MBA - Verslumas

MBA Verslininkystė suteikia magistrantūros apdovanojimą, daugiausia dėmesio skiriant pažangiausioms valdymo praktikos ir vadovavimo perspektyvoms, kurios padės jų karjerai versle ir verslume. Programa remia lyderių ugdymą, plėtojant žinias ir gebėjimus valdyti pokyčius. Programa toliau tobulina individualų profesionalų minties lyderystę su įvairiomis pasirenkamomis temomis, kurios leis išplėsti mokymosi verslumo sritį. Jūs tapsite lyderiu, turinčiu pažangių žinių apie organizacijas, jų valdymą ir besikeičiančią išorinę aplinką, kurioje jos veikia tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu stabilumo, neapibrėžtumo ir pokyčių kontekste. Tobulinsite kaip kritiškai žinomą besimokantįjį, galintį nustatyti sėkmės kriterijus ir įvertinti organizacinius rezultatus pagal šiuos kriterijus, įgydami žinių ir įgūdžių, kad atliktumėte lyderio vaidmenį. Verslo mokykla didžiuojasi gilinimu ir praktine žiniomis, kurias savo programoms suteikia mokslininkai, turintys praktinės patirties, kad užtikrintų, jog moksliniai tyrimai būtų vykdomi taikant realų gyvenimą. MBA Verslumo programa palaiko vadovus ir lyderius, kurie vertina visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, kad galėtų pasirengti perorientuoti teoriją į praktinę veiklą iš kritinės ir informuotos perspektyvos, kad būtų skatinamas darbuotojų veiksmingumas ir organizacijų konkurencingumas. Programa suteikia intelektines žinias, reikalingas karjerai sparčiai besikeičiančioje darbo aplinkoje, griežtam požiūriui į savimonę ir asmeninį tobulėjimą, naudojant žinių valdymą ir instruktavimą. Be to, įgyjate vertingos patirties, susijusios su moksliniais tyrimais savo specialybės srityje, baigus disertaciją / praktiką nukreiptą projektą, taip pat pristatymą, bendravimą, komandinį darbą ir kritinius problemų sprendimo įgūdžius. Programa papildoma profesine akreditacija, kuri padės jūsų karjerai versle ir specialistams.

Reikalavimai kursui

  • UK studentai: 2: 2 ar daugiau iš Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnio arba lygiavertės kvalifikacijos. Studentai turi turėti ne mažiau kaip dvejų metų profesinę patirtį.
  • Tarptautiniai studentai: anglų kalbos lygis atitinka IELTS 6,5 ar aukštesnius lygius, kai kiekviename komponente yra ne mažiau kaip 5,5.

Trukmė

1 metai visą darbo dieną, 2 metai ne visą darbo dieną

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų The University of Law Business School Online »

Paskutinį kartą atnaujinta December 7, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
10,300 GBP
2019 m. Sausio mėn .: 10 000 svarų sterlingų 2019 m. Rugsėjis: 10 300 svarų sterlingų
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date