Read the Official Description

"Walden MS" aukštojo mokslo programoje skirtos tiems, kurie nori užsiimti įvairia karjera aukštojo mokslo institucijose, nuo fakulteto ir personalo pozicijų iki pagrindinių administracinių darbų, orientuota į organizacinių ir studentų sėkmės skatinimą. Susipažinkite su verslo, valdymo ir organizacinių kultūrų aukštuoju išsilavinimu. Išbandykite geriausią praktiką, kaip kurti su mokykliu susijusią mokymosi aplinką. Pasirinkite iš įvairių specializacijų, skirtų tenkinti jūsų individualius poreikius ir interesus.

Galite dirbti savo laipsnį tokiu greičiu, kuris jums tinka.

  • Tradicinis: vienu metu važiuokite vienu metu. Pasiekti programą nuosekliai, valdydama kitus įsipareigojimus.
  • "Fast Track": vienu metu imkitės dviejų kursų. Sutelkite daugiau laiko į programą ir anksčiau baigsite savo studijų programą.

Po pirmojo kurso galite vienu metu užsiimti vienu kursu arba greičiau užsidirbti savo laipsnį vienu metu paėmus du kursus. Jūs taip pat galite keisti variantų visoje programoje, kad atitiktų jūsų besikeičiančius poreikius.

Specializacijos (be bendrosios programos)

  • Suaugusiųjų mokymasis
  • Kolegijos mokymas ir mokymasis
  • Įregistravimo valdymas ir institucinis rinkodara
  • Visuotinis aukštasis mokslas
  • Vadovavimas studentų sėkmei
  • Online ir nuotolinis mokymasis

"Walden" siūlo tiek valstybės patvirtintas pedagogų licencijavimo programas, tiek programas ir kursus, kurie nesuteikia licencijų ar patvirtinimų. Planuojantys studentai privalo persvarstyti savo valstybės licencijavimo reikalavimus prieš registruodami. Daugiau informacijos rasite www.WaldenU.edu/educlicensure.

"Walden" registracijos patarėjai gali pateikti licencijavimo klausimų gaires; tačiau asmeniui tenka atsakomybė suprasti ir laikytis visų valstybės leidimų išdavimo reikalavimų. Walden nesuteikia jokios garantijos ar garantijos, kad Walden kursinių darbų ar programų užbaigimas leis asmeniui gauti valstybės leidimą ar patvirtinimą.

Program taught in:
Anglų

See 41 more programs offered by Walden University »

Last updated July 15, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Spal 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Rugs 2019

Spal 2019