MBA - koncentracija logistikoje ir tiekimo grandinės valdyme

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos uždaviniai

KWU MBA laipsnių programa suteikia pradžioje ir viduryje karjeros specialistams praktinių įgūdžių ir kompetencijų, reikalingų siekiant paspartinti jų karjeros versle.

  • Pagrindiniai kursai suteikia studentams galimybę plėtoti pasaulinį, visapusišką supratimą apie tai, kaip verslo disciplinos yra integruotos strateginiu lygmeniu.
  • Programos koncentracija duomenų analizėje, personalo vadyboje ir logistikoje

Programos koncentracija

Logistika ir tiekimo grandinės valdymas

Kadangi vadovai ir toliau supranta teigiamą efektą, kurį efektyvi tiekimo grandinė gali turėti bendroje įmonėje, paklausa didėja vidutinio lygio vyresnio lygio specialistams.

Pagal naujausią "Supply" paskelbtą straipsnį

Specializuojantys šios koncentracijos MBA studentai plėtoja strateginį logistikos ir tiekimo grandinės valdymo gyvavimo ciklo supratimą.

Atvejų tyrimai ir kursiniai darbai sandėliavimo ir atsargų valdyme, transportavimo ir paskirstymo tinkluose bei logistikos informacijos valdymo sistemos supažindina studentus su praktinėmis žiniomis ir įgūdžiais, reikalingais siekiant tobulinti savo karjerą šioje dinamiškoje srityje.

Stažuotės galimybės

Tarptautiniai studentai, baigę du studijų trimestrą KWU, turės galimybę kreiptis dėl dalyvavimo JAV vykdomoje stažuotės programoje. Suinteresuoti studentai turėtų kreiptis į priėmimo grupę bent keturis mėnesius iki tos dienos, kurią jie norėtų pradėti praktiką.

Praktikos pareiškėjai turi būti geros akademinės padėties ir neturi neišspręstų finansinių įsipareigojimų su KWU.

Tokių programų vieta ir trukmė gali skirtis atsižvelgiant į studento susidomėjimą, jų akademinę padėtį ir ankstesnę darbo patirtį.

Papildomos išlaidos, susijusios su dalyvavimu stažuotės programoje, nėra įtrauktos į KWU studijų kursus. Vizos parama kvalifikuotam studentui teikiama išorės šaliai.

Priėmimo reikalavimai

Asmenys, norintys įstoti į KWU MBA programą, privalo turėti bakalauro laipsnį, kurio minimalus 2,5 GPA.

Be to, pareiškėjai privalo turėti ne mažiau kaip 2 metų profesinės patirties.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Key West University (KWU) is a 100% online university. The university was founded by a group of international business and education professionals with over 40 years of combined experience.

Key West University (KWU) is a 100% online university. The university was founded by a group of international business and education professionals with over 40 years of combined experience. Skaityti mažiau