MBA - tarptautinė teisė

The University of Law Business School Online

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

MBA - tarptautinė teisė

The University of Law Business School Online

MBA - tarptautinė teisė

MBA tarptautinė teisė suteikia magistrantūros apdovanojimą, daug dėmesio skiriant pažangiosios perspektyvos valdymo praktikos ir lyderystės, kurie padės jų karjeros verslo ir tarptautinės teisės. Programa remia lyderių ugdymą, plėtojant žinias ir gebėjimus valdyti pokyčius. Programa toliau tobulina individualų profesionalų minties lyderystę su įvairiomis pasirenkamomis temomis, kurios leis išplėsti mokymąsi tarptautinėje teisėje. Jūs tapsite lyderiu, turinčiu pažangių žinių apie organizacijas, jų valdymą ir besikeičiančią išorinę aplinką, kurioje jie veikia tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu, susijusius su stabilumu, neapibrėžtumu ir pokyčiais. Tobulinsite kaip kritiškai žinomą besimokantįjį, galintį nustatyti sėkmės kriterijus ir įvertinti organizacinius rezultatus pagal šiuos kriterijus, įgydami žinių ir įgūdžių, kad atliktumėte lyderio vaidmenį. Verslo mokykla didžiuojasi gilinimu ir praktine žiniomis, kurias savo programoms suteikia mokslininkai, turintys praktinės patirties, kad užtikrintų, jog moksliniai tyrimai būtų vykdomi taikant realų gyvenimą. MBA tarptautinės teisės programa remia vadybininkus ir lyderius, kurie vertina visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, kad galėtų pasiruošti teorijai konvertuoti į praktinę veiklą iš kritinės ir informuotos perspektyvos, kad būtų skatinamas darbuotojų veiksmingumas ir organizacijų konkurencingumas. Programa suteikia intelektines žinias, reikalingas karjerai sparčiai besikeičiančioje darbo aplinkoje, griežtam požiūriui į savimonę ir asmeninį tobulėjimą, naudojant žinių valdymą ir instruktavimą. Be to, įgyjate vertingos patirties, susijusios su moksliniais tyrimais savo specialybės srityje, baigus disertaciją / praktiką nukreiptą projektą, taip pat pristatymą, bendravimą, komandinį darbą ir kritinius problemų sprendimo įgūdžius. Programa papildoma CMI profesine akreditacija, kuri padės jūsų karjerai versle ir jūsų specialistams.

Reikalavimai kursui

  • UK studentai: 2: 2 ar daugiau iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos. Studentai turi turėti ne mažiau kaip dvejų metų profesinę patirtį.
  • Tarptautiniai studentai: anglų kalbos lygis atitinka IELTS 6,5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Trukmė

1 metai visą darbo dieną, 2 metai ne visą darbo dieną

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
The University of Law Business School Online

Paskutinį kartą atnaujinta December 7, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
10,000 GBP
2019 m. Sausio mėn .: 10 000 svarų sterlingų 2019 m. Rugsėjis: 10 300 svarų sterlingų
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla