MEd švietimo lyderystėje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Imkitės lyderystės su Konkordijos universiteto švietimo lyderystės magistrantu

Nuolatos kyla minčių tobulinti savo mokyklą. Norite daugiau nuveikti skatindami mokinius ir kolegas siekti sėkmės už klasės ribų. Esate pasirengęs tapti lyderiu. Kas toliau? Uždirbate MAD švietimo lyderystėje iš „Concordia“. Su pagrindiniu MEd nėra nieko, ko negalėtum padaryti. Jūs turite ambicijų, atsidavimo ir užuojautos - vienintelis dalykas, kurio jums dabar reikia, yra žinios, kaip efektyviai įgyvendinti pokyčius. Su švietimo lyderystės MEd jūs galite tai padaryti ir dar daugiau.

Ką mokysi

 • Palaikančių mokyklos ir bendruomenės santykių puoselėjimo principai.
 • Teisinės ir etinės problemos, su kuriomis kasdien susiduria pedagogai.
 • Efektyvus mokymas klasėje ir kaip pagerinti mokinių pasiekimus.
 • Organizacijos pokyčių pagrindai.

Teminiai kursai

Mokyklų ir bendruomenės partnerystė

Šis kursas nagrinėja programos, kuria siekiama sukurti abipusį ryšį tarp mokyklos ir jos aplinkos, planavimo ir administravimo principus. Didžiausias dėmesys skiriamas įgūdžių ir strategijų, kaip susieti mokyklą su tokiais visuomenės komponentais kaip tėvai, piliečiai ir specialiosios interesų grupės, plėtojimui.

Teisės ir etikos pavyzdžiai

Šis kursas yra teisinių ir etinių klausimų, susijusių su praktiniais dalykais, su kuriais pedagogai susiduria kasdienėje praktikoje, tyrimas. Šio kurso pagrindą sudaro atvejai, tiesiogiai kalbantys su mokytojais ir akcentuojantys kasdienes švietimo etines dilemas. Ypač svarbus šis kursas yra etikos aspekto akcentavimas, nes jis susijęs su mokymu ir vadovavimu.

Studentų pasiekimų gerinimo strategijos

Šis kursas apžvelgia, kas yra veiksmingas mokymas klasėje. Kursas taip pat gilinsis į strategijų kategorijas, kurias rodo tyrimai, turintys didelę tikimybę, kad bus pasiekta daugiau visų dalyko sričių studentų, visų lygių. Bus tiriami tyrimai ir teorija, taip pat praktinis strategijų pritaikymas klasėje.

Organizacinis pokytis

Organizaciniai pokyčiai pateikia įvadinę organizacinių pokyčių teorinių ir sociologinių pagrindų apžvalgą. Be to, kursas tiria švietimo pokyčių šaltinius, procesus ir rezultatus bei jų pasekmes mokytojams ir administratoriams. Temos ir veiklos yra skirtos apžvelgti dominančias ir svarbias problemas tiems, kurie svarsto karjerą švietimo administracijoje ar vaidmenis kaip pagrindinius mokytojus ir pokyčių agentus.

Kodėl Concordia

Būdamas novatoriumi mokymosi srityje, Konkordijos universiteto ir Portlando švietimo koledžas daugiau kaip šimtmetį įgalino mokytojus ir toliau daro įtaką švietimui nuo prenatalinės iki doktorantūros. Tiesą sakant, mūsų švietimo kolegija yra pagrindinė mūsų naujojo švietimo modelio, vadinamo 3toPhD®, mokykla. Tą patį drąsų protą už šį novatorišką prototipą taip pat formuoja mūsų vykdomi švietimo tyrimai ir bakalauro bei magistro programos. Mes plečiame savo profesionalių pedagogų bendruomenę, kad galėtume mokytis kiekviename etape - prisijunkite prie mūsų.

Stipendijos prieinamumas

Mes siūlome iki 3000 USD stipendijų, o dabar galite pretenduoti į nemokamus vadovėlius.

Priėmimo sąlygos

 • Užbaigta paraiška.
 • Pareiškėjai turi būti įgiję bakalauro laipsnį ar aukštesnį iš regioninėje akredituotoje įstaigoje.
 • Oficialūs regionų akredituoto koledžo / universiteto nuorašai su paskelbtu bakalauro ar magistro laipsniu. Jūsų patogumui pasirašykite nuorašo išleidimo formą, jei norite, kad Konkordijos universitetas-Portlandas paprašytų oficialių nuorašų jūsų vardu.
 • Darbo istorijos forma arba santrauka, rodanti darbo patirtį.
 • Kandidatai privalo turėti 2,8 ar didesnį kaupiamąjį bakalauro laipsnį.
 • Ketinimų protokolas, 475–600 žodžių. Priėmimo metu bus vertinamas rašymo turinys ir aiškumas. Atsakykite į šiuos raginimus atskirai ir sunumeruokite kiekvieną atsakymą:
  • Trumpai prisistatykite Absolventų priėmimo biure ir Švietimo kolegijos komandose aptardami savo profesinę patirtį ir pomėgį tęsti norimą studijų programą Konkordijoje (apytiksliai 75–100 žodžių).
  • Apibūdinkite savo profesinius tikslus ir jų derinimą su pasirinkta programa ir bendra „Concordia“ misija. Paaiškinkite, kaip stipriosios pusės ir patirtis paruošė jus sėkmei programoje (maždaug 200–250 žodžių).
  • Aptarkite tiesioginį realaus pasaulio iššūkį profesinėje srityje, kuriai prilygsta jūsų laipsnis (pvz., „PreK-12“ išsilavinimas, aukštasis mokslas, įmonių mokymas). Pateikite pavyzdį. Kokių veiksmų turėtų imtis pedagogai ar profesionalai, kad išspręstų šį iššūkį? (maždaug 200–250 žodžių)
  • Kandidatams, uždirbusiems po 2,80 GPA, paaiškinkite, kas lėmė mažą GPA ir kaip jums pasiseks šiandien akademiškai sudėtingesnėje magistrantūros programoje.
Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2019

Apie mokyklą

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We o ... Skaityti daugiau

If education is your passion, this is your university. One of the most respected names in learning today, Concordia University–Portland is reshaping the way the world views teachers and students. We offer education degree programs at every level – many of which can be earned online – from a Bachelor in Education to master and doctorate degree programs. Skaityti mažiau