naujų žaidėjų pasirodė problema status quo. Iš didžiųjų jūrinių vėjo parkų JK iki naujoviškų mobiliųjų telefonų veikiančių "off-grid saulės šviesos PV sprendimų Kenijoje"; nuo sparčiai augančios Kinijos elektrinės automobilių rinkos iki didelio galingumo aukštutinių greitkelių, kertančių Vokietiją; nuo energijos saugojimo projektų Kalifornijoje iki koncentruojamų saulės elektrinių Pietų Afrikoje - pasaulinis energijos perėjimas reiškia daugiau atsinaujinančių energijos šaltinių, labiau paskirstytos gamybos, technologijų perteklius, didesnis esamų ir naujų įrenginių energijos vartojimo efektyvumas ir didesnės investicijos į naują energetikos infrastruktūrą .

Didžiąją dalį šio transformacinio pokyčio lėmė tai, kad reikia skubiau dekarbonizuoti energetikos sistemas ir pasaulinę ekonomiką, siekiant sumažinti pasaulinį šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį iki 2 ° C (1,5 ° C) stabilizavimo Pathway . Padidėjusios pasaulinės vidutinės paviršiaus temperatūros pasekmės kelia rimtą pavojų ekosistemoms ir fizinei infrastruktūrai, taip pat iššūkį įvairiems veikėjams susidoroti su ekstremaliomis oro sąlygomis, buveinių sunaikinimu, vandens trūkumu, migracija, visuomenės sveikata ir konfliktais. Todėl pasaulinė užduotis yra ne tik tarptautinė diplomatija, bet ir politikos formuotojai visuose politinės valdžios lygmenyse, korporacijose, verslo įmonėse, nevyriausybinėse organizacijose ir kt., Kad būtų imtasi reikiamų veiksmų siekiant veiksmingai sušvelninti ir prisitaikyti prie klimato kaitos.

Programa yra teikiama Tarptautinių studijų ir diplomatijos centro (CISD) kartu su FCO diplomatine akademija, naudojant daugiadalykį mokymą, pažangiausius mokslinius tyrimus ir viešą diskusiją apie diplomatiją ir tarptautinę politiką globalizuotame pasaulyje.

Kas yra ši programa?

Magistrantūra yra skirta tiems, kurie užsiima ar planuoja karjerą profesinėje aplinkoje, susijusioje su energetikos ir (arba) klimato politika, ir kurie nori lanksčiai studijuoti. Studijuodami internetu studentai taip pat galės lanksčiai integruoti studijas į darbinį gyvenimą, neprisiimdami karjeros pertraukos.

Užimtumas

Šis laipsnis rengia daugybę karjeros viešajame, privačiame ir nekomerciniame kontekste, įskaitant viešojo administravimo ir vyriausybės departamentus, diplomatinę tarnybą ir tarptautines organizacijas, strateginę politiką ir rizikos konsultavimą, vyriausybės santykius ir viešuosius reikalus, politikos propagavimą, ekspertų grupes ir akademinė aplinka.

Magistrantūros globalios energetikos ir klimato politikos absolventai dabar dirba „Gausybės investicijų“, „Platts“, „Intasave“, „Greenmax Capital“, DFID, „Grue“

Mes laukiame įvairių sričių ir fono paraiškų. Nebūtina turėti disciplinos laipsnio, tiesiogiai susijusio su pasauline energetikos ir klimato politika.

Kiekviena paraiška įvertinama atsižvelgiant į jo individualius privalumus, o įvažiavimo reikalavimai gali būti keičiami atsižvelgiant į atitinkamą profesinę patirtį ir kai pareiškėjas gali įrodyti nuolatinį praktinį interesą tarptautinėje srityje.

Struktūra

Studentai mokysis dviejų pagrindinių modulių ir pasirenkamųjų modulių, siūlomų kiekvienoje sesijoje. Taip pat yra keturi tyrimų mini moduliai.

 • 1 x pagrindinis modulis1 (30 kreditų)
 • 3 x pasirenkamieji moduliai (30 kreditų)
 • 4 x mokslinių tyrimų mini moduliai
 • 1 x disertacija (60 kreditų)

Pagrindiniai moduliai

 • Pasaulinė energetikos ir klimato politika

Pasirinktiniai moduliai

 • Finansų tvarumas ir klimato kaita
 • Amerika ir pasaulis: JAV užsienio politika
 • Kultūros diplomatija
 • Diplomatinės sistemos
 • Tarptautinės teisės pagrindai
 • Globalus pilietiškumas ir propagavimas
 • Pasaulinės ekonominės politikos diskusijos ir analizė
 • Pasaulinė tarptautinė organizacija: Jungtinės Tautos pasaulyje
 • Global Media
 • Žmogaus ir kritinio saugumo tyrimai
 • Tarptautinė ekonomika
 • Tarptautinis saugumas
 • Tarptautinės globalizuoto pasaulio įmonės
 • Smurto, konfliktų ir vystymosi politinė ekonomika
 • Strateginiai tyrimai
 • Prekybos diplomatija

Svarbus pastebėjimas

Informacija apie programos puslapį atspindi numatomą programos struktūrą, atsižvelgiant į nurodytą akademinę sesiją.

Priėmimas ir paraiškos

Galite kreiptis į šį kursą naudodamiesi internetine paraiškos forma.

Mes siekiame įvertinti visą paraišką ir pateikti sprendimą per 5 savaites. Užsienio studentai, kuriems reikalinga 4 pakopos viza ir kurie nori įstoti į SOAS turėtų nepamiršti, kad prašymai išduoti vizą gali užtrukti keletą savaičių, todėl turėtumėte kreiptis kuo greičiau.

Paraiškos svarstymas

Prieš priimant sprendimą, svarstoma visa paraiška, įskaitant nuorašą ir nuorodas. Todėl patariama pateikti išsamią paraišką su nuorodomis ir nuorašą (jei reikia). Neišsami paraiška žymiai vėluos į sprendimų priėmimo procesą.

Studentai gaus patvirtinimą apie savo prašymą. Kiekviena paraiška yra kruopščiai apsvarstyta ir, nors mes stengiamės atsakyti kuo greičiau, mes prašome, kad studentai tikėtųsi gauti atsakymą per penkias savaites nuo jo gavimo dienos.

Kandidatai, kuriuos galima rasti Jungtinėje Karalystėje, gali būti pakviesti pokalbiui. Akademinių darbuotojų nebuvimas (arba atvejis, kai atostogauja) gali turėti įtakos sprendimų priėmimo laikui.

Patekimo reikalavimai

Minimali aukštojo antrosios klasės pagyrimu laipsnis (ar lygiavertis). Mes sveikiname paraiškas iš akademiškai stiprių asmenų iš įvairių sričių ir pagrindų. Galima apsvarstyti kandidatus, turintiems žemesnio laipsnio laipsnį, tačiau turintį laipsnio atitinkamą darbo patirtį.

Reikalavimai anglų kalba

Jūs turite sugebėti parodyti, kad jūsų anglų kalba yra pakankamai aukšto lygio, kad galėtumėte sėkmingai įsitraukti ir baigti kursą SOAS . Atkreipkite dėmesį, kad į savo anglų kalbos reikalavimus žiūrime rimtai ir jei tiksliai jų neatitiksime, jūsų paraiška SOAS gali būti atmesta. Neįmanoma susitarti, jei jūsų balai nesiekia mūsų reikalaujamo lygio, tikėdamiesi, kad dėl to, kad jie yra „pakankamai artimi“, jie bus priimti. Svarbu, kad suplanuotumėte tinkamai, iš anksto, kad jūsų anglų kalbos testas ateitų laiku ir kad turėtumėte laiko prireikus pakartoti testą. Nepritariame nepatogumų ar finansinių sunkumų priežastims, dėl kurių nepavyko pateikti arba pakartoti anglų kalbos testo.

Tarptautiniai studentai

ES ir tarptautiniams studentams, kuriems reikalinga viza, jei bus gauti besąlyginiai atvykimo balai, mes priimame kelių šalių kvalifikacijas, taip pat daugybę tarptautinių kvalifikacijų ir testų.

Jei reikalinga 4 pakopos atvykimo viza, gali prireikti SELT, pavyzdžiui, UKVI IELTS. Dėl šios priežasties visiems 4 pakopos vizų studentams rekomenduojame pasirinkti UKVI IELTS akademinį testą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Skaityti mažiau
Londonas , Singapūras + 1 Daugiau Mažiau