Oficialus aprašymas

MSC Global Corporation ir politika (Online)

Trukmė: 2 metai

Įstojimo reikalavimai: Minimali antrosios klasės pagyrimu laipsnis (arba lygiavertis). Mes sveikiname paraiškas iš akademiškai stiprių asmenų iš įvairių sričių ir pagrindų. Galima apsvarstyti kandidatus, turintiems žemesnio laipsnio laipsnį, tačiau turintį laipsnio atitinkamą darbo patirtį.

Programos pradžia: balandis / spalis

Dalyvavimo būdas: mokymasis internetu

"MSc Global Corporate Corporations and Policy" (GCP) programa skirta tiems, kurie užsiima ar siekia profesinės karjeros viešajame, verslo ar ne pelno sektoriuose, susijusiuose su tarptautinių korporacijų politiniu ir ekonominiu valdymu ir reguliavimu.

Ši programa konkrečiai skiriama tiems, kurie siekia visapusiško teorinio ir praktinio supratimo apie didelių korporacijų vaidmenį ir dinamiką pasaulio ekonomikoje ir tarptautiniuose reikaluose. Programa siekiama parengti studentus įvairiems vaidmenims vyriausybės departamentuose, reguliavimo agentūrose, tarptautinėse organizacijose (pvz., OECD ar PPO) pramonės organizacijose ir nevyriausybinėse organizacijose, taip pat patarėjams, vadovams, mokslininkams arba projektų specialistams, turintiems tarptautinių korporacijų, profesinių sąjungų ir propagandos organizacijos.

Programa turi daugiadisciplininę struktūrą ir remiasi CISD ir SOAS departamentų tarptautinės politikos, teisės, ekonomikos ir sričių studijomis (ypač Azijoje, Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose), taip pat platų asortimentą kalbų.

Programa yra teikiama Tarptautinių studijų ir diplomatijos centro (CISD) kartu su FCO diplomatine akademija, naudojant daugiadalykį mokymą, pažangiausius mokslinius tyrimus ir viešą diskusiją apie diplomatiją ir tarptautinę politiką globalizuotame pasaulyje.

Programos tikslai

 • Puikus supratimas apie tarptautinių įmonių (MNE) plėtrą ir veiklą bei jų reguliavimas ekonominiu ir teisiniu požiūriu
 • Puikios žinios apie ekonominės, teisinės ir viešosios politikos požiūrį į MNE organizacijos, poveikio ir reguliavimo pasaulio ekonomikoje tyrimus
 • Gebėjimas kritiškai analizuoti ir formuoti reguliavimo ir viešosios politikos iššūkius, susijusius su MNE veikla tiek pasaulio šiaurėje, tiek pietuose
 • Praktinių įgūdžių formavimas, įskaitant politikos analizę, projektų valdymą, propagavimą, derybas ir strateginį bendravimą.

Mes sveikiname paraiškas iš akademiškai stiprių asmenų iš daugybės sričių ir pagrindų; tačiau nėra būtina turėti pirmąjį laipsnį disciplinoje, tiesiogiai susijusiose su globalizacija ir tarptautinėmis korporacijomis. Kiekviena paraiška įvertinama atsižvelgiant į jo individualius privalumus, o įvažiavimo reikalavimai gali būti keičiami atsižvelgiant į atitinkamą profesinę patirtį ir kai pareiškėjas gali įrodyti nuolatinį praktinį interesą tarptautinėje srityje.

Struktūra

Studentai ima keturis modulius, apimančius du pagrindinius ir du pasirenkamuosius modulius (30 kreditų kiekviena) ir užbaigti disertaciją (60 kreditų).

Pagrindiniai moduliai

 • Pasaulinė viešoji politika
 • Tarptautinės globalizuoto pasaulio įmonės

Pasirinktiniai moduliai

 • Tarptautinė ekonomika
 • Korporacijų politika
 • Prekybos diplomatija
 • Diplomatinės sistemos
 • Pasaulinė energetikos ir klimato politika
 • Globalus pilietiškumas ir propagavimas
 • Pasaulinė tarptautinė organizacija: JT pasaulyje
 • Tarptautinis saugumas
 • Derybų menas
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 26 daugiau kursų SOAS University of London »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp. 2019
Spal. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Price
12,000 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
End Date
Spal. 1, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Bal. 2020
End Date
Bal. 1, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Spal. 1, 2020

Bal. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Bal. 1, 2021