Filter
MBA
Tempas: Visi

Ieškoti internetinius Verslo studijų programos. Maisto ir vyno studijos. 2019

Verslo administravimo arba MBA programos magistras yra verslo magistro laipsnis. Ji skirta padėti studentams pasirengti aukštesnio lygio pareigoms. Kai kurios programos gali sutelkti dėmesį į konkrečią verslo sritį.

Kas yra MBA maistui ir vynui? Maisto ir vyno koncentracija verslo administravimo magistro programos leidžia studentams studijuoti įvairius valdymo aspektus maisto ir gėrimų pramonėje. Mokiniai gali išmokti valdyti maisto verslą, valdyti išlaidas ir išlaikyti inventorių. Sveikata ir sauga taip pat gali būti ištirti. Programa gali apimti kursus, susijusius su tiekimo grandinės valdymu, gastronomija, restoranų valdymu, turizmo ir platinimo valdymu.

Studentai, kurie užsiima maistu ir vynu maistu, gali išmokti įgūdžių tinkamam vyno pasirinkimui ir poravimui, maisto gamybai ir paslaugų valdymui. Programa taip pat gali suteikti studentams galimybę išplėsti bendrus verslo įgūdžius, tokius kaip vadovavimas ir rinkodara.

Moksleiviai dažnai susidomėję maistui ir vynui skirtomis MBA išlaidomis, tačiau sunku įvertinti sąnaudas. Mokyklos ir programos skiriasi taip pat, kaip ir išlaidos, todėl mokiniai turėtų patikrinti savo mokyklos finansinę būstinę.

Pasibaigus tokio tipo programai, studentai jau gali dirbti maisto pramonėje, tačiau įgyti įgūdžiai ir žinios gali jiems padėti. Absolventai gali pasirinkti pradėti savo verslą, pavyzdžiui, restoraną ar vynuogyną. Kiti karjeros variantai tiems, kurie baigia programą, gali tapti restoranų vadybininku, finansų vadybininku, vyriausiasis virėja, mitybos konsultantas, magistro ar rinkodaros vadybininkas. Kai kurie studentai gali norėti pasinaudoti tuo, ką jie išmoko, kad pereitumėte į aukščiausias pareigas, pvz., Generalinį direktorių ar finansų direktorių.

MBA maisto ir vyno programose gali būti imamasi mokyklose visame pasaulyje. Kai kurios programos taip pat yra prieinamos internete, o tai yra malonu studentams, kuriems reikalingas lankstumas. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

1 Rezultatai Maisto ir vyno studijos

IMF Business School Portugal

TVF verslo mokykla partnerystės ir bendradarbiavimo su šalavijas, lyderis Įmonių valdymo programinė įranga, siūlo studentams nieko nekainuos, švietimo licencijų ... [+]

Ši magistro suteikia jums galimybę:

Tiesioginis ir valdyti įvairių sričių, kurios leidžia teisingą veikimą verslo; Įvertinti verslo strategijos tinkamumą, analizuojant rinkodaros planą, pagrįstą, spręsti tinkamiausias marketingo kanalus, siekiant užtikrinti rezultatus, bendrovė siekia; Įgyti reikiamų žinių, susijusių su vyno kultūrą, rinkodaros, paslaugų ir vartojimo, taip pat techninės ir pramoninės, dalyvauja darbo su profesionaliais someljė; Someljė atlikti užduotis su efektyvumo ir atsakomybės; Plėtoti mokslinių tyrimų procesus, susijusius su vyno gamybos; Supratimas kultūrinį istorinį kontekstą vyno, kaip pagrindinis ingredientas šioje kultūroje; Sužinokite, susijusius su vynuogininkystės ir vynininkystės, taip pat skirtingų rūšių vyno pagrindinius aspektus; Žinant skonio procesą, su organoleptinių savybių jutimo vyno patikrą ir atitinkamą paslaugą. ... [-]
Portugalija Portugal Online
Registracija galima
Portuguese (Brazil)
Ištęstinės
720 valandos
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba