Filter
MBA
Tempas: Visi

Rasti internetinius Verslo studijos apie Viešasis administravimas apie 2019/2020

Tiems, kurie nori įgyti geresnį supratimą apie verslo pasaulyje ir pagrindinius Pagrindai verslo administravimo, MBA dažnai puikus pasirinkimas. Ši magistrantūros magistro programa moko praktinių įgūdžių, reikalingų dirbti šiandienos verslo aplinkoje.

Kas yra internetinis MBA viešųjų paslaugų? Šio laipsnio širdies stato tvirtą verslo pagrindą studentams, kurie padės jiems klestėti realaus pasaulio situacijas. Kursai gali būti rinkodaros, finansų, apskaitos, vadovavimo ir valdymo, strateginio operacijas ir žmogiškuosius išteklius. Studentai, tačiau taip pat sužinoti, kaip naudoti šiuos įgūdžius specialiai pagalbai sėkmingai veikti įmonėms viešųjų paslaugų sektoriuje.

MBA viešųjų paslaugų padeda absolventams suprasti sudėtingus realijas, su kuriomis susiduria nacionalinį ir tarptautinį viešųjų paslaugų sektorių.Jie supranta ne tik socialinius aspektus, kurie turi įtakos viešųjų paslaugų sektorių, tačiau verslo aspektus, kurie turi ateiti kartu sėkmingai valdyti bendrovę socialinių paslaugų pramonėje.

Iš studijų išlaidas už MBA labai priklauso nuo pasirinktos universitete ar mokslo įstaigoje. Kiti veiksniai, pavyzdžiui, vietos ir trukmės, taip pat gali turėti įtakos išlaidas. Tai geriausia kreiptis į Priėmimo skyrių Jūsų pasirinktoje mokykloje tiesiogiai sužinoti daugiau informacijos.

Baigus kaip viešųjų paslaugų MBA, programos absolventai dažnai atsiduria galėtų patekti į viešųjų paslaugų lauką valdymo lygiu. Yra galimybių dirbti vietos ar nacionalinės vyriausybės, privačių organizacijų ir ne pelno organizacijos, ar didelių tarptautinių iniciatyvų, pavyzdžiui, Jungtinėse Tautose. Galimi darbo pavadinimai yra programa, direktorius plėtros, viešojo administravimo konsultantas ir bendruomenės plėtros vadovas.

Jei jūs ieškote derinti mokytis su visą arba ne visą darbo laiką ar aplink šeimos įsipareigojimus, studijų internete gali būti puikus pasirinkimas. Yra universitetų ir kolegijų visame pasaulyje, kurios siūlo internete MBA viešųjų paslaugų srityje. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:
MBA | EMBA

2 Rezultatai Viešasis administravimas

University of Phoenix Online

Verslo administravimas / Viešojo administravimo magistro programa yra skirta pagerinti vadovavimo įgūdžius mokiniai turi efektyviai veikti per visuomeninę organizaciją. ... [+]

Programa verslo administravimo magistro / Viešasis administravimas yra skirta pagerinti vadovavimo įgūdžius mokiniai turi efektyviai veikti per visuomeninę organizaciją. Studentai turės sukurti ir apginti savo problemų ir krizių valdymo, pelningo augimo galimybes, ir pakeisti vadovybę. Visą programą, studentai įgyja patirties, distiliuojamas situaciją į gerai apibrėžtą problemą; taikant priemones ir sąvokas, kad būtų išanalizuoti alternatyvių sprendimų įvairovė ir atrankos bei ginti savo Rekomenduojama veiksmų eiga.

Verslo administravimo programos magistro Phoenix universitetas naudoja problema paremtas mokymasis, kai mokiniai patobulinti savo problemų sprendimo įgūdžius kartu su savo bendravimo, kūrybos, informacijos naudojimo ir kritinio mąstymo įgūdžius. Jie vertinami dėl jų naudojimo problemos sprendimo procesas (kurioje dirba bendrojo rubrika), taip pat jų perdavimo ir kritinio mąstymo įgūdžius per jų pateikimo pagrindas. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Phoenix
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Columbia Southern University

Iš CSU's MBA programa ir MBA koncentracija programų tikslas yra gaminti išskirtinių lyderių. Šios programos suteikia galimybes suaugusiems įgyti žinioms, įgūdžiams ir ... [+]

CSUâ € ™ s verslo administravimo magistro programa numato pramonės supratimas teorinės, istorinės patirties ir dabartinių problemų verslo ir; traukiniai studentų bendras mokslinių tyrimų metodus, analizuoti ir interpretuoti tyrimų srityje; ir tiria ryšį tarp verslo ir visuomenės ir visuotinais klausimais, turinčiais įtakos profesijas. CSUâ € ™ s internetu MBA absolventų gruntuotas tapti įtakinga verslo lyderiai įrengta gebėjimą identifikuoti, analizuoti ir spręsti sudėtingas verslo administravimo ir vadybos problemas.

Kolumbija Pietų universiteto studijų programų yra skirtos gaminti išskirtinių lyderių. Jei jūsų svajonė yra vadovauti, vykdyti savo viziją ir padaryti platesniu mastu skirtumas, CSU's internetu MBA Koncentracija Viešojo administravimo laipsnį gali būti katalizatoriumi pasiekti savo tikslus. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Orange Beach
Rugsėjis 2019
Ištęstinės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba