Read the Official Description

Tapkite lyderiu šiandieninėje pasaulio ekonomikoje! Mūsų MBA programa orientuota į studentų vadovavimo ir valdymo įgūdžių ugdymą, ypač tuos, kurie pripažįsta daugiakultūrinius verslo uždavinius pasaulio ekonomikoje. Mūsų programa remiasi verslo pagrindais, tokiais kaip apskaita, finansai, rinkodara, operacijos ir žmogiškųjų išteklių valdymas. Studentai turi galimybę praktikuoti šiuos gebėjimus realių atvejų tyrimuose, taip pat integruoti savo žinias į realius su darbu susijusius projektus. Galiausiai mūsų dėmesys etiniam ir socialiai atsakingam sprendimų priėmimui leidžia mokiniams suprasti, ko reikia, kad taptų atsakingais pasaulio rytdienos verslo lyderiais. CALIMT " MBA programa siūloma 100% internete, suteikiant studentams geografiniu ir kultūriniu požiūriu įvairią mokymosi patirtį.

Kodėl CALIMT ?

  • Įperkamas mokestis : mažiau nei $ 5K mokestį ir nulinės palūkanų mokėjimo planus. Aukštasis be skolų!
  • Akredituota: " CALIMT yra akredituota DEAC ir pripažįsta JAV švietimo departamento .
  • GRE arba GMAT balai, reikalingi priimant į darbą.
  • Anglų kalba - " CALIMT siūlo anglų kalbos testavimo parinktis per "Accuplacer".
  • Global Focus: Mūsų programos yra sukurtos atsižvelgiant į pasaulio požiūrius, sprendžiant mūsų verslo, ekonomikos ir socialinius klausimus pasauliniu mastu. Mes siūlome praktinę ir realaus pasaulio patirtį; mūsų dėstytojai yra savo srities specialistai ir specialistai.
  • Lankstus ugdymo turinys: suprojektuotas užimtiems profesionalams - mūsų programa leidžia mūsų studentams subalansuoti studijas su šeima ir darbu.
  • Mažos klasės dydžiai: vienas su vienu bendraujant su mūsų profesoriais.

Paskambinkite mums šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų internetinę MBA programą! 888-943-4622 arba parašykite mums el. Paštu @ CALIMT .edu, kad įsteigtumėte konsultacijų seansą.

Program taught in:
Anglų
CALIMT

See 1 more programs offered by CALIMT »

Last updated September 23, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
1 - 3 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
4,680 USD
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline