Filter
MBA
Tempas: Visi

Peržiūrėti visus internetinius MBA programos apie Teisės studijos apie 2019/2020

Internetinis MBA yra studijų programą magistro lygio, kad vystosi studentų supratimą apie verslo administravimo. Enrollees gali pasirinkti specializacijos srityje, ir baigus, jie gali būti kvalifikuotas ieškoti pozicijas verslo srityje.
Kas yra internetinis MBA įstatymo? Šis laipsnis programa yra paprastai skirtas studentams, kurie domisi teisės bet galbūt nėra suinteresuoti dalyvauti teisės mokyklą. Tiksliau, jis numato, kad tie, kurie nori plėtoti įgūdžius, būtinus verslo teisė. Kai kurie iš klasių, kurios greičiausiai bus įtrauktas į kursinių apima Įvadas į verslo teisė, etika verslo aplinkoje, suprasti deliktų teisė ir įmonių ryšių metodus. Tai, be pasirenkant, gali sudaryti mokinių žinias apie įmonių teisės klausimais.
Gali būti daug privalumų, kurie gali būti įrodinėjami mokosi šioje programoje.Kurdami savo žinias dviejų dalykinių sričių, jūs plėsti savo žinias ir padaryti sau potencialiai vertingą kandidatą dėl darbo.
Internetinis MBA įstatymo gali turėti skirtingas sąnaudas, priklausomai nuo institucijos ir kitų veiksnių. Jei esate suinteresuotas gauti daugiau informacijos, Priėmimo įstaiga, mokyklos norite dalyvauti paprastai yra geriausias šaltinis.
Ši programa siūlo perspektyvių, aukštesnio lygio karjeros galimybes studentams baigus asortimentą. Su verslo patirtį jūs turite sukurti, galite siekti beveik bet verslo pasaulyje poziciją, įskaitant mokymo vadovu, žmogiškųjų išteklių vadovo ir operacijų direktorius. Darbo vietų, kad remsis savo teisinėmis žiniomis yra juridinis konsultantas, įmonių teisinis patarėjas ir politikos konsultantas.
Jei jus domina uždirbti internetu MBA pagrindai, jums gali būti suteikta galimybė stoti į pasirinktą mokyklą.Pradžia šiandien, ir ieškoti savo programą žemiau ir susisiekti tiesiogiai su priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Teisės studijos

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Tuo magistro (MBA) Verslo Teisės ir viešųjų ryšių studijų programos absolventai bus sujungti teoriją su savo darbo patirtį naudoti ir rodyti išsamių žinių apie verslo tei ... [+]

3 geriausių universitetų = 1 Europos laipsnių Visi studentai turės papildomai AKPV diplomas jungtinį diplomą su universiteto Dąbrowa Kasybos (WSB) ir Taras Shevchenko National University. 3 geriausi Europos universitetai = Geriausia Virtualus / Atstumas programa = 1 geriausių Europos diplomas ŠVEICARIJA + ES + TOP užėmė 500

Tobulinti savo patirtimi, AMT

Susisiekti su mokinių ir lyderių kaip jūs mūsų internetinėje magistrantūros programose. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip magistro studentas AMT.

Profesionalams

Mokytojo Verslo teisė ir valstybės santykiai (MBA) reiškia, į kitą lygį pasiekti bet kurioje akademinės disciplinos.... [-]

Šveicarija Zürich
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
16 - 20 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Utica College Online

Ekonomikos nusikalstamumo ir sukčiavimo valdymo 30 kredito internetinių MBA yra viena iš nedaugelio tautos programų, kuriomis siekiama suderinti sukčiavimo valdymą su ver ... [+]

Ekonomikos nusikalstamumo ir sukčiavimo vadybos internetinė MBA yra viena iš nedaugelio tautos programų, kuriomis siekiama suderinti sukčiavimų valdymą su verslu, suteikiant jums labai tinkamą laipsnį. Tapkite aktyvia jėga, nustatydama ir užkertant kelią sukčiavimui, mokydamiesi tikslių koncepcijų valdydama sudėtingus technologijų projektus ir programas kartu su gyvybiškai svarbiomis verslo koncepcijomis ir įgūdžiais.

ACBSP akredituota internetinė MBA programa rengia privačių korporacijų, vyriausybės ir profesinių asociacijų narius, kad išplėstų savo žinias tvarkant įmonių ir pažangius technologinius išteklius kovojant su finansiniais nusikaltimais. Mokydami mokyklas mokytis valdyti sudėtingus technologinius projektus ir programas, bus mokoma užkirsti kelią sukčiavimui. Šis laipsnis buvo skirtas studentams, kurie gali neturėti pagrindo sukčiavimo valdyme ar tyrimuose, bet nori įgyti būtiną mokymą visose apgaulės srities srityse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Utica
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba