MBA specialybė logistikos ir tiekimo grandinės valdyme

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši MBA leidžia jums įgyti integruotą įmonių valdymo viziją, tiriant įvairias sritis (Finansai, Žmogiškieji ištekliai, Projektai ir Verslumas), kartu su esminiais Tiekimo grandinės valdymo valdymo aspektais.

Dvigubo laipsnio „Summa“ universitetas

Dėl Europos magistrantūros instituto ir Summos universiteto susitarimo jūs galite studijuoti savo studijų pakopą, gaudami Amerikos programą „Dual Degree“ . Abiejų institucijų pripažinimas ir nuopelnai suteikia prestižinę formą tarptautiniu lygmeniu .

Kodėl verta rinktis šią MBA?

Mes rengiame būsimus transformacinius lyderius, kurie atliks pokyčius organizacijose pagal pasaulines makro tendencijas:

 • Dėl to galėsite gauti ISCEA tarptautinį sertifikavimą „CSCM®“ , „Certified Supply Chain Manager“.
 • Kadangi vertinsite savo logistikos žinias, analizuosite tarptautines rinkas ir sužinosite strateginę ir valdymo grandinės valdymo viziją.
 • Kadangi jūs galite dirbti ketvirtoje pramonės revoliucijoje (įmonės 4.0), reikalaujančiose kritinių specialistų, novatorių ir gebančių valdyti žinias.
 • Kadangi su siūlomomis teorinėmis ir praktinėmis priemonėmis galėsite sukurti pagrindinius vadovo gebėjimus, pavyzdžiui, gebėjimą analizuoti, organizuoti ar dirbti komandoje, vadovavimo ir derybų įgūdžius.

programa

 1. Pasaulinis tiekimo grandinės valdymas (4 ECTS)
 2. Strateginis marketingas (4 ECTS)
 3. Strateginis viešųjų pirkimų valdymas: pirkimai ir tiekėjai (4 ECTS)
 4. Strateginis komunikatas (4 ECTS)
 5. Tvarių prekių gamyba ir įsimintinų paslaugų patirtis (4 ECTS)
 6. Sprendimų priėmimo išlaidų analizė (4 ECTS)
 7. Taikomosios informacinės technologijos (4 ECTS)
 8. Komercinis valdymas: pardavimų valdymas ir planavimas (4 ECTS)
 9. Paklausos veiksmai
 10. Procesų valdymas (4 ECTS)
 11. Efektyvių komandų vadovavimas (4 ECTS)
 12. Tiekimo grandinės strateginis planavimas ir finansų valdymas (4 ECTS)
 13. Verslumo ir verslo planas (4 ECTS)
 14. Programos projekto pabaiga: CSCM® sertifikavimo - sertifikuotos tiekimo grandinės vadovo ir ISO 28000 vidaus auditoriaus pažymėjimo (8 ECTS) parengimas.

Artumas ir personalizavimas

Studentų, dėstytojų ir dėstytojų ryšiai yra nuolatiniai per virtualią platformą, taip pat:

 • Bendras medžiagų prieinamumas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.
 • Abejoti bet kuriuo paros metu.
 • Nuolatinis bendravimas per diskusijų forumus.

Dėl to ir turinio struktūros programų vertinimas yra iš esmės praktinis.

Atsiliepimas

„Internetinė programa turi didžiulį pranašumą, nes ji netrukdo mokinių darbui ir tai gali būti padaryta tuo metu, kai geriausiai tinka kiekvienam iš mūsų.“ Manau, kad svarbu dalyvauti forumuose. dalykų ir profesorių atsakymų į mūsų konsultacijas, kaip ir kitų studentų, temos suteikia man naują viziją apie įmonės kryptį ir padeda man tobulėti. “ - Pablo Pitchon, viceprezidentas IQASA SA

Studijų pagalba - finansavimas

Institutas turi stipendijų programą, kuri gali padengti iki 65% studijų išlaidų . Kiekviename kvietime siūloma nedaug stipendijų, atsižvelgiant į asmeninę, profesinę ar ekonominę kandidatų padėtį.

Taip pat yra specialios finansavimo sąlygos, siekiant padėti studentams prisiimti kurso išlaidas per atidėtų mokėjimų sistemą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Based in Spain, the Instituto Europeo de Posgrado is a Business School that offers a wide range of Online MBA and Masters designed to meet the requirements of its students. Over 1 million hours of cla ... Skaityti daugiau

Based in Spain, the Instituto Europeo de Posgrado is a Business School that offers a wide range of Online MBA and Masters designed to meet the requirements of its students. Over 1 million hours of classes are given each year through its on-line platform to students from different countries by teachers of the most prestigious Universities and Business Schools. The On-line Campus allows both teachers and students to... Skaityti mažiau
Madridas , Ispanija internete + 1 Daugiau Mažiau