Rasti Internetinės studijos Verslo administravimo magistrai ir Inžinerijos vadyba

Užbaigimas MBA, magistro laipsnį verslo administravimo, paprastai trunka apie dvejus metus. Dieninės studentai siekia šio laipsnio paprastai imtis tris kursus per mokslo semestrą, nors šis skaičius gali svyruoti, jei jie pasirinkti imtis kai kurių klasių per vasarą. Kas yra internetinis MBA inžinerijos vadybos? Kursai mokyti studentus, kaip valdyti darbuotojus, biudžetą ir ištekliu… Skaityti daugiau

Užbaigimas MBA, magistro laipsnį verslo administravimo, paprastai trunka apie dvejus metus. Dieninės studentai siekia šio laipsnio paprastai imtis tris kursus per mokslo semestrą, nors šis skaičius gali svyruoti, jei jie pasirinkti imtis kai kurių klasių per vasarą.

Kas yra internetinis MBA inžinerijos vadybos? Kursai mokyti studentus, kaip valdyti darbuotojus, biudžetą ir išteklius išsamią peržiūrą projektų valdymo. Statybos aikštelės yra vienas plotas fokusavimu kursinių, su akcentavimu aspektus, įskaitant kokybės kontrolės ir įstatymų. Kursai taip pat padengti finansų valdymą, įskaitant apskaitos praktiką, taip pat marketingo taktika skatinti darbą potencialiems klientams. Kai kurios mokyklos siūlo kursus specialių techninių disciplinų, pavyzdžiui, mechaninės inžinerijos, elektros inžinerijos, civilinės inžinerijos ir mechanikos inžinerijos.

Baigus inžinerijos vadybos programą, daugelis absolventai gali turėti būtinas žinias ir įgūdžius, kad išminties samdos sprendimus, efektyviai prižiūrėti komandas ir problemų išspręsti įveikti iššūkius - visa tai gali padėti jiems stiprius kandidatus šioje srityje.

Kiekvienas interneto MBA inžinerijos vadybos yra unikali, nes kiekvienam studentui, kuris ją uždirba, su sąnaudos įvairaus priklausomai nuo mokyklos ir šalies, todėl gauti individualų įvertinimą rekomenduojama.

Yra į pareikalavimą profesijų skaičius tiems, kurie užsidirba internetu MBA inžinerijos vadybos. Vyresnieji švino analitikai prižiūrėti inžinerines komandas padidinti jų efektyvumą pasiekti geriausius įmanomus rezultatus apie projektus. Statybos valdymo inžinieriai prižiūri projektus ir svetaines, užtikrinti, kad darbuotojai, įranga ir medžiagos visi atlikti gerai.Sverto efektas entuziastingai verslui ir didelę inžinerijos žinių, inžinerijos projektų vadovai yra atsakingi už visą projektų, vadovavimas visų darbuotojų veiksmus darbo vietų. Tie, kurie yra stiprūs tiek inžinerinių įgūdžių ir finansų valdymo žinių, gali klestėti, kaip sąnaudų sistemų analitikas, vaidmenį, kuris daro tiesioginę įtaką apatinėje eilutėje projektų.

Išplėstinė laipsnį inžinerijos, gali priimti jus toli. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
IUBH Online
Bad Honnef, Vokietija

Inžinieriai privalo rodyti daugybę savybių, pvz., Tikslumo, efektyvumo ir patikimumo. Inžinerijos vadyboje sužinosite, kaip valdyti šiuos talentingus asmenis, tuo pačiu metu p ... +

Inžinieriai privalo rodyti daugybę savybių, pvz., Tikslumo, efektyvumo ir patikimumo. Inžinerijos vadyboje sužinosite, kaip valdyti šiuos talentingus asmenis, tuo pačiu metu plėtoti ir tobulinti rinkos strategijas, prekės ženklo valdymą ir pelningumą. -
MBA
Dieninės
Ištęstinės
18 mėnesiai
Anglų
Internetinės