Filter
MBA
Tempas: Visi

Palyginti Internetinės studijos Verslo administravimo magistrai ir Rinkodaros vadyba ir 2019

Internetinis MBA yra programa, kuri leidžia studentams užsidirbti verslo administravimo magistro per interneto tyrimas. Studentai gali rinktis dalykinė sritis sutelkti dėmesį ir patobulinti savo verslo žinias pasirinkta tema.
Kas yra internetinis MBA rinkodaros vadybos? Ši studijų programa yra sukurta siekiant ugdyti studentų vadovavimo įgūdžius ir patirtį rinkodaros srityje. Mokymo programa greičiausiai bus tarpdisciplininė ir apimti dalykus, pavyzdžiui, verslo, vadovavimo, psichologijos, rinkodaros ir vartotojų mokslas. Kai kurios mokymo programos klasių gali apimti rinkodaros korporacijos, verslo vartotojų mokslo, psichologijos rinkodaros principus ir rinkodaros Pardavimų strategijų.
Laipsnis gali pasinaudoti kiekvienas studentas, kuris norėtų dirbti arba verslo ar rinkodaros, ir ji gali pasiūlyti daug kitų privalumų, taip pat. Plėtoti pagrindinius verslo įgūdžius yra patraukli kvalifikacija daug karjeros galimybių.
Susijusios su tokia programa išlaidos gali priklausyti nuo tokių veiksnių, kaip kokią mokyklą lankote ir kiek kreditų programa reikalauja. Galite gauti šių ir kitų išlaidų suvestinę susisiekus su mokyklos Priėmimo skyrių.
Pelningiausi internetu MBA rinkodaros vadybos galite gauti jus pozicijas daugelyje sektorių verslo. Akivaizdžiausias pozicija siekti, ko gero, yra tai, kad rinkodaros vadybininkas. Yra daug kitų, kurie siūlo lygias galimybes taikyti įgūdžius išmoko programos, įskaitant projekto vadovo, rinkodaros kampanijos kūrėjas ar marketingo specialistas. Jei pageidaujate išsišakoti į kitas verslo srityse, daug korporacijų, įskaitant ne pelno, reikia kreiptis į darbo kandidatus produktų rinkodaros, marketingo komunikacijos vadovui, strateginio marketingo direktorius ir direktoriaus prekės ženklo strategija.
Paprastai, daug mokyklų siūlo galimybes studijuoti internetu MBA rinkodaros vadybos, ir jūsų galėtų būti vienas iš jų.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Rinkodaros vadyba

IMF Business School Portugal

Ekspertai iš verslo valdymo specialistų visose jų specialybių (žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, strateginio vadovavimo, verslo, informacinių sistemų, finansų, ir tt) form ... [+]

Dabartinė darbo rinkos, tampa labai svarbu įmonėms atskirti nuo konkurencijos: tai čia, kad žmogiškojo kapitalo prieaugio stiprumo kvalifikaciją, užtikrinti, visų pirma klientų poreikiams tenkinti.

Dėl šios priežasties, ji yra būtina, kad bendrovės kryptis turi kruopščiai pasirengti įvairiose srityse, kurios daro įtaką jų konkurencinę padėtį.

Ekspertai iš verslo valdymo specialistų visose jų specialybių (žmogiškųjų išteklių, rinkodaros, strateginio vadovavimo, verslo, informacinių sistemų, finansų, ir tt) formavimas, TVF verslo mokykla kartu su universiteto Camilo José Cela, pristato MBA komercinės vadybos ir rinkodaros, kurie yra išsamiai išnagrinėti visus aspektus, reikalingus tapti komercijos direktorius ir rinkodara, nustatyti, kurie elementai atsižvelgti į sukurti geriausią komercinį pasiūlymą bendrovei pasiekti klientui į tiesioginiu būdu arba per platintojus.... [-]

Portugalija Portugal Online
Registracija galima
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
720 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GBSB Global Business School - Online programs

Rinkodaros vadybos Online MBA moko studentus apie pasaulines rinkos tendencijas, rinkodaros strategijas, novatoriškas rinkodaros komunikacijas, rinkos tyrimus, produktų k ... [+]

2018 m. Generalinio žurnalo „Online MBA“ reitinge užėmė 11 vietą

Atrasti Gauti skirtingą kvalifikaciją su „Microsoft Imagine Academy“ -Studijų verslo administravimas verslo mokykloje, kurioje „Digital“ yra „The Core“. „GBSB Global“ yra vienintelė aukštojo mokslo institucija Ispanijoje, akredituota „Microsoft“ kaip skaitmeninio švietimo lyderė. Nustatykite save be konkurso.Uždirbkite akreditaciją be savo magistro laipsnio per ACCA, garsiąją tarptautinę sertifikuotų apskaitininkų asociacijąKodėl uždirbti šį laipsnįPadidinkite savo atlyginimą, gaukite reklamąTobulinkite savo vadovavimąPasiruošti susidurti su XXI amžiaus iššūkiaisPadidinkite savo inovacijų potencialąPrekės aprašymas... [-]
Ispanija Spain Online Madrid
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
9 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Central European Management Institute (CEMI)

CEMI rinkodaros vadybos ir tarptautinio verslo programa tinka visiems vadovams, kurie užsiima tarptautinio verslo ir rinkodaros veikla įvairaus dydžio ir visų sričių įmon ... [+]

100% internetinė MBA užimtas studentams

Rinkodaros vadybos ir tarptautinio verslo MBA programa tinka visiems, kurie užsiima (ar nori ateityje susidoroti) su tarptautiniu verslu ir rinkodaros veikla įvairaus dydžio ir visų sričių įmonėse. Programa dėstoma anglų kalba, kurią rengia tarptautinė universiteto dėstytojų komanda .

Kodėl turėtumėte pasirinkti šią MBA programą?išmoksite tarptautinės internetinės rinkodaros metodussusipažinsite su naujų produktų įvedimo į pasaulinę rinką procesaisJūs išnagrinėsite inovacijų ir pokyčių galimybes kaip pagrindinį konkurencinį pranašumąsužinosite apie kartelio susitarimų ir piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi iššūkiusJūs įvaldysite vartotojų apsaugos, laiko pasidalijimo ir nuotolinės prekybos klausimussusipažinsite su svarbiais strateginio planavimo metodais savo versleMBA moduliai 1 -asis semestrasVerslo įmonėKonkurencijos politika versluiTarpkultūrinis bendravimasTarptautinė rinkodara ir socialinė žiniasklaidaMarketingo vadovasMBA moduliai 2 -asis semestrasVerslo įmonių vartotojų apsaugos politikaTarptautinė verslo strategijaNaujovių valdymasStrateginis marketingas ir produktų valdymasStrateginis planavimas... [-]
Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Ištęstinės
1 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba