MBA Verslumas ir inovacijos (MBA)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Norite savo verslo idėją paversti sėkmingu paleidimu? Norite dirbti kaip samdomas verslininkas? Jums, profesionalūs patarimai pradedantiesiems yra įdomi užduotis atverti naujas verslo sritis, vykdant tikslines naujoves ir kuriant pelningą verslą su aukštos kokybės strategijomis? Tuomet nuotolinio mokymosi programa „ Verslumas ir inovacijos - MBA “ yra teisingas dalykas jums! Ši studijų programa suteikia Jums idealų verslo valdymo, ekonominių ir teisinių žinių, susietų su inovacijomis, paleidimo valdymo ir valdymo metodais, derinį. Puikios tarpšakinės karjeros perspektyvos - pavyzdžiui, vyresnysis konsultantas, pradedančiojo konsultanto ar technologijų vadybininkas - yra atviros jums šiame verslo administravimo magistrate.

Jūsų Kurso struktūra

Ištęstinis AKAD nuotolinio mokymosi kursas „ Verslumas ir inovacijos - verslo administravimo magistras “ yra suskirstytas į keturis semestrus:

 • 1 semestras: orientuotas į taikymą, tuoj pat naudojasi žiniomis, kad atsakytumėte į sudėtingus praktinius klausimus. Jūsų ambicijos reikalingos, kai reikia patikrinti, ar jūsų verslo idėja yra priimtina rinkai, ir užtikrinti patikimą finansavimą. Jūs įgysite žinių verslumo rinkodaros, teisės, mokesčių, projektų valdymo ir pokyčių valdymo klausimais Orientierungswerkstatt arba vėlesniame techniniame seminare - jūs nustatysite, kaip jūs tęsite ir stiprinate tiek savo savarankišką pagrindinę kvalifikaciją.
 • 2 semestras: Sėkminga verslumo veikla yra antrajame semestre. Jūs sužinosite apie šiuolaikinius inovacijų procesus nuo idėjos iki produkto kūrimo iki rinkos pradžios. Jie konkrečiai sprendžia sprendimų priėmimo situacijas verslo aplinkoje ir rengia į praktiką orientuotus sprendimus, remdamiesi išmoktais verslo modeliais.
 • 3 semestras: simuliaciniame žaidime „Bendroji vadyba“, taip pat jūsų pačių ar tam tikrais verslo atvejais, išbandysite save ar savo komandą strateginiuose fiktyvios bendrovės sprendimuose. Tokiu būdu, galite naudotis tarpininkaujančia patirtimi iš pirmųjų dviejų semestrų. Trečiajame semestre jūs taip pat turite galimybę rinktis iš penkių jums tinkamų specializacijų. Jūsų mokslinį darbą rems mentoriai, kurie jums patars dėl mokslinių tyrimų ar taikomųjų užduočių. Savanoriški teminiai seminarai sustiprina jūsų specializacijos žinias.
 • 4 semestras: magistro baigiamasis magistro darbas yra jūsų MBA studijų baigimas. Savo magistro baigiamojo darbo metu jūs išsprendžiate savo užduotį moksliniais metodais.

Jei jus domina tarptautiniai kontaktai, pasinaudokite trijų savaičių studijų vizitu į Sacramento, JAV. Sužinokite daugiau apie Kalifornijos universiteto programą!

specializacija

 • Verslo modelio kūrimas UFU81 | UFU82 | UFU83
 • Tarptautinė inovacijų vadyba PEW82 | PEW83 | PEW84
 • Elektroninis verslumas INT80 INT81 | INT82
 • Verslinis finansavimas FDL80 | FDL81 | FDL82
 • Intelektinės nuosavybės ir technologijų teisė WIR80 | WIR81 | WIR82

perspektyvos

Tikslo siekimo perspektyvos - nuotoliniu būdu į MBA verslumą ir inovacijas

Nuolat kintančiame verslo pasaulyje naujausi ir lanksčios žinios yra geriausias kapitalas aukščiausio lygio vadovams. Idėjų priėmimas ir sėkmingas jų perkėlimas į verslo modelius ir strategijas arba patarėjų steigimas yra labai reikalinga kompetencija. Nesvarbu, ar laikote save verslininku, konsultantu ar įkūrėju, verslumo ir inovacijų MBA apjungia viską, ką reikia žinoti apie vadovavimo ir vadovavimo pozicijas. Verslo ir teisinės praktinės žinios, praktinės žinios apie efektyvų inovacijų valdymą ir šiuolaikines valdymo priemones - specialistų žinios, kurios leidžia jums tapti itin populiariu MVĮ sektoriaus, šeimos įmonių, taip pat didelių tarptautinių įmonių vadovu. Laukiame aukšto lygio tarpšakinių karjeros galimybių!

Jos magistro laipsnį Akad: skaitmeninis, bet kur, bet kuriuo metu

Su skaitmenine Akad miesteliu efektyviausiai laivo kapitonui

Naudokite savo laiko išteklius optimaliai ir palaikyti savo mokymosi stilių pritaikytų studijų padalinių, lankstus audito planavimo ir teisinga mišinio savarankiškai vadovauja ir prižiūri mokytis!

Skaitmeninis Akad apgyvendinimu supaprastina visą laiką pirkti meistras universitetinį išsilavinimą: kaip centrinis koncentratorius šio virtualaus rinkoje tyrimas siūlo viską reikia sėkmingas studijas: Kada ir kaip jūs norite stovi Prisijungę tyrimo medžiagos parengtą audito planavimą daroma efektyviai ir lengvai palaikyti ryšį su savo studentais. Rascher, o garso išmanymas per Akad Campus padidinti savo motyvaciją ir rodo savo mokymosi sėkmę nedelsiant. Akad apgyvendinimu leidžia savo individualų kelią į Master:

 • Nuotolinis mokymas: praktinis, laiku ir aiškiai struktūruotos studijų raidės - suvokti mokymosi vienetų, kurie ateina lengvai į savo namus!
 • Atstumas e-mokymosi: efektyvi mokymosi per interneto pratimai, interneto instruktavimas ir žiniatinklio mokymo - patikimumo, kad turinys yra saugus!
 • Interaktyvus E-mokymasis: asmeniškai prižiūri kuratorių ir tiesiogiai keistis su kolegomis studentais - pridūrė žinios vertė ir tiesioginio prieinamumo turinį sustiprinti motyvaciją!
 • Seminarai (neprivaloma): Be to į virtualią mokymosi vietoje seminaruose - taikyti išmoktus metodus konkrečių klausimų iš karto!

Priėmimo sąlygos

Savo studijų pradžioje turite sėkmingai baigti studijas pripažintame universitete Vokietijoje arba užsienyje (Berufsakademie, bakalauras, diplomas, Uni / FH-Abschluss). Be to, jums reikia bent vienerių metų kvalifikuotos profesinės praktikos. Be to, norint sėkmingai užbaigti anglų kalbos modulius, reikalingi anglų kalbos įgūdžiai.

Kas tiksliai laukia nuotolinio mokymosi verslumo ir inovacijų - verslo administravimo magistras?

Viena MBA kurso „ Verslumas ir inovacijos “ tema - efektyvus inovacijų valdymas. Tyrimo laiške MA_Entrepreneurship_and_Innovation_PEW603 sužinosite koncepcijos atradimą ir sėkmės analizės metodus. Jūsų dėstytojai, prof. Dr. Horst Geschka ir Martina Geschka supažindina jus su sistemingu naujovių diegimu ir struktūrizuotu požiūriu. Kad padidintumėte savo sėkmės šansus, nuo pat pradžių jūs mokotės įtraukti klientus, tiekėjus, mokslinių tyrimų institutus ir laisvai samdomus darbuotojus, arba taikyti atvirą inovaciją „crowdsourcing“ forma. Korespondencijos kurso „Verslininkystė ir inovacijos - verslo administravimo magistras“ studijų laiške jūs sužinosite, kaip naudoti kūrybiškumo metodus, įskaitant aštuonis metodus nuo smegenų audros iki stimulo žodžio konfrontacijos su morfologiniu smegenų planu. Jūsų įgūdžiai, kaip inovacijų vadybininkas, bus apmokyti ir leis jums nustatyti perspektyvius inovacijų metodus ir F

Iš AKAD University studijų laiško „Brainstorming and Concept Development“ AKAD University pat susipažinsite su šiomis temomis:

 • Būtinybė ir problemos registravimas naujovėms
 • Klientų įtraukimas į inovacijų koncepcijos kūrimą
 • Atidaryti naujoves kaip idėjų šaltinį
 • iš naujo atrasti naujoves kūrybiškumo metodais
 • Inovacijų idėjų pasirinkimas
 • idėja valdymas

Įsitikinkite savimi: AKAD Campus su savo lanksčiu , individualiu ir efektyviu studijų modeliu leidžia jums lengvai pasiekti visą verslo verslumo ir inovacijų turinį: sužinosite, kur ir kada norite, ir geriausiai suderins savo ne profesinį mokymą su individualiais laiko ištekliais - kaip norite.

Mūsų pasiūlymas Jums: Pasitikrink savo šeimininko studijas AKAD University 4 savaičių klinikinio tyrimo. Jei turite klausimų apie "neakivaizdinių studijų" yra mūsų draugiškas ir kvalifikuotas Akad tyrimas konsultacijos telefonu 0711 81495-400 kaip jums asmeniškai Mes laukiame jūsų kontaktų -. Ir padėti jums greitai tikslų pasiekimo!

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Die AKAD-Gruppe versteht sich als innovativer Bildungsanbieter im Fernstudium. Mit staatlich und international anerkannten Studienabschlüssen sowie durch Weiterbildung auf hohem Niveau tragen wir zum ... Skaityti daugiau

Die AKAD-Gruppe versteht sich als innovativer Bildungsanbieter im Fernstudium. Mit staatlich und international anerkannten Studienabschlüssen sowie durch Weiterbildung auf hohem Niveau tragen wir zum persönlichen und beruflichen Erfolg unserer Kunden bei. Skaityti mažiau