Read the Official Description

Nesvarbu, ar jūs tik pradedate, pasiruošę savo CPA egzaminui ar norite tobulinti savo apskaitos karjerą, Walden University MS Apskaitos programa gali padėti sustiprinti savo įgūdžius analizuojant ir priimant finansus. Sukurta siekiant padėti jums pereiti prie šios sparčiai besikeičiančios profesijos, sudėtinga mokymo programa apima vadybos apskaitą, finansų valdymą, dabartines temas ir teisinius bei etikos apskaitos klausimus.

Specializacijos

  • Profesionalo apskaita
  • Apskaitos su CPA akcentu
  • Savarankiškas dizainas

Walden University MS Apskaitos akreditavo ACBSP ir uždirbo organizacijos Specializuotos apskaitos akreditavimo.

Dauguma valstybių reikalauja, kad asmenys, baigę 150 semestrų (225 ketvirtadalių) valandas tam tikrose dalyko srityse, galėtų dalyvauti auditoriaus atestuotojo apskaitos (CPA) egzaminui ir (arba) gauti CPA licenciją. Waldeno apskaitos programos gali padėti absolventams pasiekti šių reikalavimų. Apskaitos BS sudaro 120 ketvirčių (80 semestrų) kredito valandų, įskaitant aukštesnio lygio kursus tokiose srityse kaip finansinė apskaita, auditas, apmokestinimas ir valdymo apskaita. MS Apskaitos siūlo 30 semestro (45 ketvirčio) kredito valandos, o MBA apskaitos specializacija siūlo devynių semestro (13,5 ketvirčio) kredito valandos. Šios programos apima aukštojo išsilavinimo kursus tokiose srityse kaip finansinė apskaita, vadybos apskaita ir teisinės bei etikos apskaitos praktika. Tai reikalauja, kad studentai atliktų papildomus kursus, kad atitiktų valstybės reikalavimus.

Kiekvienoje valstybėje yra tam tikros politikos, kurios turi būti laikomasi, kai asmuo siekia tapti licencijuota buhaltere. Kai kurios valstybės neleidžia asmenims, kurie užbaigia Walden apskaitos programas, dalyvauti CPA licencijavimo egzaminuose dėl konkrečių valstybės problemų, tokių kaip profesinė akreditacija ar tiesioginis mokymas. Norėdami gauti informacijos apie švietimo reikalavimus savo valstybei, kreipkitės į valstybės buhalterinės apskaitos arba susijusios agentūros.

"Walden" registracijos patarėjai gali pateikti patarimų dėl buhalterio licencijų išdavimo; tačiau asmeniui, prisiregistruodamam programoje, vis tiek tenka atsakomybė skaityti, suprasti ir laikytis licencijavimo reikalavimų valstybėje, kurioje jis nori praktikuoti.

Walden University gali nesuteikti jokio atstovavimo, garantijos, garantijos ar įsipareigojimo sėkmingai baigti Waldeno programą arba studijuoti kreditus pagal programą, kad absolventas galėtų dalyvauti licencijavimo egzaminui arba gauti valstybės leidimą.

Program taught in:
Anglų

See 41 more programs offered by Walden University »

Last updated July 14, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Liepa 2019
Rugs 2019
Duration
2 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Liepa 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Spal 2019
Application deadline

Liepa 2019

Rugs 2019

Spal 2019