Elitas internete EMBA? Taip.

MBA apjungia mūsų apdovanojimus pelnusi MBA programą su papildomais kursais, skirtais vidurinės karjeros specialistams ir verslininkams. EMBA sujungia mokymąsi su absolventais ir karjeros galimybėmis.

Smartly mokiniai

111669_SmartlyEMBA.jpg

Vertiname pareiškėjus dėl švietimo, darbo patirties ir vadovavimo atributų. Mūsų pasauliniai EMBA kandidatai turi aukščiausius akademinius įgaliojimus ir parodė pramonės, valdymo ar verslo sėkmę.

Mokymo planas

Padidinkite savo įtaką

Vykdykite savo lyderio įgūdžius į kitą lygį, kurdami ryšius visame pasaulyje, kuriam būdingi aukštos klasės klasės draugai ir absolventai. Mūsų premjeras 12 mėnesių studijų programa yra skirta vidurio karjeros specialistas, integruojant bendradarbiavimo grupės projektus su mūsų griežtą MBA mokymo programą, sustiprintą su specializacijos valdymo, vadovavimo, verslumo ir pažangios strategijos.

Mūsų metodas

Smartly yra technologinio vadovavimo mokymo planavimo pradininkas. Mūsų apdovanojimai pelnę interaktyviąją programinę įrangą sudaro magistrantūros studijų programos pagrindą. Mūsų rašytojų, redaktorių ir kūrėjų komanda bendradarbiauja su pirmaujančiais profesoriais iš aukščiausių verslo mokyklų, kad gyvenimas taptų tradiciniu MBA, su 8 mėn.

Kohortos seka vadovaujamą seką per mokymo programą, bendradarbiaudamos kartu su atvejų tyrimais ir grupiniais projektais mūsų lydimoje socialinio mokymosi platformoje.

Gyvenimo aprašymas

Mokymo programą sudaro 8 reikalingos koncentracijos ir ne mažiau kaip 3 specializacijos studijų metu.

Pagrindinė mokymo programa

 • Apskaita (6 kursai)
 • Rinkos ir ekonomika (6 kursai)
 • Duomenys ir sprendimai (8 kursai)
 • Pagrindinės organizacijos (7 kursai)
 • Rinkodara ir kainodara (7 kursai)
 • Strategija ir inovacijos (4 kursai)
 • Finansai (5 kursai)
 • Operacijų valdymas (5 kursai)

Specializacijos

 • Duomenų analizės specializacija (4 kursai)
 • JAV verslo teisės specializacija (3 kursai)
 • Strateginė mąstymo specializacija (3 kursai)
 • Tiekimo grandinės ir operacijų specializacija (3 kursai)
 • Išplėstinė finansų specializacija (3 kursai)
 • Išplėstinė įmonės lygio strategijos specializacija (4 kursai)
 • Verslumo specializacija (4 kursai)

Socialinis mokymasis

Kaip mūsų interaktyviosios internetinės mokymo programos partneris, mūsų mokiniai dalyvauja savo klasių drauguose visame pasaulyje mūsų socialinio mokymosi platformoje. Studentai bendradarbiauja atliekant atvejų tyrimus ir grupines užduotis, pasibaigusias „Capstone“ projektu.

Renginiai

Be dažnų susitikimų, mes priimame tris pratęstus savaitgalio tinklo renginius pasirinktuose pasaulio miestuose. Šie pasirenkami renginiai apima apsilankymus įmonėse, grupinius atvejų tyrimus ir tinklų kūrimo galimybes. Studentai gauna naudos iš mokymosi ir susiejimo su išskirtiniais klasės draugais ir Smartly darbuotojais.

Laipsnis

MBA yra apdovanotas „ Smartly Institute“, laipsnį suteikiančiu aukštojo mokslo institutu, kurį licencijuoja Vašingtono Valstybinio švietimo vadovo (OSSE) biuras. Smartly institutas vykdo ilgametę oficialaus akreditavimo procesą.

Kas registruojasi?

Pasirinktinis priėmimas, mes sveikiname įvairią tarptautinę grupę, apimančią apie 100 aukštų karjeros profesionalų kiekvienai klasei. Mes vertiname, bet neprisiimame didelės vykdomosios patirties; iš tiesų, mes sveikiname pasiektus profesionalus ir verslininkus iš įvairių pramonės šakų.

Tinklas

Smartly tinklas

Be apdovanojimų pelningo švietimo, mūsų išskirtinių absolventų ir verslo partnerių tinklas išplės jūsų karjeros galimybes. Esame selektyvūs tiek priėmimuose, tiek karjeros tinkle, siūlydami savo studentams geriausius asmeninius ryšius ir profesines galimybes.

Studentai

Studentai, jūs prijungsite praktiškai grupinius projektus ir atvejų tyrimus, su galimybe susitikti mūsų 3 išskirtinėse EMBA pratęstose savaitgaliais, vykstančiuose Vašingtone, Dubline ir Singapūre. Net prieš baigiant, gausite pilną mūsų absolventų tinklo galią, jungiančią tūkstančius ryškiausių protų visame pasaulyje.

111671_talent.png

Smartly talentas

Mūsų karjeros tinklas sujungia tradicinio švietimo modelį. Užuot mokę aukštą mokestį studentams, mes imamės įmonių, kai jie samdo ir samdo išskirtinius studentus ir absolventus. Sveiki atvykę į ateities verslo mokyklą.

Priėmimas

Priėmimo sprendimai

Vertiname kandidatus į jų akademinį pagrindą, karjeros pasiekimus ir mąstymą bei garbingumą jų taikymo metu. Galų gale ieškome varomos, vidutinės karjeros profesionalų ir verslininkų, turinčių pramonės, vadovavimo ar vadovavimo patirties.

Priėmimo kriterijai

Programa pritaikyta vidutinės karjeros specialistams iš įvairių pramonės šakų ir yra labai atrankinė. Ji vertina, bet neprisiima ankstesnės valdymo ir vykdomosios patirties, ir turi šiuos minimalius reikalavimus:

Bakalauro / bakalauro laipsnis *

* su išskirtiniais karjeros pasiekimais šis reikalavimas gali būti netaikomas. GRE ir GMAT balai priimami, bet nereikalingi

Interviu

Jums gali būti pasirinktas trumpas interviu su mūsų Priėmimo komanda. Tai gera žinia! Tai galimybė mums sužinoti daugiau apie jus ir nustatyti jūsų tinkamumą programai. Tai yra neprivalomi interviu, tačiau rekomenduojama.

Atidėjimai

Jei priimsite, galite kreiptis į būsimą klasę. Tiesiog užsiregistruokite dabartinei klasei ir praneškite apie tai prieš klasių pradžią. Jei neregistruojate ar nepašalinsite, jūsų pasiūlymas dėl priėmimo pasibaigs. Nėra jokių garantijų dėl būsimo priėmimo, taip pat, jei taikoma, jokių stipendijų skyrimo.

Mokestis už mokslą

Su prakeiktu studijų modeliu, kuris reikalauja, kad įmonės įdarbintų mūsų absolventus, mokslas yra nedidelė tradicinių programų dalis. Bendras mokestis yra tik 9600 JAV dolerių už dabartinį ciklą, atėmus paraiškų teikimo metu suteiktas stipendijas. Per 12 mėnesių programą siūlome vienkartines ir mėnesines mokėjimo parinktis.

Finansinė pagalba

Esame pasiryžę demokratizuoti švietimą, suteikdami prieinamumą ir prieinamumą elito verslo švietimui. Mokesčių sumažinimas galimas dėl nuopelnų ir būtiniausių stipendijų, suteikiamų priimant sprendimus.

Paraiškų pateikimo terminai

Kohortos vykdomos kas 7 savaites, o kiekvienoje kohortoje yra du paraiškų teikimo etapai. Artimiausias paraiškos pateikimo terminas:

- 2 etapas | Kovo 28 d

- 1 etapas | Balandžio 18 d

Programa mokoma:
 • Anglų
Smartly
Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 16, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
12 mėnesių
Ištęstinės
Price
9,600 USD
neįtraukti neprivalomi tinklo renginiai.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija