EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Paspartinkite savo mokymąsi su internetiniu MBA greituoju kursu

Paspartinkite savo mokymosi pasiekimus su 100% internetine MBA greito eiga. Naudodamiesi tuo pačiu kursų turiniu kaip pagrindine MBA, " Online MBA Fast Track" programa gali būti baigta per 18 mėnesių, kad padėtų jums plėtoti savo strateginius verslo įgūdžius vis labiau konkurencingoje pasaulio verslo aplinkoje.

"Online MBA Fast Track" iš Notingemo verslo mokyklos suteiks jums patirties, kurios jums reikės norint padaryti reikšmingą įtaką verslo pasaulyje greičiau, nenustodami įsikurti universitetuose. Notingemo verslo mokykla yra AACSB ir EQUIS akredituota. Mažiau nei 1% verslo mokyklų visame pasaulyje turi EQUIS ir AACSB akreditaciją, patvirtinančius griežtus ir novatoriškus mūsų mokymo ir mokslinių tyrimų standartus, ir pusiausvyrą, kurią nuolat vertiname tarp akademinės kokybės ir profesinės svarbos.


Kurso apžvalga

Šiandienos verslo aplinka yra nepastovi, konkurencinga ir tarptautinė. Suplanuotos ambicingiems vadovams, sėkmingi studentai atsitraukia nuo šio internetinio MBA greitojo kurso su realiu strateginių verslo modelių supratimu, šiuolaikiškais pasauliniais klausimais ir sistemomis, taip pat atsakingos ir tvarios lyderystės vertės vertinimu.

Naudodamasis patirtinio mokymosi, "Online MBA Fast Track" pasirengs greitai besikeičiančiam ir konkurencingam pasauliniam verslo kraštovaizdžiui. Studentai gali pritaikyti savo žinias realiuoju laiku praktiniais verslo modeliais, atvejų studijomis, konsultaciniais projektais ir ekspertų dėstytojų, svečių kalbėtojų ir bendraamžių iš viso pasaulio.

"Online MBA Fast Track" leidžia ambicingiems specialistams, tokiems kaip jūs, greičiau perkelkite savo karjerą ar organizaciją į naujas aukštumas, tuo pačiu metu galite studijuoti du modulius, kad sustiprintumėte savo studijų planą ir pagreitintumėte savo karjeros perspektyvą. Pasibaigus "Online MBA Fast Track", jūs įgysite praktinių ir perkeliamų įgūdžių, kurie leis jums unikalią poziciją, siekiant paskatinti jūsų organizacijos sėkmę ateityje.


"Nuo pat kurso pradžios galėjau pritaikyti įgytą patirtį darbo vietoje. Pasidomėjęs žiniomis įgijau pasitikėjimą, o mano tinklas organizacijoje labai išaugo."

William Walker (UK), internetinis MBA studentas


Lankstus ir įdomus mokymasis internetu

NTU yra įsipareigojusi pasiūlyti ambicingus specialistus pritaikytus kursus, kurie atitiktų jų organizacijos ir karjeros poreikius. Mūsų 100% internetiniai kursai yra skirti pasinerti į medžiagą, kad jums jaustis kaip klasėje. Online MBA Fast Track kursas suteikia paspartintą ir įdomų mokymosi būdą, nenusileidžiant universiteto miestelyje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, užpildykite užklausimo formą šiame puslapyje.


Patekimo reikalavimai

  • Minimali 2,1 laipsnio arba lygiavertė kvalifikacija.
  • Mažiausiai trejų metų priežiūros profesinės patirties.
  • Rekomendacinis laiškas.
  • Paskirties pareiškimas.

Tarptautiniai studentai: IELTS arba TOEFL.


Pradėkite savo kelionę su NTU šiandien.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Nottingham Trent University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta December 11, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Duration
18 mėnesių
Ištęstinės
Price
15,900 GBP
Mokesčiai yra už 2019 m. Sausio mėn. Ir 2019 m. Gegužės mėn. Suvartojamą kiekį ir nebus didinami tol, kol studijos bus baigtos per 3 metus nuo registracijos.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date