Skaitmeninė ekosistema veikia visas įmones. Skaitmeninė transformacija daro įtaką organizacinėms struktūroms, prekės ženklo pozicionavimui, rinkodaros ir komunikacijos strategijoms, klientų įsigijimui ir "back office" procesų integravimui. Vis labiau reikia atlikti šias transformacijas įmonėse, kuriose yra geriausių strategijų.

MBA susideda iš mokymosi struktūrizuoti verslo modelį, apimantį skaitmeninimą iš visų verslo sričių konkurenciniu būdu. Ši programa sukuria valdymo, kritinio mąstymo ir sprendimų priėmimo įgūdžius, susijusius su interneto technologijomis, ir jo poveikį visose verslo srityse. Pasibaigus studijoms, studentas turės visus įgūdžius, reikalingus skaitmeninei transformacijai ir inovacijų procesams atlikti savo sektoriuje.

Tikslai ir nauda

Įeina į pagrindines e. Verslo ir skaitmeninės transformacijos strategijos sąvokas.

Žinokite, kaip struktūrizuoti verslo modelį per skaitmeninimą.

Suprasti visą atvirą inovacijų valdymo procesą.

Žinokite ir įvertinkite svarbiausius interneto technologijų aspektus ir jų įtaką visose įmonės srityse.

Analizės gebėjimas žinoti, kaip interpretuoti šio verslo modelio metriką ir paversti ją svarbia informacija sprendimų priėmimo procese.

Kritiškas mąstymas pakelti standartus.

Įgyti skaitmeninio amato verslininko profesinių ir asmeninių įgūdžių.

Mokymo programa yra sukurta 12 modulių, prasidedančių kiekvienų metų spalio mėnesį, su 8 privalomų modulių schemomis. Prie to pridedami 4 pasirenkami dalykai, 2 praktiniai seminarai ir tikras verslo projektas, kuris prasidės pirmojo modulio pabaigoje ir bus pratęstas per MBA.

Skirtingi moduliai yra suskirstyti į kelias savaites, kai studentui yra keli tikslai ir įvykiai bei projektas, kurio metu praktikoje įgyjamos žinios, gautos vadovaujant mentoriui. Šie iššūkiai ar tikslai yra orientuoti į bendradarbiavimą, modulines medžiagas ir technologinių priemonių naudojimą.

Programos struktūra (* atsižvelgiant į pakeitimus)

Prieš akademinių metų pradžią yra įvadinis modulis, skirtas platformos valdymui palengvinti ir filmuoti į mokymosi modelį "on-line".

Moduliai suskirstyti į tris laidininkų blokus, ant kurių visa programa sukasi, kurios yra šios:

  • 1-asis blokas. Skaitmeninė ekosistemos, kurioje apibrėžiamos pagrindinės pramonės ir paslaugų įmonių skaitmeninės transformacijos koncepcijos, taip pat naujos technologinės tendencijos ir jų įtaka rinkai.

  • 2-asis blokas. "Skaitmeninis verslas: operatyvus ir strateginis", kuriame pristatomos būtinos sąvokos ir elementai, kad būtų galima valdyti skaitmeninę kompaniją arba vadovauti tradicinės įmonės skaitmeninei transformacijai.

  • Blokas 3. Gilinimas. Šiame skyriuje studentas gali pasirinkti technologinius dalykus, kurie aptinkami konkrečiose technologijose ir koncepcijose, tokiose kaip duomenų analizė ar kibernetinis saugumas, arba verslo subjektai, kuriuose daugiau dėmesio bus skiriama skaitmeninimo poveikiui visuose įmonės padaliniuose.

Dalyvių profilis

Skaitmeninės ekosistemos MBA yra skirta bet kokio sektoriaus specialistams, norintiems išplėsti savo žinias, taip pat papildyti savo technologinį mokymą elektroninio verslo, skaitmeninio transformavimo ir naujovių srityje.

Kurso moduliai skirti specialistams, kurie siekia paspartinti profesinės karjeros plėtrą ir suprasti svarbų skaitmeninimo vaidmenį jų verslo modeliuose ir įmonių veikloje.

Karjeros perspektyvas

Trijuose taškuose Skaitmeninės verslo mokyklos statymas mokymuose yra variklis, skirtas pokyčiams, augimui ir asmeniniam bei profesiniam tobulėjimui. Profesinės srities magistrantūros metu sukurtų įgūdžių taikymas leis studentui prisidėti ir vadovauti jų organizacijos ar įmonės augimui ir tobulinimui.

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Three Points Digital Business School »

Paskutinį kartą atnaujinta October 24, 2018
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Duration
10 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date