Šios programos tikslas yra ne tik techninių žinių, bet ir perteikti mokyti studentus, įgūdžių ir požiūrių, būtinų atlikti valdymo funkcijas aukščiausiu lygiu, derinant teoriją ir praktiką ir palengvina mokymąsi patirtimi, su siekiant gauti iš verslo pasaulio apžvalga.

Cerem perteikia aukštesnįjį mokymą, siekiant išlaikyti aukštą kokybės lygį per puikią komandą mokytojų ir dėstytojų, kurie yra aktyvūs specialistai ir specialistai, savo atitinkamose techninėse srityse. Daugiau nei 175.000 studentų yra pabuvoję mokykloje akredituota kokybės, aukštos kokybės ir praktiškumo turinio ir mokymo sistemą, siūloma online režimu naudojant naujausias elektroninio mokymosi technologijas.

Asmenys, kuriems ji skirta

Verslo administravimo (MBA) magistro skirta verslininkams ir daug žmonių jaučiasi iniciatyvus, novatoriškas ir norite gauti platų požiūrį į verslo pasaulį ir apie pagrindinių sričių verslo valdymo orientuota Shot supratimą sprendimus. Ji taip pat skirta tiek universitetų absolventų, kurie siekia tapti vadovų, kaip žmonių, turinčių patirties, kurie nori plėtoti savo karjerą vadybos ir verslo administravimo srityje.

Metodika

CEREM perteikia aukštesnįjį mokymą, atsižvelgiant į naujausias e-mokymosi technologijos ir puiki komanda, mokytojai ir auklėtojai, kurie yra aktyvūs specialistai specializuojasi atitinkamose techninėse srityse. Mūsų interneto metodika sukuria aktyvaus dalyvavimo, mokymosi ir kitą aplinką, derinant lankstumo interneto vaizdo, multimedijos interaktyvaus turinio, video ir seminariosde paramą. Interaktyvumas mokinių su mokytojais ir kitais studentais, paramą ir asmeninį tolesnių CEREM padaryti geras pasirinkimas savo mokymą.

Virtualus centras
Kad mokyklos programas daugiau interaktyvumo ir pagerinti paslaugų studentams įtraukė į mūsų metodikos naujausius technologinius būdus. Programos turinio atgaivinimas, vertinimo testai ir turimos visoje miesteliu konsultacijos.

Studija
Tyrimo medžiaga turi aiškią ir nuoseklią formuluotę. Tai interaktyvi ir jos tyrimas papildo seminarų ir vaizdo konferencijas. Atvejų tyrimai paimti iš konsultavimo ir verslo valdymo srityje, todėl jūs galite daryti dauguma praktiškai įmanoma.

Pamokos
Vadovėliai teikia Virtual Campus ir paramos telefonui ir gyvų konsultacijų. Jūs galite susisiekti su kuratorių elektroniniu paštu, telefonu ir asmeniškai (vyksta prie mokyklos būstinėje).

Seminarai parama
Mokymo internetu papildo paramos seminarus, dėsto dėstytojai iš kiekvienos studijų srityje vienas iš mokyklos pastatuose. Tokiu būdu jums bus fizinio kontakto su dėstytojų ir kitų studentų, kurie padės mokymosi procese.

Vaizdo

  • tiesioginis dalyvavimas studentų per pokalbių, garso ir vaizdo.
  • Case Studies Group ".
  • Pizzarra.
  • Perkelti failus realiu laiku.

Mentorystė paslaugos


Mokykla turi konsultavimo paslaugas, padėti studentams taikyti konkrečioje srityje savo verslo įgytų žinių ir įgūdžių. Norėdami tai padaryti, kai programa bus baigta, jūs galite tęsti konsultacijų mokytojus 6 mėnesius padės jums praktinio taikymo įgytas žinias.

Akademinė informacija

Trukmė
Planuojama trukmė 12 mėnesių. Tačiau, jūs galite laisvai išplėsti iki 6 mėnesių. Jūs taip pat gali sumažinti trukmę. Vadybos ir verslo administravimo magistro (MBA) magistro turi apie 800 mokymo valandų ekvivalentą.

Vertinimas
Norėdami gauti magistro Cerem įsipareigojimą nuolatinio vertinimo laipsnį.

Finansavimas
Mokyklos tiesiogiai finansuoti mokėjimo jų programų atidedami be bankų įsikišimo. Išmoka gali būti mokama dalimis kas mėnesį. Mūsų patirtis ir daug referalų ir absolventai, kartu su efektyvumo ir manevringumo taikomi paslaugų ir mokymo metodus, leidžia mums pasiūlyti labai konkurencingas kainas su gera verte.

Dotacijos ir subsidijuojamas mokymas
Ši programa finansuojama iš Europos socialinio fondo. Jei norite žinoti pinigų suma, kad jūsų įmonė turi praleisti dėl lengvatinio mokymas gali susisiekti su mūsų fakultetas Informacinių ir Priėmimo.

Karjera

Ieškinio darbo pasaulį mūsų auklėtinis
Apie darbo biržos CEREM departamento vaidmuo yra suteikti studentams atvirą duris į naujų karjeros galimybių ir viešai kandidatams paruošti įmones įgyvendinti įgytas žinias.

Bendradarbiaujančios įmonės
Mokykla turi puikius ryšius su daugeliu kompanijų, kurios prašo gerai parengtų specialistų. Per mūsų daugiau nei 35 metų, tūkstančiai kompanijų patikėjo mums klausia gerai parengtas profesinius profilius finansų, apskaitos, darbo, žmogiškųjų išteklių, profesinės rizikos, kokybės, aplinkos, socialinių tinklų, Bendrijos Manager, interneto rinkodaros , Skaitmeninės komunikacijos, marketingo, pardavimų, vadybos ir verslo administravimo. Abu dabartiniai ir buvę mokiniai gali nemokamai naudotis mūsų paslaugomis:

  • Filtruoti pagal Verslas: įvedimas dalyvauti atrankos procese, sumokėti skirtingų bendrovių Jobo departamentas.
  • Patarimai: Counting su konkrečių patarimų apie darbo paieškos būdus.
  • Informacija: Informacija apie darbo rinkos situaciją bei profesinės ir akademinės gaires.

Atsiųskite mums savo CV


Kai mokosi valdikliui prašymas jums, bus įtrauktas į mokyklos darbą nemokamai.

Programa mokoma:
  • Ispanų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų CEREM »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
12 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date