Internetinės MBA ir EMBA programos

Internetinės MBA ir EMBA studijų programos, kurias studentams gali pasiūlyti geriausieji viso pasaulio universitetai bei verslo mokyklos, yra kuriamos jau darbo patirties turintiems specialistams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų ir taip paspartinti ar kita kryptimi pakreipti jų karjerą.

Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis vienas iš daugybės verslo internetinių studijų, kurios virtualiai yra prieinamos kone iš bet kurios pasaulio vietos. Vienos iš populiariausių internetinių MBA ir EMBA studijų sričių yra tarptautinis verslas, rinkodara, verslumas, ekonomika, vadyba, lyderystė bei projektų vadyba.

Internetinių verslo studijų programų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų! Būtent jums tinkamiausios verslo studijų programos paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių internetinių MBA ir EMBA specialybių sąrašą.

Naujai pridėtos internetinės MBA programos

Atlantic Business School

MBA

Sausis 16, 2019
Pagrindinis MBA programos tikslas yra sukurti vadovus ir vadovus, kompetentingus strateginio mąstymo, veiklos kompetencijos, žmonių valdymo ir savarankiško vystymosi srityje, taip pat suprasti pagrindinius pardavimų, rinkodaros, apskaitos, finansų, žmogiškųjų išteklių ir organizacinio elgesio komponentus.

Management Center Innsbruck

MBA Sveikatos ir ligoninės vadyboje

Sausis 6, 2019
Ar kada nors galvojote apie savo karjeros pažangą sveikatos priežiūros pramonėje? Ar dirbate vadyboje ar administravime ligoninėje ar sveikatos priežiūros įstaigoje Rytų Europoje? Jei taip, galbūt norėsite apsvarstyti naują internetinę ligoninės ir sveikatos priežiūros vadybos MBA, kurią kartu siūlo aukšto rango Management Center Innsbruck (MCI), pr… [+]estižinis Karolio universitetas ir dinamiškas „Advance Institute“ Prahoje. [-]

Excel with Business

Mini MBA

Sausis 10, 2019
Su „Mini MBA“ kursu iš „ Excel with Business gausite mokymus iš ekspertų, turinčių strategiją, finansus, projektų valdymą, kompiuterinę ir komercinę patirtį.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę