MS molekulinės biologijos srityje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šios programos tikslas yra studentams išsiugdyti pažangų ir šiuolaikišką ląstelių ir molekulinės biologijos bei biochemijos supratimą. Pagrindinė programa yra sudaryta iš paskaitų formato ir diskusijomis pagrįstų kursų, daugiausia dėmesio skiriant ląstelių biologijai, molekulinei genetikai ir biochemijai. Išplėstiniai pasirenkamieji kursai apima tokias temas, kaip ląstelių pagrindas, žmogaus liga, imunologija, raidos biologija, signalo perdavimas ir neuromokslas.

Molekulinės biologijos magistrantūros programą galima baigti internetu; tačiau kai kuriuose nuotolinio mokymo kursuose iš tikrųjų reikia dalyvauti tiesiogiai per mūsų klasės LIVE (CL) platformą. Studentai privalo įrodyti techninę ląstelių / molekulinės biologijos kompetenciją baigdami kursą arba dirbdami. Daugiau informacijos apie šią programą galima rasti Nuotolinio mokymo tarnybos tinklalapyje.

30 kreditų molekulinės biologijos magistro studijų programa yra labai koncentruota, į mokslinius tyrimus orientuota internetinė programa, sukurta specialiai neakivaizdinių studijų studentams, besidomintiems biotechnologijų pramone. Ši internetinė studijų programa idealiai tinka asmenims, siekiantiems biomedicininių tyrimų karjeros mokslo, pramonės ir vyriausybės srityse.

Pogrupio kursų reikalavimai

 • 2 semestrai: Bendroji chemija
 • 2 semestrai: Organinė chemija
 • 2 semestrai: Fizika
 • 1 semestras: įvadas į genetiką
 • 1 semestras: Įvadas į ląstelių ir molekulinę biologiją
 • 2 semestrai: Matematikos kursai

Atkreipkite dėmesį: Priimami studentai, norėdami tęsti kursus, privalo išklausyti 9 iš eilės 300 valandų ar aukštesnių kursų kreditų valandas, ne mažesnį nei B laipsnį.

Departamento absolventų komitetui ir Lehigh University registratoriui patvirtinus, ne daugiau kaip šeši kreditai, susiję su molekulinės biologijos kursais, gali būti perkelti į magistro kvalifikacinį laipsnį. Kreditų perkėlimui būtinas B ar aukštesnio lygio kursas.

Mokymo planas

Priklausomai nuo studento bakalauro išsilavinimo, pirmiausia pradedami pagrindiniai ląstelių ir molekulinės biologijos kursai, po to seka išplėstiniai seminaro stiliaus kursai, įskaitant skyriaus tyrimus, ir žurnalų straipsniai, kurie yra skaitomi ir aptariami.

Pagrindiniai kursai

Reikalingi kursai
BIOS 345 molekulinė genetika (3) Pažangi ląstelių biologija BIOS 411 (3)
BIOS 371 biochemijos elementai I (3) BIOS 421 molekulinių ląstelių biologija I ** (3)
BIOS 372 biochemijos elementai II (3) „BIOS 422 Molecular Cell Biology II“ ** (3)
„BIOS 407 Research“ (reikalingi 6 kreditai) BIOS 427 ląstelių ir molekulinės biologijos metodai * (3)

* Šis kursas gali būti baigtas susitarus Lehigh'e arba nuotolinėje vietoje, konsultuojantis su personalo tyrimų konsultantu ir Lehigh fakultetu. Tačiau šis kursas gali būti nereikalingas (o vietoj jo gali būti pakeistas kitas), jei studentas įrodo molekulinės biologijos ir biocheminių metodų mokėjimą. Tokiu atveju turėtų būti apibendrintas srities tyrimų ar techninės patirties aprašymas ir pateiktas kartu su studento priėmimo paraiška.

** Šiuose kursuose reikia tiesioginio dalyvavimo per mūsų „Classroom LIVE“ platformą.

Ne disertacijos tyrimo galimybė yra prieinama patvirtinus studentų skyriaus komitetui.

Pasirinktinai

Pasirenkamieji kursai, siūlomi pagal studento programą, apims įvairius specializacijos kursus, tokius kaip:

Pasirenkamieji
„BIOS 327“ kūrimas ir liga (3) BIOS 464 eukariotinių organizmų molekulinė biologija (3)
„BIOS 328“ imunologija (3) BIOS 466 RNR ir ribonukleoproteinų kompleksų struktūra ir funkcijos (3)
BIOS 376 raidos biologija (3) BIOS 471 eukariotinių signalų perdavimas (3)
Žmogaus ligų ląstelinis pagrindas BIOS 442 (3)

Šis pasirenkamasis sąrašas yra preliminarus ir rodomas tik informacijai. Nėra jokio santykio su tvarka, kokia jie bus aukščiau ir kada jie bus suplanuoti. Kitus semestrus gali būti pasirenkami kiti pasirenkami biologinių mokslų kursai.

Atkreipkite dėmesį: pasirenkamieji kursai kituose departamentuose gali būti tinkami magistrantūros laipsniui gauti, tačiau jiems reikia patvirtinti molekulinės biologijos programą.

Priėmimo sąlygos

 • Ši programa yra siūloma per nuotolinį mokymą.
 • Priėmimas atidarytas: vasara / ruduo / pavasaris
 • Paraiškų peržiūros galutinis terminas: liepos 1 d
 • Pavasario paraiškų peržiūros terminas: lapkričio 1 d
 • Vasaros paraiškų peržiūros galutinis terminas: balandžio 15 d

Kontaktinė informacija

Erin Curtolo, akademinis koordinatorius

Paštas: erc419@lehigh.edu

Telefono numeris: 610-758-3681

Priėmimo sąlygos

Reikalingi 2 rekomendaciniai laiškai

Bakalauro laipsnis iš patvirtintos institucijos, kurios balų vidurkis ne mažesnis kaip 3,0. Kandidatai, kurių bakalauro kvalifikacijos laipsnis mažesnis nei 3,0, gali būti priimami patvirtinus katedrą, kurioje jie nori lankyti kursus.

Paskutinį kartą atnaujinta Bir. 2020

Apie mokyklą

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time facult ... Skaityti daugiau

As Lehigh’s largest and most diverse college, we are home to the social sciences, arts, humanities, and natural sciences. With 1,894 undergraduate students, 342 graduate students, 270 full-time faculty and 90 professional staff, we are comparable in size and offer the intimacy of a liberal arts college, yet benefit from the resources of a research university. Our faculty are accomplished scholars, artists, and writers, recognized nationally and internationally as leaders in their fields, who share a commitment to the integration of teaching and scholarship into innovative, dynamic curricula set in an intellectually stimulating environment. Skaityti mažiau