Internetinės MBA ir EMBA programos

Internetinės MBA ir EMBA studijų programos, kurias studentams gali pasiūlyti geriausieji viso pasaulio universitetai bei verslo mokyklos, yra kuriamos jau darbo patirties turintiems specialistams, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų ir taip paspartinti ar kita kryptimi pakreipti jų karjerą.

Priklausomai nuo studentų norų ir poreikių jie gali rinktis vienas iš daugybės verslo internetinių studijų, kurios virtualiai yra prieinamos kone iš bet kurios pasaulio vietos. Vienos iš populiariausių internetinių MBA ir EMBA studijų sričių yra tarptautinis verslas, rinkodara, verslumas, ekonomika, vadyba, lyderystė bei projektų vadyba.

Internetinių verslo studijų programų įvairovė iš tiesų gali suklaidinti, tačiau neleiskite, kad tai jus sustabdytų! Būtent jums tinkamiausios verslo studijų programos paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių internetinių MBA ir EMBA specialybių sąrašą.

Naujai pridėtos internetinės MBA programos

Robert Kennedy College

Online MBA švietimo lyderystė - University of Cumbria (UK)

Rugsėjis 20, 2018
MBA yra pagrindinė vadovų kvalifikacija. Sukurta sėkmei, MBA sukuria išskirtinius vadovus, turintys išsamių žinių apie naujausią verslo praktiką.

IIBMS Business School

Online MBA

Rugsėjis 21, 2018
Jei esate darbo savininkas ir vis dar nori siekti MBA išsilavinimo, tada nereikia nerimauti. Jūs galite tiesiog užsiregistruoti internetu MBA kursuose ir pradėti mokytis valdymo įgūdžių nuo šiol. Šiuo metu beveik kiekvienas asmuo, kuris daro darbą, nori pasirinkti internetinį / nuotolinį mokymą.

IUBH Online

MBA rinkodaros

Rugsėjis 11, 2018
Jūs vadovausite tarptautinėms rinkodaros ir reklamos kampanijoms bei bendradarbiausite su partneriais, kolegomis ir agentūromis visame pasaulyje. Marketingo MBA atvers duris karjerai kaip pasaulinės kompanijos rinkodaros vadybininkas.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Internetinės verslo studijos - kas tai?

Įvairiausių specialybių internetines verslo studijų programas siūlo vieni iš geriausiųjų pasaulio universitetų, kurie naudojasi e-mokymo technologijomis. Internetu studentai dažniausiai renkasi studijuoti tokias verslo disciplinas kaip finansai, rinkodara, organizacinė elgsena bei apskaita. Į kiekvieną iš šių studijų sričių paprastai yra įtraukiama daugybė skirtingų tačiau tarpusavyje glaudžiai susijusių verslo specializacijų, iš kurių studentai gali pasirinkti juos labiausiai dominančią studijų kryptį. Vis daugiau viso pasaulio universitetų bei kitų tipų aukštojo mokslo įstaigų studentams gali pasiūlyti internetinių verslo studijų bakalauro, magistro bei doktorantūros laipsnio studijų programų.

Kokie yra internetinių verslo studijų privalumai?
Internetines verslo studijas pasirinkę studentai ypatingai išsamiai nagrinėja jų pasirinktos specialybės temas, mokosi, kaip efektyviai spręsti įvairias versle pasitaikančias problemas bei greitai priimti sprendimus ir taip tampa tikrais savo pasirinktos verslo programos specialistais. Šias studijas pabaigę studentai taip pat įgyja daugiau galimybių gauti norimą darbą tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje ar gauti siekiamą paaukštinimą. Be to, šias modernaus tipo studijas pasirinkę studentai taip turi ypatingai geras galimybes lavinti savo komunikacijos įgūdžius, kurie yra tokie svarbūs pradėjus dirbti versle. Internetinių verslo studijų studentai su profesoriais bei kurso draugais bendrauja naudodamiesi video bei audio konferencijų platformomis ir kitomis naujausiomis elektroninio švietimo technologijomis. Dar vienas didelis internetinių studijų privalumas yra tai, kad būtent šio tipo studijos gali būti suderintos su kone kiekvieno žmogaus darbo grafiku ar kitais turimais įsipareigojimais, kadangi internetinių studijų studentai patys gali pasirinkti norimą studijų tempą bei grafiką.

Kokie dalykai yra įtraukiami į internetines verslo studijų programas?
Verslo studijomis besidomintys studentai gali rinktis iš itin didelės šios mokslo srities programų įvairovės. Priklausomai nuo jų norų, poreikių ir interesų, jie gali rinktis projektų valdymo, mažmeninės drabužių prekybos, tarptautinio verslo, nekilnojamojo turto, sveikatos apsaugos administravimo, bankininkystės ar lyderystės specialybes. Daugelis geriausiomis pripažintų verslo mokyklų bei universitetų studentams taip pat gali pasiūlyti ir internetines MBA bei EMBA studijų programas. Kai kurios iš šių programų yra gana abstrakčios - į jų kursus yra įtraukiami įvairūs dalykai, tačiau studentams paprastai yra nesunku rasti ir labai specializuotų studijų, skirtų jau darbo patirties tam tikroje verslo srityje įgijusiems specialistams.

Kiek kainuoja internetinės verslo studijos?
Internetinių studijų kaina yra sudaroma iš mokymuisi skirtos medžiagos kaštų, konkretaus kurso kainos bei kitų galimų išlaidų. Išlaidos labai stipriai priklauso nuo pasirinkto universiteto bei konkrečios studijų programos. Todėl dėl konkrečių studijų kainų, o taip pat ir galimų stipendijų rekomenduotumėme tiesiogiai susisiekti su jus dominančio universiteto priėmimo skyriumi. Internetinių studijų programų kaina paprastai būna panaši į tos pačios specialybės dieninių studijų kainą, tačiau bendros internetines studijas pasirinkusių studentų išlaidos studijų metu dažnai būna kiek mažesnės, nes jie nemoka už transportą, kuris būtų reikalingas fiziškai lankytis universitete. Visą reikalingą informaciją apie konkrečios verslo studijų programos kainą rasite pasirinkto universiteto interneto tinklapyje arba gausite tiesiogiai susisiekę su jo priėmimo skyriumi.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis pabaigus internetines verslo studijas?
Dėl įgyto konkurencinio pranašumo, internetines verslo studijas baigę specialistai dažnai pastebi, kad jie lengviau gauna jų norimą darbą ar tampa paaukštinami pareigose. Statistika atskleidžia, kad kai kurias verslo studijų programas, pavyzdžiui, MBA arba EMBA studijas baigę specialistai turi daugiau galimybių būti paaukštinti pareigose, nes jie yra geriau pasiruošę vadovo pozicijai. Neretai, šio tipo studijas baigę žmonės pradeda ir savo verslą.

Kokie reikalavimai yra keliami stojantiems į internetines verslo studijas?
Konkretūs verslo studijų stojimo reikalavimai priklauso nuo pasirinkto universiteto bei konkrečios studijų programos. Tačiau daugelis universitetų reikalauja, kad studentai būtų išlaikę reikiamus kursus ar studijų dalykus bakalauro studijų metu. Studentams taip pat reikia išlaikyti anglų ar kitos kalbos, kuria norima studijuoti, testą, bei kartais taip pat pateikti ir ganėtinai aukštus GMAT ar GRE testų rezultatus. Tam kad internetinės verslo studijos būtu sėkmingai pabaigtos, į jas įstoję studentai turi atsiskaityti reikiamus kursus ir gauti pakankamą įvertinimą. Dauguma studentų pasinaudoja universitetų siūlomomis galimybėmis ir studijų metu atlieka profesinę praktiką, tokiu būdu jie studijų metu įgyja ir darbo rinkoje taip reikalingos praktinės patirties. Studijų pabaigoje dauguma studentų paprastai turi atlikti savarankišką mokslinį darbą ir apsiginti jį prieš dėstytojų komisiją.

Kuriuose universitetuose verta rinktis internetines verslo studijas?
Internetines studijų programas siūlo daugybė viso pasaulio universitetų, verslo mokyklų bei kitų tipų aukštojo mokslo įstaigų. Būtent internetu galima studijuoti JAV, Ispanijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos, Šveicarijos, Kenijos, Pietų Afrikos, Rusijos, Singapūro, Australijos, Belgijos, Turkijos, Kosta Rikos, Kolumbijos, Peru, Brazilijos ir daugybės kitų šalių universitetuose. Tad jeigu susidomėjote internetinėmis verslo studijų programomis - esate tinkamoje vietoje, tinkamu metu. Mūsų tinklapyje rasite visos reikalingos informacijos apie internetines verslo studijų programas įvairiausių šalių universitetuose ir galėsite tiesiogiai susisiekti su jus dominančiomis aukštosiomis mokyklomis.