Filter
MBA
Tempas: Visi

Ieškoti internetinių Verslo administravimo magistro programos apie Viešbučių vadyba apie 2019

Internetinis MBA yra internetinė studijų programa siūloma pereiti lygį. Joje, studentai gali sutelkti dėmesį į verslo susijusių drausmės ir patobulinti savo žinias per bandymus, diskusijų ir kursinių pristatytų per interneto klasėje.
Kas yra internetinis MBA viešbučių ir turizmo vadybos? Apskritai, šis laipsnis programa rengia studentų karjeros svetingumo industrijos per kursinių sutelkiant dėmesį į darbuotojų santykius, paslaugų marketingas, verslumas ir principus paslauga. Studijavimas šiuos dalykus į viešbučių ir turizmo vadybą galima plėtoti įgūdžius, būtinus valdyti esamas svetingumo ir turizmo įstaigoms. Studentai taip pat gali pateikti savo žinias verslo praktikoje ir sukurti savo. Verslo dalis laipsnis gali suteikti stiprų jausmą už finansų planavimą, kuris taip pat labai svarbus sėkmės.
Internetinis MBA viešbučių ir turizmo vadybos gali pasinaudoti studentams, kurie planuoja įvesti aukštesnio lygio karjerą šioje srityje. Apskritai, tačiau ji gali ugdyti moksleivių žinių apie verslą, skleisti svetingumo įgūdžius ir parengti absolventus su esminių valdymo įgūdžius.
Iš interneto MBA išlaidos gali skirtis. Jei norėtumėte sužinoti daugiau apie tai, kiek tokia programa kainuos geriausias informacijos šaltinis gali būti priėmimo įstaiga, mokykloje jūs planuojate dalyvauti.
Akivaizdžiausias karjeros sekti po uždirba šį laipsnį vykdo valdymo pareigas viešbučio ar turizmo įmonės. Kai kurie studentai, tačiau taip pat taikyti savo įgūdžius išbraukiant savo ir atidarydami naują įstaigą. Bet kuris iš šių variantų gali tiesiogiai panaudoti įgūdžius sukurtas per laipsnį, tačiau yra kitų galimybių viena gali siekti, taip pat.Jūs galite būti kvalifikuotas pozicijas, pavyzdžiui, rinkodaros vadybininkas, klientų aptarnavimo vadybininko ar turizmo pareigūno pramonės šakų.
Jūsų mokykla gali suteikti galimybę stoti į interneto MBA viešbučių ir turizmo vadybos. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Viešbučių vadyba

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Tuo magistro (MBA) į International Hotel ir svetingumo vadybos studijų programos absolventai bus sujungti teoriją su savo darbo patirtį naudoti ir rodyti patikimas žinias ... [+]

3 geriausių universitetų = 1 Europos laipsnių Visi studentai turės papildomai AKPV diplomas jungtinį diplomą su universiteto Dąbrowa Kasybos (WSB) ir Taras Shevchenko National University. 3 geriausi Europos universitetai = Geriausia Virtualus / Atstumas programa = 1 geriausių Europos diplomas ŠVEICARIJA + ES + TOP užėmė 500

Tobulinti savo patirtimi, AMT

Susisiekti su mokinių ir lyderių kaip jūs mūsų internetinėje magistrantūros programose. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip magistro studentas AMT.

Profesionalams

Mokytojo tarptautinių viešbučių ir svetingumo vadybos (MBA) reiškia, į kitą lygį pasiekti bet kurioje akademinės disciplinos.... [-]

Šveicarija Zürich
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
16 - 20 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba