Filter
MBA
Tempas: Visi

Ieškoti internetines Verslo administravimo magistro programos iš Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos iš 2019/2020

Be interneto Master of Business Administration (MBA) programos studentai naudojasi internetu gauti išsamų išsilavinimą verslo principais, dažnai sutelkiant dėmesį į tam tikrą studijų sritis. Daugelis programų gali būti pasiūlyta visą ar ne visą darbo laiką, todėl jas prieinamas visiems nori tęsti savo verslo išsilavinimą.

Kas yra internetinis MBA Tarptautinės sveikatos priežiūros paslaugas? Šis laipsnis programa yra paprastai skirtas suteikti studentams pagrindinių verslo srityse, o daugiausia dėmesio skiriama pasaulinės sveikatos priežiūros sektoriuje išsilavinimą. Studentai gali imtis kursus ekonomikos, vadybos, finansų ir buhalterinės apskaitos. Be to, kursai gali būti imtasi sveikatos priežiūros vadybos, teisiniais klausimais ir sveikatos priežiūros finansavimas. Kitos temos gali apimti lyderystę, įrenginio valdymą, žmogiškųjų išteklių valdymo ir kultūrų valdymą.

Internetinis MBA Tarptautinės sveikatos priežiūros paslaugos gali padėti asmenims judėti savo dabartinėmis pozicijomis arba pradėti karjerą viršutinių valdymo pozicijas.Įgūdžiai, įgyta galite padaryti absolventai gana vertingas potencialiems darbdaviams.

Susijusios su užsidirbti internetu MBA Tarptautinės sveikatos priežiūros paslaugų išlaidų gali skirtis priklausomai nuo mokyklos, programa ir vieta. Tyrimai įvairias institucijas ir sužinokite daugiau apie savo išlaidas, taip pat savo programas.

Absolventų su šio laipsnio gali būti skiriama valdymo pozicijas sveikatos priežiūros įmonių, ir jie dažnai dirba už korporacijų, kurios vykdo veiklą visame pasaulyje. Sveikatos vadybininkas yra potencialus karjeros galimybė, kur specialistai valdyti personalą, inicijuoja projektus, priskirti tvarkaraščius, parengti strategijas ir tikslus, kurti biudžetus, tvarkyti finansus ir draudimo reikalavimus derėtis. Programų šioje srityje gali tinkamai paruošti asmenis tvarkyti šias pareigas.

Dabar naršo švietimas yra naudingas daugeliui žmonių, kurie negali eiti į mokyklą be lanksčių akademinių galimybių, ir daug laipsnių siūlomi internete.Jei jus domina nuotolinio mokymosi, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos

IMF Business School Portugal

Tai MBA specializacija farmacijos marketingas suteikia galimybę ugdyti ir kompetencijas įmonių valdymo, rinkodaros, prekės ženklo ir skaitmeninio ryšio, siekiant įgyvendi ... [+]

Farmacijos pramonė ir vaistinės sukurti sudėtingą ir labai reglamentuojamą aplinką. Naujų vaistų tyrimai yra labai brangūs ir trūksta prieinamumą metu.

Dėl šios priežasties, farmacijos rinkodaros turi būti pasirengę susidurti su iššūkiais, su kuriais susiduria nuo sėkmės ženklų, kuriuos jie valdo keliu.

Tai MBA specializacija farmacijos marketingas suteikia galimybę ugdyti ir kompetencijas įmonių valdymo, rinkodaros, prekės ženklo ir skaitmeninio ryšio, siekiant įgyvendinti strateginius planus produktų, paslaugų ar įmonių su geriausiais strategiją, pritaikytą visiems galiojančios taisyklės.

Per šį mokymo, galės:

suprasti farmacijos aplinkos sudėtingumą, kad būtų galima atlikti veiksmingą valdymą farmacijos arba farmacijos laboratorijoje išmokti parengti rinkodaros planą on-off tiek farmacijos pramonės ir vaistinėse ir tolesni pats nustatant tikslus ir žiūrėti savo elgesį, jei reikia perorientuoti plano veiksmus įgyti teorinių ir praktinių funkcijų, kurios leidžia specialistams kurti "vaistinės prekės" ir "prekės ženklo produktą" tvarus, reaguoja į rinkos paklausą ir sėkmingai laikui bėgant ... [-]
Portugalija Portugal Online
Registracija galima
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
720 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
PATTEN UNIVERSITY

Verslo administravimo magistras yra profesinė laipsnis pripažįstamas visose pramonės šakose. Studentai pirmasis dalyvauti integruotos mokymo programa išanalizuoja funkcin ... [+]

Verslo administravimo studijų programos magistras rengia studentus:

Išskirkite pagrindinius bruožus kiekvieną darbo funkcija Įvertinti, kaip pokyčiai organizacijai žinių sistemos gali padidinti našumą Vadovauti kitiems, siekiant patenkinti organizacijos tikslų Įvertinti finansinę būklę organizacijoje naudojant apskaitos metodus Sukurti rinkodaros strategijas, siekiant patenkinti klientų poreikius Pateikite informaciją, kuri leistų organizacijai padidinti finansinius rezultatus Įvertinti verslo situacijas teisinių, etinių ir reguliavimo perspektyvas Spėkite, kaip pokyčiai tarptautinėje ekonominėje aplinkoje turės įtakos organizaciją Pasiūlyti strategijas, siekiant pagerinti organizacijos konkurencinę padėtį ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Oakland USA Online
Robert Kennedy College

MBA International Healthcare Management tikslas - suteikti sveikatos priežiūros specialistams veiksmingesnes analizės, vadovavimo ir tobulinimo priemones aplinkoje, kurio ... [+]

MBA International Healthcare Management tikslas - suteikti sveikatos priežiūros specialistams veiksmingesnes analizės, vadovavimo ir tobulinimo priemones aplinkoje, kurioje nuolat auganti paklausa susiduria su finansiniais sunkumais.

MBA programos labai naudinga tarptautiškumo, gautų iš įdarbinant studentus iš viso pasaulio, ir remiantis dėstytojų kvalifikuoti savo srities.

Sužinokite Šveicarijos aukščiausio lygio privačiame koledže ir baigę studentus iš daugiau nei 130 skirtingų šalių ir iš Kambrijos universiteto.

TRUKMĖ

Mažiausiai 12 mėnesių, ne ilgiau kaip 5 metus.

Programos apžvalga

Schema buvo sukurta siekiant patenkinti internetu MBA siekiama lanksčiai ir gali būti pritaikyta prie individualių preferencijų kiekvienam studentui. MBA, jums reikia užpildyti šešis kursus plius galutinę disertaciją. ... [-]

Šveicarija Zürich Switzerland Online Jungtinė Karalystė City of Carlisle  + 1 Daugiau
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba