Peržiūrėti Internetiniai Verslo administravimo magistro programas, Žemės ūkio studijos

Verslo administravimo magistro studijų programos iš studentų pareikalauja iš tiesų nemažai laiko ir pastangų. Kai kurios šio tipo studijų programos gali trukti net ir iki penkerių akademinių metų. Vienos iš populiariausių MBA specialybių, kurias studentams gali pasiūlyti geriausieji pasaulio universitetai ir verslo mokyklos, yra finansai, lyderystė, strateginė vadyba ir t.t. Agro… Skaityti daugiau

Verslo administravimo magistro studijų programos iš studentų pareikalauja iš tiesų nemažai laiko ir pastangų. Kai kurios šio tipo studijų programos gali trukti net ir iki penkerių akademinių metų. Vienos iš populiariausių MBA specialybių, kurias studentams gali pasiūlyti geriausieji pasaulio universitetai ir verslo mokyklos, yra finansai, lyderystė, strateginė vadyba ir t.t.

Agroverslo laipsnis yra orientuota į studentų mokymo verslo temomis, pavyzdžiui, rinkodaros, vadybos ir finansų, nes jie susiję su žemės ūkio pramonė. Šis laipsnis tipas gali leisti dėmesį įvairių sričių pramonėje, pavyzdžiui, platinimo ar ūkio valdymo.

Internetinės MBA programa, Žemės ūkio studijos

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Agribusiness Academy
Newcastle-under-Lyme, Jungtinė Karalystė +2 Daugiau

Ši programa skirta tiems, kurie nori sukurti kritišką supratimą apie maistą

Ši programa skirta tiems, kurie nori sukurti kritišką supratimą apie maistą -
MBA
Ištęstinės
3 mėnesiai
Anglų
Internetinės