Filter
MBA
Tempas: Visi

Rasti Internetinės studijos verslo administravimo magistro programų - Mokestinių sistemų studijos - 2019/2020

Pelningiausi MBA yra ženklas, kad Jūs baigėte griežtą Magistrantas magistro programa verslo administravimo. Užpildžius kursus internetu, jums atidaryti sau iki didesnio savarankiškumo nuspręsti, kada dirbti užsiėmimuose.

Kas yra internetinis MBA apmokestinimo? Šios griežtos programos gali išmokyti jus Tajniki mokesčių kodą ir kaip padėti klientams jas naršyti. Jums gali būti mokomi įvertinti finansinę, apskaitos ir mokesčių grąžinimo ataskaitas verslo įvertinti savo sveikatą ir gyvybingumą. Jūsų programa galėtų apimti ne tik apskaitos ir finansinės įgūdžius, bet ir bendravimo įgūdžių, reikalingų padėti klientams su savo mokesčių. Jūs taip pat gali sužinoti apie akcijas, įmonių kapitalizaciją, etinių verslo, ar rizikos valdymo ar kitų veiksnių, kurie daro įtaką pelno mokesčio aplinką.

Suprasti sudėtingą mokesčių kodą yra ne tik įgūdžių reikia padėti klientams, bet ir naudingas jūsų asmeniniam gyvenimui.Gebėti įdėti MBA savo CV gali padaryti jums labiau tikėtina, kad būti pasamdytas mokesčių firma. Šis laipsnis taip pat gali pagerinti jūsų bendrą organizacinius ir teisinius įgūdžius.

Iš uždirbti savo MBZ kaina svyruoja priklausomai nuo jūsų mokykloje ir savo šalyje. Norėdami sužinoti daugiau apie išlaidas ir stipendijų, kreipkitės į savo mokyklą. Internetinis laipsnis gali kainuoti mažiau nei vieną uždirbo tradicinėje klasės aplinkoje.

Jūsų darbo galimybės po uždirbti savo laipsnį galėtų apimti poziciją kaip mokesčių konsultantas, auditorius, biudžeto analitikas, verslo buhalteris, vyriausiasis finansininkas, diplomuotas buhalteris, sertifikuota vadybos apskaitininkas, mokesčių direktorius, finansų kontrolierius, arba pajamų agentas. Su daug žinių apie mokesčių kodą galite gauti per savo studijas, galite naudoti savo įgūdžius, kad padėtų nei su privačių asmenų ar korporacijas su savo mokesčius, arba galite dirbti vyriausybėje.

Peršokti į magistro programą šiandien.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:
MBA

2 Rezultatai Mokestinių sistemų studijos

IMF Business School Portugal

Tai yra pagrindinė galimybė visiems vadovams, nepriklausomai nuo jų pagrindinio mokymo, kurie nori kurti savo karjerą ar savo įmonę į naujus horizontus. MBA IESF yra puik ... [+]

Atlanto Verslo Mokykla yra aukštojo mokslo įstaiga, skirta teikti mokymo, tiek bakalauro ir magistro, kaip ir MBA ir magistro kursų lygį Verslo mokslų srityje, ypatingą dėmesį skiriant finansų, mokesčių, rinkodaros, išteklių žmonės, tarptautinės vadybos, informacinių sistemų, kokybė, aplinka, sveikata ir sauga.

Atlanto Verslo Mokykla siekia suformuoti vyresnysis darbuotojus, su struktūrinio mokymo, kokybės ir tinka, turinti tvirtą mokslinį mokymą, kartu su nekilnojamojo praktinė dalis. Baigus jų kursus, studentai bus pasirengę užsiimti verslu arba kurti ir plėtoti verslą, jūs žinosite, analizuoti konkrečias problemas verslo gyvenimą, ypatingą kompetenciją specializacijos srityse pasirinkote.... [-]

Portugalija Portugal Online
Registracija galima
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
2500 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
St. John's University Online

Mokesčių internete MBA programoje iš St. John's Tobin verslo kolegijos gausite taikytinas teorines ir technines mokesčių žinias, kad interpretuotumėte sudėtingus mokesčių ... [+]

Verslo administravimo magistro (MBA) programa iš St. John's Tobin verslo kolegijos pabrėžia plačias verslo žinias, kurios ruošia studentus kryžminiam funkciniam sprendimų priėmimui organizacijose. Programoje dalyvaujantys studentai taikys savo mokymąsi ir plėtos savo funkcinį verslo supratimą, atlikdami atvejų tyrimus, grupinius projektus ir „capstone“ projektą.

Mokesčių koncentracija: įgykite taikomų teorinių ir techninių mokesčių žinių, kad interpretuotumėte sudėtingus mokesčių įstatymus ir reglamentus bei paverstumėte juos praktikoje savo pramonėje.

Tobino verslo MBA kolegija suteikia galimybę studijuoti aukščiausio lygio AACSB akredituotoje verslo programoje, kurdama verslo tinklą Niujorko regione ir įgydama vertingos karjeros ir konsultavimo patirties.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Queens
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 36 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba