MSC Global Corporation ir politika (Online)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dalyvavimo būdas: Internetinis mokymasis


Magistrantūros globalių korporacijų ir politikos (GCP) programa konkrečiai skirta tiems, kurie siekia išsamaus teorinio ir praktinio supratimo apie didelių korporacijų vaidmenį ir dinamiką pasaulio ekonomikoje ir tarptautinius reikalus. Programos tikslas - paruošti studentus įvairiems vaidmenims vyriausybės departamentuose, reguliavimo agentūrose, tarptautinėse organizacijose (tokiose kaip EBPO ar PPO) pramonės įstaigose ir NVO ir būti patarėjais, vadybininkais, tyrėjais ar projektų profesionalais, turinčiais tarptautinių korporacijų, profesinių sąjungų ir advokacijos. organizacijos.

Programa turi daugiadisciplininę struktūrą ir remiasi CISD bei Tarptautinės politikos, teisės, ekonomikos ir srities studijų (ypač Azijos, Afrikos ir Vidurinių Rytų) SOAS skyrių (ypač Azijos, Afrikos ir Artimųjų Rytų) mokymo ir tyrimų privalumais, taip pat plačiu spektru. kalbų. Programą pristato Tarptautinių studijų ir diplomatijos centras (CISD) kartu su FCO Diplomatine akademija, naudodamas daugiadisciplininio mokymo, pažangiausių tyrimų ir diplomatijos bei tarptautinės politikos viešosios diskusijos globalizuotame pasaulyje derinį. Studentai įgis puikų supratimą apie tarptautinių įmonių (MNE) plėtrą ir veiklą bei jų reguliavimą ekonominiu ir teisiniu aspektais.

Magistrantūra suteiks žinių apie ekonominės, teisinės ir viešosios politikos metodus tiriant tarptautinės finansinės padėties organizavimą, poveikį ir reguliavimą pasaulinėje ekonomikoje bei gebėjimą kritiškai analizuoti ir kurti sprendimus reguliavimo ir viešosios politikos iššūkiams, susijusiems su tarptautinės tarptautinės veiklos veikla, tiek šiaurinėje, tiek šiaurinėje dalyje. Pietų. Studentai lavins praktinius įgūdžius, įskaitant politikos analizę, projektų valdymą, gynimą, derybas ir strateginę komunikaciją. Mes laukiame akademinių stiprių asmenų iš įvairių sričių ir fono paraiškų; tačiau nebūtina turėti pirmojo laipsnio discipliną, tiesiogiai susijusią su globalizacija ir tarptautinėmis korporacijomis. Kiekviena paraiška įvertinama atsižvelgiant į jos individualius pranašumus, o stojimo reikalavimai gali būti modifikuoti atsižvelgiant į atitinkamą profesinę patirtį ir tais atvejais, kai pareiškėjas gali įrodyti nuolatinį praktinį susidomėjimą tarptautinėje srityje.

Kas yra ši programa?

"MSc Global Corporate Corporations and Policy" (GCP) programa skirta tiems, kurie užsiima ar siekia profesinės karjeros viešajame, verslo ar ne pelno sektoriuose, susijusiuose su tarptautinių korporacijų politiniu ir ekonominiu valdymu ir reguliavimu.

Studijuodami internetu studentai taip pat galės lanksčiai integruoti studijas į darbinį gyvenimą, neprisiimdami karjeros pertraukos.

Struktūra

Studentai mokysis dviejų pagrindinių modulių ir pasirenkamųjų modulių, siūlomų kiekvienoje sesijoje. Taip pat yra keturi tyrimų mini moduliai.

 • 1 x pagrindiniai moduliai (po 30 kreditų)
 • 3 x pasirenkamųjų modulių (po 30 kreditų)
 • 4 x mokslinių tyrimų mini moduliai
 • 1 x disertacija (60 kreditų)

Pagrindinis modulis

Tarptautinės globalizuoto pasaulio įmonės

Pasirinktiniai moduliai

 • Kultūros diplomatija
 • Diplomatinės sistemos
 • Finansų tvarumas ir klimato kaita
 • Tarptautinės teisės pagrindai
 • Globalus pilietiškumas ir propagavimas
 • Pasaulinės ekonominės politikos diskusijos ir analizė
 • Pasaulinė energetika ir klimato pokyčiai
 • Pasaulinė tarptautinė organizacija: Jungtinės Tautos pasaulyje
 • Žmogaus ir kritinio saugumo tyrimai
 • Tarptautinė ekonomika
 • Sportas ir diplomatija
 • Strateginiai tyrimai
 • Prekybos diplomatija

Svarbus pastebėjimas

Informacija apie programos puslapį atspindi numatomą programos struktūrą, atsižvelgiant į nurodytą akademinę sesiją.

Priėmimas ir paraiškos

Galite kreiptis į šį kursą naudodamiesi internetine paraiškos forma.

Mes siekiame įvertinti visą paraišką ir pateikti sprendimą per 5 savaites. Užsienio studentai, kuriems reikalinga 4 pakopos viza ir kurie nori įstoti į SOAS turėtų nepamiršti, kad prašymai išduoti vizą gali užtrukti keletą savaičių, todėl turėtumėte kreiptis kuo greičiau.

Paraiškos svarstymas

Prieš priimant sprendimą, svarstoma visa paraiška, įskaitant nuorašą ir nuorodas. Todėl patariama pateikti išsamią paraišką su nuorodomis ir nuorašą (jei reikia). Neišsami paraiška žymiai vėluos į sprendimų priėmimo procesą.

Studentai gaus patvirtinimą apie savo prašymą. Kiekviena paraiška yra kruopščiai apsvarstyta ir, nors mes stengiamės atsakyti kuo greičiau, mes prašome, kad studentai tikėtųsi gauti atsakymą per penkias savaites nuo jo gavimo dienos.

Kandidatai, kuriuos galima rasti Jungtinėje Karalystėje, gali būti pakviesti pokalbiui. Akademinių darbuotojų nebuvimas (arba atvejis, kai atostogauja) gali turėti įtakos sprendimų priėmimo laikui.

Patekimo reikalavimai

Minimali aukštojo antrosios klasės pagyrimu laipsnis (ar lygiavertis). Mes sveikiname paraiškas iš akademiškai stiprių asmenų iš įvairių sričių ir pagrindų. Galima apsvarstyti kandidatus, turintiems žemesnio laipsnio laipsnį, tačiau turintį laipsnio atitinkamą darbo patirtį.

Reikalavimai anglų kalba

Jūs turite sugebėti parodyti, kad jūsų anglų kalba yra pakankamai aukšto lygio, kad galėtumėte sėkmingai įsitraukti ir baigti kursą SOAS . Atkreipkite dėmesį, kad į savo anglų kalbos reikalavimus žiūrime rimtai ir jei tiksliai jų neatitiksime, jūsų paraiška SOAS gali būti atmesta. Neįmanoma susitarti, jei jūsų balai nesiekia mūsų reikalaujamo lygio, tikėdamiesi, kad dėl to, kad jie yra „pakankamai artimi“, jie bus priimti. Svarbu, kad suplanuotumėte tinkamai, iš anksto, kad jūsų anglų kalbos testas ateitų laiku ir kad turėtumėte laiko prireikus pakartoti testą. Nepritariame nepatogumų ar finansinių sunkumų priežastims, dėl kurių nepavyko pateikti arba pakartoti anglų kalbos testo.

Tarptautiniai studentai

ES ir tarptautiniams studentams, kuriems reikalinga viza, jei bus gauti besąlyginiai atvykimo balai, mes priimame kelių šalių kvalifikacijas, taip pat daugybę tarptautinių kvalifikacijų ir testų.

Jei reikalinga 4 pakopos atvykimo viza, gali prireikti SELT, pavyzdžiui, UKVI IELTS. Dėl šios priežasties visiems 4 pakopos vizų studentams rekomenduojame pasirinkti UKVI IELTS akademinį testą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Skaityti mažiau
Londonas , Singapūras + 1 Daugiau Mažiau