Filter
MBA
Tempas: Visi

Rasti internetinės studijų programos Verslo administravimo magistrai - Medijų studijos - 2019/2020

Studentai, kurie baigė su verslo administravimo (MBA) magistro laipsnį jau paprastai praleido maždaug dvejų metų studijų konkrečiu koncentracijos verslo administravimo. Stoti į MBA programą, pirmiausia reikia baigti bakalauro programą ir turėti bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

Kas yra internete MBA žiniasklaida? Šis laipsnis suteikiamas studentams, kurie baigė kursus, kurie orientuoti į šiuolaikinės žiniasklaidos, įskaitant poveikį jis daro šiandienos kultūrą, šiuo metu kylančios aplinkų tyrimas, verslo aspektai žiniasklaidos, valdymo ir gamyba. Klasės gali būti strateginio planavimo, pasaulio Verslas, Ekonomika kino pramonės, pasaulio žiniasklaidos rinkodaros ir muzikos įrašų leidybos. Dabar programas linkę būti lanksti, leidžianti studentui užbaigti kelią, kad bus patenkinti jo ar jos karjeros tikslų.

Užbaigimo Ši studijų programa nauda yra didesnė už naudą išmoko klasėje.Nagrinėdami žiniasklaida, studentai gali išmokti būti atidesni žiniasklaidos ir kaip ji manimi bendru taip pat, kaip jis veikia žmones ir visuomenę.

Finansinė kaina žiniasklaidos programas, priklauso nuo įstaigos studentas studijuoja. Išlaidos gali labai skirtis, todėl būsimasis studentas turėtų tirti programas, jį ar ją sudomino kruopščiai prieš priimant įsipareigojimą. Dabar programos gali sutaupyti pinigų, dėl to, kad nė vienas perkėlimo arba jungiamas yra būtina.

Absolventams, Žiniasklaida MBA gali atsidurti didelė paklausa, kai jie pradeda savo darbo paiešką. Galimi karjeros galimybes gali apimti tampa rinkodaros vadybininkas, pardavimų direktorius, akcijos gamintojas, vykdantysis direktorius ir dar daugiau. Tai klestinčią ir nuolat besikeičiančios laukas yra dažnai labai konkurencinga, o tai gali suteikti kandidačių MBA didžiausią galimybę užsitikrinti geriausius darbus. Be laipiojimo karjeros laiptais, kai absolventai nuspręsti toliau tobulinti savo išsilavinimą.

Siekti aukštąsias įdomi žingsnis imtis vienoje karjerą. Norėdami daugiau sužinoti apie programą, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Medijų studijos

Institut Supérieur de Marketing du Luxe - SUP de LUXE

Prabangos sektorius vadovauja naujovėms valdyti ir rinkodarai kelis dešimtmečius. ... [+]

MBA internete siekiama mokyti specialistus, kad jie galėtų pateikti pokyčių viziją ir prisitaikymą prie naujos socialinės ir ekonominės aplinkos prabangos sektoriaus įmonėse.

Jie galės:

Parodyti žinias apie sektoriaus ypatybes,Apibrėžti realų ir objektyvų prekės ženklo padėties nustatymą ir sukurti istoriją, kuri leistų pasiekti nustatytą tikslą,Gerbkite skirtingo prabangos sektoriaus tradicijų raktus, įtraukiant skaitmeninio amžiaus priemones, metodikas ir procesus,Vadovaukitės organizacijos pertvarkymu, kad susidurtumėte su naujais projektais ir verslumo iššūkiais.

Ši programa skirta jauniems verslininkams ir vadovams, prabangos sektoriaus įmonėms arba tiems, kurie siekia prisijungti prie jų. Ji stengiasi pasiūlyti šio sektoriaus įmonėms pridėtinę vertę:... [-]

Prancūzija Paris
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba