MFA populiariosios fantastikos rašymas ir leidyba

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kodėl populiariosios fantastikos?

Populiariosios dailės rašymo ir leidybos MFA yra viena iš pirmųjų rašymo internetu programų, skirtų studentams paruošti fantazijos, mokslinės fantastikos, siaubo, paslapties, trileriams ir jaunam žanrui profesionalų lygio istorijas ir romanus. Programa yra puiki galimybė studentams skaityti giliai, kritiškai mąstyti ir aptarti populiarią fikciją su bendraamžiais iš įvairių profesinių perspektyvų. Studentai sustiprins savo rašymo ir redagavimo įgūdžius bei išmokys šiuolaikinę praktiką savo darbo skelbimui ar ieškojimui bei dirbti su literatūros agentais, profesionaliais redaktoriais ir rinkodaros specialistais, siekdami parodyti savo viziją plačiai skaitytojams. Programa, kuri remiasi rašytojų, literatūros mokslininkų ir leidėjų patirtimi, suteikia studentams unikalią patirtį kūrybingiems dirbtuvėms ir literatūros kursams, taip pat praktiniams leidybos kursams, skirtiems mokyti juos, kaip paversti užbaigtą rankraštį poliruotu , leidžiamas darbas.

Kodėl internete?

MFA internetinė programa suteikia galimybę suprasti pasakojimo pobūdį asmenine, istorine ir rinkos perspektyva. Internetiniai rašymo seminarai yra mokymo programos pagrindas ir yra skirti tam, kad skirtingų žanrų autoriai galėtų dirbti kartu, norėdami įgyti gilesnį supratimą apie populiariosios fantastikos rašymo meną ir amatą. Norėdami papildyti praktinius užsiėmimus, mūsų internetinė programa taip pat reikalauja, kad jums būtų pateikiami literatūros kursai apie istoriją ir dabartines konkrečių žanrų tendencijas, taip pat leidybos kursas, kuriame būtų nagrinėjami įvairūs publikacijų keliai.

Internetinė programa yra patogi ir lanksti, leidžianti studentams iš bet kurios pasaulio vietos dirbti su savo fikcijų raštu, įskaitant darbus suaugusiuosius, tėvus ar tuos, kurie negali lankyti tradicinės kolegijos. Programa skirta suplanuoti studentų tvarkaraščius ir nereikia jokių rezidentūros reikalavimų. Mūsų internetiniai seminarai, literatūros seminarai ir leidybos kursai suteikia studentams galimybę lengvai dalyvauti klasės diskusijose ir planuoti studijų laiką šeimyninės, darbo ar kitų gyvenimo įsipareigojimų atžvilgiu. Programa sukuria patogią mokymosi aplinką rašytojams.

Kokios unikalios galimybės internete MFA populiariosios dailės rašymas ir leidyba numato?

  • Dėmesys plėtojant sklypą ir charakterį orientuotas pasakojimus spekuliacinės fantastikos, trilerio ir jaunimo žanruose.
  • Galimybė pasimokyti iš leidyklų profesionalų apie tai, kaip knygos yra skelbiamos ir parduodamos
  • Rašytojų, leidėjų ir akademikų tinklas
  • Gebėjimas praleisti klases iš bet kurios pasaulio vietos
  • Kursai, atitinkantys jūsų užimtą tvarkaraštį

Kodėl Emerson College ?

Emerson College rašymo, literatūros ir leidybos katedroje yra viena iš ilgiausiai veikiančių kūrybingų MFA programų šalyje ir viena iš vienintelių magistro programų, leidžiančių leidybą Šiaurės Amerikoje. Remiantis Bostono centre, Emerson sėdi intelektualinio tyrimo, kūrybinių pastangų ir naujovių kryžkelėje. Kolegija kelis dešimtmečius puoselėjo rašytojų, leidėjų, leidėjų ir mokytojų bendruomenę. Populiariosios dailės rašymo ir leidybos internetinė programa skatina grožinės literatūros kūrėjus, norinčius sutelkti dėmesį į darbą spekuliacinės fantastikos, nusikalstamumo romanų ar jaunosios suaugusiųjų literatūros srityse.

MFA iš pirmo žvilgsnio

Kilus rudenį, pavasarį ir vasarą, mūsų internetinė programa siūlo studentams internetinius seminarus, kuriuose jie gali išmokti kurti savo pasaulius ir tobulinti savo įgūdžius. Studentai imsis rašymo dirbtuvių, literatūros klasių, kurios leis suprasti savo žanro tradicijas ir publikuoti kursus, kuriuose bus nurodyta, kokios yra žanro fantastikos leidybos galimybės. Studentai taip pat dirbs vienas su vienu, pasitelkdami fakulteto patarėją, skirtą disertacijai siųsti agentams arba būti savarankiškai paskelbti.

Domina taikant šią URM programa? Užsiregistruokite, kad gautumėte informaciją apie mūsų akademines programas, svarbius naujinius, susijusius su specialiais universitetų renginiais, ir pranešimus apie paraiškas iš aukštojo mokslo priėmimo biuro .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts.

Emerson College is internationally recognized as the nation’s premier institution of higher learning devoted to communication and the arts. Skaityti mažiau