Filter
MBA
Tempas: Visi

Peržiūrėti internetinės verslo administravimo magistro programų apie Tarptautiniai santykiai apie 2019/2020

Tiems, kurie nori tęsti savo išsilavinimą, bet atrodo, kad trūksta laiko tai padaryti, internete Master of Business Administration gali būti puikus sprendimas. Šis laipsnis siūlo asmenims į kursus internetu patogumą, o jie plėtoti įgūdžius, būtinus klestėti savo srities arba gauti koją iki esamoje okupacijos.

Kas yra internetinis MBA Tarptautinių santykių? Tai laipsnis, skirtas padėti studentai sėkmingai dirba tarptautinių santykių srityje. Tokia programa paprastai trunka apie dvejus metus baigti daugeliu atvejų, kartais su pridėtinės metu disertaciją. Dalyviai šioje interneto MBA programos paprastai tikimasi įsisavinti tam tikrą rinkinį įgūdžių, reikalingų efektyviai veikti šioje verslo srityje, įskaitant projektavimo tarptautines pardavimo strategijas, valdyti ir kontroliuoti finansus, efektyviai bendrauti raštu ir žodžiu laikmenose ir daug daugiau.

Pastatytas tokios programos įgūdžiai gali būti naudinga studentams ne iš darbo, taip pat. Bendravimas padeda studentams kurti stipresnę ir labiau prasmingas santykius, o bendraujant su konfliktus ir supratimo finansai galite padaryti asmens biudžeto paprastesnis.

Galimybę gauti internetu MBA Tarptautinių santykių kaina svyruoja tarp skirtingų šalių ir institucijų. Todėl, kad tai gera idėja padaryti šiek tiek mokslinių tyrimų apie išlaidas prieš priimant galutinį pasirinkimą apie klases.

Kadangi verslas tampa vis labiau globalizuotame įvykis, įgūdžius išmoko per šią programą, gali padaryti tie, kurie ją užbaigti kai kurie iš labiausiai paklausių darbuotojų ten. Absolventai gali potencialiai pasirinkti profesijas iš įvairių pramonės šakų, tarp kurių gali būti variantų, kaip archyvaras, CŽV agentas, protingas specialistas, rinkos tyrimų analitikas, politiko ar Užsienio reikalų analitikas.

Nepriklausomai nuo jūsų tvarkaraštį, kursus internetu greičiausiai Jums pasiūlyti lankstumo jums reikia tęsti savo išsilavinimą tarptautiniuose santykiuose. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Tarptautiniai santykiai

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Tuo magistro (MBA) Tarptautinių santykių ir kultūros studijų pabaigos programa absolventams bus sujungti teoriją su praktika ir parodyti tvirtą žinių apie Tarptautinių sa ... [+]

3 geriausių universitetų = 1 Europos laipsnių Visi studentai turės papildomai AKPV diplomas jungtinį diplomą su universiteto Dąbrowa Kasybos (WSB) ir Taras Shevchenko National University. 3 geriausi Europos universitetai = Geriausia Virtualus / Atstumas programa = 1 geriausių Europos diplomas ŠVEICARIJA + ES + TOP užėmė 500

Tobulinti savo patirtimi, AMT

Susisiekti su mokinių ir lyderių kaip jūs mūsų internetinėje magistrantūros programose. Jūs pereiti kiek jūsų protas bus jums kaip magistro studentas AMT.

Profesionalams

Mokytojo Tarptautinių santykių ir kultūros studijų (MBA) reiškia, į kitą lygį pasiekti bet kurioje akademinės disciplinos.... [-]

Šveicarija Zürich
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
16 - 20 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EUCLID (Euclid University)

A # 1 reitingą MBA siūloma kaip drauge su IOSD (tarptautinė organizacija darnaus vystymosi), The Euclid MBA / SD išlieka kalbant apie pagrindinių MBA kompetencijų ir glob ... [+]

APŽVALGA:

Siūloma kaip bendra iniciatyva su IOSD (tarptautinė organizacija darnaus vystymosi), naujoviškos Euclid MBA / SD išlieka kalbant apie pagrindinių MBA kompetencijų ir globalizuotame suvokti taikomosios tvarumo įsigijimo nuoroda.

2016, Euklido buvo oficialiai pranešta, kad jos MBA Tvarios plėtros programos buvo reitinguojami # 1 nepriklausomos http://www.bestcollegereviews.org/ svetainėje. Straipsnyje pavadinimu "23 Best Online MBA programų tvarumą" įvertino įvairias programas dėl prieinamumo, lankstumo ir akademinę reputaciją pagrindu. Kitos reitingą programas įtraukti Kolorado universitetas-Denver, UMass Dartmouth Marylhurst universitetas, Walden University ir Presidio Graduate School.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Washington Gambija Gambia Online
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 36 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba