MBA

Ši MBA yra pažangi kvalifikacija, skirta studentams, turintiems verslumo dvasią, kurie nori valdyti savo verslą, pagreitinti savo karjerą ar siekti lyderio vaidmens.

2018-2019 akademinių metų pasiūlymas: studentams, pradedantiems 2018-2019 mokslo metais, gali būti skiriama stipendija iki 6000 svarų sterlingų už studijų kainą.

Apžvalga

Sukurta sukilėliams su priežastimi, žmonėms, kurie nori užprotestuoti "kodėl", ir turintys drąsos ir energijos, kad suformuotų aplink juos esantį pasaulį, mūsų 100% internetinis MBA padės tęsti sėkmę dinamiškoje aplinkoje šiuolaikinio verslo pasaulyje.

Ši internetinė MBA programa, sukurta pasaulinės klasės komandos "Essex" verslo mokykloje, apima unikalius direktorių seminarus, kurie visą savaitę pritraukia patirtį į visą MBA studentų grupę. Tai puiki galimybė studentams pritaikyti savo žinias į įvairius komercinius scenarijus ir ištirti realius verslo iššūkius iš skirtingų perspektyvų.

Patirtinis mokymasis yra mūsų MBA programos pagrindas. Mūsų interaktyvūs realaus laiko sinchroninio lankymo renginiai suteikia daugybę apmąstymų ir mokymosi galimybių mūsų studentams, nes jie bendradarbiauja skirtingų dydžių ir sudėties grupes. Ši realaus laiko sąveika leidžia studentams prisidėti, dalintis ir apmąstyti apie patirtį ir įžvalgas, įgytas iš įvairių pramonės, geografinių ir kultūrinių perspektyvų, atstovaujamų MBA bendruomenei.

Programa apima platų inovacinių modulių, apimančių įvairias svarbiausias temas, įskaitant verslumą, vadybos ekonomiką, verslo strategiją, tvarias veiklos sritis ir daug daugiau.

Per šiuos minčių ir provokuojančius modulius studentams suteikiama galimybė ištirti internacionalizacijos poveikį, taip pat įgyti įgūdžių vadovauti vis labiau reiklioms prekyvietėms. Mūsų studentai yra aprūpinti tinkamais įgūdžiais ir mentalitetu, kad galėtų diegti naujoves nesklandumoje verslo pasaulyje, veiksmingai reaguodamos į pasaulines verslo problemas. Programa taip pat palaiko ir plėtoja verslumo dvasią, leidžiantį kiekvienam studentui kurti tvarius, atsparius verslo modelius.

Mokymasis ir vertinimas

Įvadas

Studijuodamasis internetu jūs galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka - namuose, pietų pertraukos metu ar bet kur kitur, kuria turite interneto prieigą. Visi mūsų kursai turi orientacinę studijų trukmę, kuri yra vadovas, kaip ilgai trunka jūsų kursas. Tikroji trukmė gali būti ilgesnė ar trumpesnė priklausomai nuo jūsų studijų greičio, pasirinktų studijų pasirinkčių ir modulio prieinamumo. Galima baigti studijas greičiau, nei orientacinė kursų trukmė, tam tikru laiku padvigubinant modulius; tačiau minimalus studijų trukmė yra taikoma. Visi mūsų internetiniai kursai reguliariai pradeda datas ištisus metus. Mūsų akademiniai metai yra suskirstyti į modulius, paprastai - vienos ar dviejų savaičių pertraukos tarp modulių ir struktūruotos trijų savaičių pertraukos Kalėdų laikotarpiui. Paraiškų teikimo metu studentai gaus kursų tvarkaraštį.

Mokymo metodai ir stilius

Mūsų unikali MBA programa apima sichrono lankomumą ir direktorių seminarai, kur studentai gali mokytis per apmąstymų, bendradarbiauti su savo kolegomis studentams, dėstytojai ir neįvykdyti svečių aptarti, kad ištirtų realaus verslo problemas iš įvairių perspektyvų. Moduliai, kuriuos jūs nusprendėte atlikti internete kaip šios programos dalį, naudos virtualios mokymosi aplinką, o ne tradicinį universitetą. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos. Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Visi kursai pristatomi tik anglų kalba. Visą savo kursą palaiko specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir savo globėjais. Norėdami užtikrinti, kad gautumėte reikiamą pagalbą iš savo dėstytojo, mes pritraukiame savo klasės dydį 20 mokinių.

Vertinimas

MBA modulių internete vertinimas grindžiamas egzaminų, sinchroninio lankymo sesijų, rašytinių kursinių darbų, diskusijų įnašų ir atspindinčių žurnalų įrašų deriniu, atsižvelgiant į pagrindinius mokymosi rezultatus ir jų pritaikymą studentui. Egzaminai bus atliekami pagal atvirųjų knygų egzaminus, kuriuos mokiniai gali atlikti savo kompiuteryje ar nešiojamuose kompiuteriuose namuose, nereikia keliauti į egzaminų centrą. Norint sėkmingai baigti MBA, studentai privalo atlikti 120 valandų sinchroninio lankomumo. Atkreipkite dėmesį, kad sinchroninio lankomumo įvykiai nereikalauja fizinės lankomumo, kadangi jie vykdomi 100% internete, tačiau studentai galės pasirinkti, kuriuos sesijos jie dalyvaus, jei jie studijuos bent 120 valandų. Jūsų kurso dėstytojas kiekvieną modulį supras jūsų reikalavimus ir įvertinimus prieš pradėdami. Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai sukurtą elektroninę stebėjimo sistemą, skirtą plagiatui patikrinti. Sėkmingai baigę savo MBA programą, būsite pakviesti dalyvauti baigimo ceremonijoje Essex universitete, Kolčesterio universitete.

Karjeros galimybės

Mes siekiame tobulinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų, o mūsų MBA programa yra ypač orientuota į karjeros tobulinimą ir tobulinimą. Šis kursas suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir lyderystės potencialą, derinant konkrečioms pramonės šakoms ir perkeliamiems darbo įgūdžiams. MBA kvalifikacija yra puiki investicija į jūsų ateitį, suteikiant jums pagrindinių verslo ir valdymo įgūdžių, reikalingų norint valdyti ir vadovauti dinamiškoje aplinkoje šiuolaikiniame verslo pasaulyje.

Patekimo reikalavimai

1. Akademinis atvykimo maršrutas Siekiant patenkinti akademinių atvykimo maršruto reikalavimus, taikomus mūsų MBA programai, turite turėti tokią kvalifikaciją:

  • 1, 2: 1 ar 2: 2 bakalauro laipsnį iš patvirtintos įstaigos, lygiavertę JK apdovanojimų laipsniui arba atitinkamai profesinei kvalifikacijai.
  • Bent trejus metus atitinkama profesinė patirtis.
  • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinis) 6.5 arba lygiavertis, o minimalus komponento balas - 6.0.
  • Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

2. Darbo patirties atvykimo maršrutas Mes pripažįstame, kad galite įgyti įgūdžių įvairiais būdais ir kad ankstesnis akademinis našumas nėra vienintelis pareiškėjo sugebėjimų rodiklis. Todėl, jei jūs neatitinkate aukščiau nurodytų minimalių akademinių standartų, vis tiek galėsite užsiregistruoti mūsų darbo patirties įvažiavimo keliu. Jei esate nestandartinis pareiškėjas (kuris paprastai yra pareiškėjas, kurio bakalauro laipsnis yra žemesnis nei 2: 2 standartas, arba pareiškėjas, kurio bakalauro laipsnis nėra visiškai), mums reikia bent penkerių metų atitinkamos vadovavimo patirties. Jūs taip pat turėsite parašyti esė (2000 žodžių), išryškinančių įvairias verslo situacijas, kurias patyrėte, ir nustatydami, ką iš jų išmokote. Jūsų paraiška bus svarstoma atskirai, atsižvelgiant į jūsų motyvaciją atlikti kursą, ankstesnę darbo patirtį ir kitas atitinkamas kvalifikacijas, parodančias jūsų sugebėjimą sėkmingai užbaigti programą.

21 dienų pinigų grąžinimo garantijos Jei užsiregistruosite mūsų MBA programoje, tačiau nuspręsite, kad mokymasis internetu nėra skirtas tau, mes leisime jums atšaukti per 21 dieną nuo jūsų pasiūlymo laiške nurodytos pradžios datos. Jei sumokėjote pradinį įnašą iš anksto, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Mokesčių pasirinkimo galimybės Mūsų mokesčiai vienodi visiems studentams, ir kiekvienas gaus 10% nuolaida, jei jie mokės kasmet mokamą mokestį arba kursinį mokestį iš anksto. Daugelis antrosios pakopos studijų studentų, kurie yra Jungtinės Karalystės ar ES piliečiai, gyvenantys Anglijoje, taip pat gali gauti vyriausybės remiamą studento paskolą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 30 daugiau kursų University of Essex Online »

Paskutinį kartą atnaujinta October 23, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Price
19,008 GBP
Visas kurso mokestis
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date