Filter
MBA
Tempas: Visi

Palyginti Internetiniai Verslo administravimo magistro programos, Administravimas, 2019

MBA yra už verslo administravimo, kuris yra antrosios pakopos laipsnį, kuris paprastai reikia iš anksto baigus bakalauro magistro laipsnį santrumpa. Tačiau kai kuriais atvejais, įrodyta ilgalaikis, atitinkamą darbo patirtį pakaks. MBA absolventų darbovietes įvažiuoja pasirengusi prisiimti valdymo padėtį.

Kas yra internetinis MBA Digital verslo administravimo? Ši studijų programa yra sukurta siekiant išreikšti besikeičiančių verslo pasaulyje. Skaitmeniniai nebėra ateities, tai yra dabartinė tikrovė daugumai visų įmonių. MBA Skaitmeniniai Verslo administravimas apima daug tų pačių pagrindinių klasių, kaip tradicinio MBA, įskaitant rinkodaros, verslo strategijos ir apskaita. Skirtumas yra tas, kad studijų programa skaitmeninio verslo administravimo daugiausia dėmesio bus skiriama kaip atlikti šiuos įvairius įgūdžius skaitmeninėje aplinkoje.

Vienas iš didžiausių privalumų absolventų, kurių skaitmeninių Verslo administravimo programos MBA yra tai, kad jie bus pasirengę spręsti šiuolaikines realijas rinkoje ir bus gerai pasiruošęs prisitaikyti prie būsimų pokyčių Tobulėjant technologijoms. Jie gauna platų verslu susijusių įgūdžių be gyvenimo įgūdžių, tokių kaip vadovavimo ir organizavimo.

Iš studijų kainą ir įmokų kaina internetu MBA programą keičia iš mokyklos į mokyklą ir vienos šalies į kitą. Siekiant gauti geresnį supratimą apie tai, kas jūsų tikslią išlaidos gali būti, kreipkitės į Priėmimo biure pasirinktą ugdymo įstaigą.

Su savo derinys praktinių įgūdžių, teorinių žinių ir pirmyn-mąstymo metodika, skaitmeninės verslo administravimo MBA suteikia absolventams platų karjeros galimybes. Kai galimų pareigybių pavadinimus pavyzdžiai yra skaitmeninės rinkodaros vadybininkas, verslo operacijų vadovas, elektroninio verslo konsultantas ir pardavimų vadybininkas.Absolventai dažnai gali rasti darbą didelėse korporacijose, mažų besikuriančioms ir privačiame, ar viešajame sektoriuje.

Yra internete MBA programas, kurios specializuojasi skaitmeninio verslo administravimo siūlomi daugelyje švietimo įstaigų visame pasaulyje. Kadangi daugelis yra 100 proc internete, galite mokytis iš bet kur. Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

2 Rezultatai Administravimas

Spain Business School

Mursijos katalikiškojo universiteto (CAAM) ir Spain Business School vadybos ir administravimo skaitmeninėse įmonėse (MBAD) magistro laipsniu siekiama pasiūlyti suinteresu ... [+]

Šiandien įmonės vadovybei reikalingi specialistai, turintys vadybos ir administravimo žinių, taip pat turintys skaitmeninių įgūdžių. Jūs, jau turintys profesinę patirtį, tapsite šio „Unikalaus meistro“ rinkos ateities vadybininku

Mursijos katalikiškojo universiteto (CAAM) ir Spain Business School skaitmeninių kompanijų vadybos ir administravimo Spain Business School (MDBA) magistro laipsniu siekiama pasiūlyti suinteresuotai šaliai išsamias verslo administravimo žinias, klasikinę MBA, su variantu, į kurį integruotas atnaujinimas. skaitmeninėms įmonėms, tuo pačiu ugdant valdymo įgūdžius ir teisingos verslo krypties vertybes.

Spain Business School MBAD" src="http://www.spainbs.com/Contents/Programs/Images/ucam_mdba.jpg" alt="Spain Business School MBAD" />Programa apima pagrindinę verslo vadybos ir administravimo dalykų grupę, kartu ją papildydama skaitmenine metodika, kuri gilina techninius aplinkos aspektus.... [-]

Ispanija Madrid
Spalis 2019
Ispanų
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
AKAD University

Jie domisi profesinio personalo ir personalo plėtros valdymo, su kuriuo norite išplėsti savo pirmąjį universitetinį išsilavinimą dėl geresnių karjeros galimybių? Tada jum ... [+]

Jie domisi profesinio personalo ir personalo plėtros valdymo, su kuriuo norite išplėsti savo pirmąjį universitetinį išsilavinimą dėl geresnių karjeros galimybių? Tada jums atidaryti savo talentą su MBA programą "Talentų valdymas" ne AKAD University kiekvienas sudėtingas lyderio pozicijas šansas. Su išsamia kompetencijos dalykai talentų valdymo ir pokyčių valdymo, personalo valdymo, instruktavimas ir vadovavimo esate su šiuo nuotolinio mokymosi programa, skirta įvairių pramonės ekspertai. MBA "Talentų valdymas" teikia žinias, ieško kompanijos laikais įgūdžių trūkumo dėl savo valdymo lygiu ir įdarbinimui ir išlaikyti gerus darbuotojus!

Jūsų Kurso struktūra... [-]
Vokietija Germany Online
Registracija galima
Vokiečių
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba