Read the Official Description

"Utica College" yra įsipareigojusi suteikti MBA studentams taikomus ir verčiamus įgūdžius, kurie gali padėti jiems rasti aukšto lygio užimtumą verslo pasaulyje iš karto po baigimo. Norėdami tai pasiekti, "Utica" siūlo keletą MBA specializacijų, kai kuriose labiausiai reikalaujančiose verslo srityse.

Baigę verslo brandą, jūs pasirenkate keturis aukštojo išsilavinimo lygio pasirenkamuosius kursus, kurie lems jūsų specializaciją ar studijų sritį. Galite pasirinkti advokato specializaciją, kurią parengė "Utica College", kad atitiktų konkrečius verslo poreikius šiandien, arba pritaikyti savo studijas per mūsų bendrą MBA parinktį, kurioje galite pasirinkti bet kurį iš keturių aukštojo mokslo lygmens pasirenkamuosius kursus.

Verslumo specializacija pritaikyta strateginiams karjeros ar karjeros vidutinės metams specialistams, kurie yra motyvuoti pasiekti ryšių, informacijos ar žiniasklaidos verslo idėją. Studentai bus supažindinti su pagrindinėmis koncepcijomis, palaikančiomis šiuolaikinės žiniasklaidos verslo modelius, ir sužinoti reikiamų žingsnių žiniasklaidos produkto ar organizacijos kūrimui. Specializacija apima tokias sąvokas kaip auditorija / rinkos analizė, įvairių įplaukų srautų svarba, naudotojų įsitraukimas ir patirtis bei prototipų kūrimas.


Karjeros galimybės:

  • Verslo įkūrėjas / prezidentas
  • Investuotojas
  • Inovacijų konsultantas
  • CMO / CTO / CFO / CIO
Program taught in:
Anglų
Utica College Online

See 36 more programs offered by Utica College Online »

Last updated October 8, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Gegužė 2019
Rgp 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
By locations
By date
Start Date
Gegužė 2019
Application deadline
Start Date
Rgp 2019
Application deadline
Start Date
Sau 2020
Application deadline

Gegužė 2019

Rgp 2019

Sau 2020