MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mobilioji, lanksti MBA programa šiuolaikiškam pasauliui.

Apdovanojimų lavinimo programa

Sukūrėme pasitelkdami aukščiausio lygio verslo mokyklų profesorius, sukūrėme pagreitintą ir griežtą mokymo programą. Baigti Executive MBA tik per 12 mėnesių.

„Mobile-First“ technologija

Mes siūlome pirmąjį mobilųjį, pagal programą vykdomą MBA laipsnį. Sužinokite bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje, naudodamiesi interaktyviomis, įkandimo dydžio pamokomis, tada tiesiogiai ir internetu susitikite su savo išskirtiniais klasės draugais.

Elitinis absolventų tinklas

Mūsų studentai iš viso pasaulio ir studentai iš prestižinių universitetų, tokių kaip Harvardas, Stanfordas ir Oksfordas, yra įtakingiausių pasaulio įmonių lyderiai.

Radikaliai įperkama

„Quantic“ yra tikras trikdytojas ir mūsų modelis tai įrodo. Kompanijos moka mums įdarbinti savo studentus, nes tai leidžia žymiai mažesnį mokslą - vos 9600 USD už turimas stipendijas.

Elitas internete EMBA? Taip.

MBA apjungia mūsų apdovanojimus pelnusi MBA programą su papildomais kursais, skirtais vidurinės karjeros specialistams ir verslininkams. EMBA sujungia mokymąsi su absolventais ir karjeros galimybėmis.

Susipažinkite su „Quantic“ studentais

Marcus Gilmore, Niujorko universiteto Tvarios energijos (CSE) centras, Sr regiono vadovas

„Dalyvavimas„ Quantic “EMBA darė įtaką mano dabartiniam vaidmeniui ir prisidėjo prie to, kad gavau paaukštinimą prieš baigdamas programą.“

Regina Jaslow, Pensilvanijos universitetas - „Wharton“ mokykla, Amplicare, vyriausioji pajamų pareigūnė

Nauji kursai nuolat papildomi ir suteikia puikią vertę kokybiškam švietimui. Prieiga prie karjeros platformos taip pat yra didžiulis pliusas. “

Davidas Tarras, MIT Bostono konsultavimo grupės (BCG) konsultantas

„„ Quantic “sklandžiai dirbo visuose mano prietaisuose, mane linksmino, o mano mokymosi kokybė buvo patvirtinta vėlesnių pokalbių ir kursų metu Stanfordo universiteto vasaros programoje.“

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Quantic is a new online business school that's connecting a rigorous MBA education directly to positive career outcomes and a global alumni network.

Quantic is a new online business school that's connecting a rigorous MBA education directly to positive career outcomes and a global alumni network. Skaityti mažiau