Read the Official Description

Jūs norite, kad jūsų verslo idėja sėkmingai pradėti įmonių steigimui? Jūs norite veikti kaip personalo verslininkas? Dėl konsultacija verslininkų yra įdomi užduotis atverti naują verslą per orientuota inovacijų ir plėtoti pelningą verslą su galingu strategijas? Tada visu etatu nuotolinio mokymosi "Verslumas ir inovacijos - MBA"Tiesiog jums tinka! Ši programa siūlo idealią kombinaciją verslo, nacionalinių ekonomikos ir teisinė kompetencija kartu su inovacijų, verslumo ir valdymo metodus. Puikus skirtingų pramonės šakų karjeros perspektyvas - kaip vyresnysis konsultantas, steigėjai konsultantai ir technologijų vadybininkas, pavyzdžiui - yra atvira jums su šio verslo administravimo magistras.

Jūsų Kurso struktūra

Dalis Akad Fernstudiengang "Verslumas ir inovacijos - Master of Business Administration"Yra padalintas į keturis iš eilės semestrus būti pastatytas:

 • 1 semestras: individualų rinkinys įgytos žinios metodus atsakyti sudėtinga praktikos klausimus. Jos siekis yra būtinas, kai kalbama apie išbandyti pripažinimą rinkoje savo verslo idėją ir sukurti tvirtą finansavimą. Verslumo įgūdžių rinkodaros, teisės, mokesčių ir projektų valdymo ir pokyčių valdymas galite įsigyti tiek orientacijos dirbtuvėse ar vėliau dėl techninio seminaro - jums nuspręsti, kaip elgtis ir stiprinti abiem būdais nepriklausomai savo pagrindinius įgūdžius.
 • 2 semestras: Sėkminga verslo veiksmai yra du semestrus apie programą. Jie mokosi šiuolaikinių inovacijų procesus nuo idėjos iki produkto kūrimo praktinė į rinką. Susisiekite su konkrečių sprendimų situacijose, verslo aplinkos kito ir dirbti praktinius sprendimus, paremtus išmoko verslo modelius.
 • 3 semestras: Į verslo žaidimas "bendro valdymo", taip pat į savo ar iš anksto verslo atvejų jums išbandyti save savarankiškai arba komandoje strateginių sprendimų fiktyvios įmonės. Taigi galite pritaikyti tarpininkaujant žinias iš pirmųjų dviejų semestrų kompleksiškai. Be. 3 Semestras, jūs taip pat turite penkių šulinių variantą, kuris pasirinkti jums tinka. Jūsų mokslinio darbo turite mentorių, kurie pataria tirti savo mokslo ar taikymo orientuotą užduotis. Savanoriškos teminiai seminarai stiprinti žinias savo specializaciją.
 • 4 semestras: Jūsų baigiamasis magistro darbas daro išvadą savo MBA studijas. Kaip dalį savo magistro darbe išspręsti jūsų problemą, naudojant mokslinius metodus.

Paimkite domina tarptautinius ryšius jau savo nuotolinio mokymosi metu vykdo apie tris savaites pažintinio vizito į Sacramento, JAV parinktį. Norėdami sužinoti daugiau apie Kalifornijos universiteto programos!

specializacija

 • Verslo modelis plėtra UFU81 | UFU82 | UFU83
 • Tarptautinės inovacijų valdymo PEW82 | PEW83 | PEW84
 • Elektroninė Verslumas INT80 | INT81 | INT82
 • Verslumo Finansai FDL80 | FDL81 | FDL82
 • Intelektinė nuosavybė ir technologijų teisė WIR80 | WIR81 | WIR82

perspektyvos

Perspektyvos nustatomas - atstumas mokymosi MBA verslumo ir naujovių

Verslo pasaulyje nuolat keitimo data ir lankstus žinių yra geriausias kapitalo pozicijas vadovybės. turi idėjų ir išversti ar sėkmingai verslo modelių ir strategijų patarti steigėjams yra didelė paklausa įgūdžiai. Ar matote save kaip verslininkas, kaip konsultantas arba kaip MBZ "įkūrėjasVerslininkystės ir inovacijų"Sujungia viską, ką reikia žinoti, valdymo ir vykdomosios pozicijas. Verslo valdymo ir teisinės žinios, praktinių žinių apie efektyvų inovacijų valdymo ir šiuolaikinių valdymo įrankiai - įgūdžių, kad padaryti už labai ieškoma po vykdomosios viduriniosios klasės, šeimos ūkių, bet ir didelių tarptautinių kompanijų. Ji siūlo įvairių pramonės šakų karjeros galimybes aukščiausiu lygiu!

Jos magistro laipsnį Akad: skaitmeninis, bet kur, bet kuriuo metu

Su skaitmenine Akad miesteliu efektyviausiai laivo kapitonui

Naudokite savo laiko išteklius optimaliai ir palaikyti savo mokymosi stilių pritaikytų studijų padalinių, lankstus audito planavimo ir teisinga mišinio savarankiškai vadovauja ir prižiūri mokytis!

Skaitmeninis Akad apgyvendinimu supaprastina visą laiką pirkti meistras universitetinį išsilavinimą: kaip centrinis koncentratorius šio virtualaus rinkoje tyrimas siūlo viską reikia sėkmingas studijas: Kada ir kaip jūs norite stovi Prisijungę tyrimo medžiagos parengtą audito planavimą daroma efektyviai ir lengvai palaikyti ryšį su savo studentais. Rascher, o garso išmanymas per Akad Campus padidinti savo motyvaciją ir rodo savo mokymosi sėkmę nedelsiant. Akad apgyvendinimu leidžia savo individualų kelią į Master:

 • Nuotolinis mokymas: praktinis, laiku ir aiškiai struktūruotos studijų raidės - suvokti mokymosi vienetų, kurie ateina lengvai į savo namus!
 • Atstumas e-mokymosi: efektyvi mokymosi per interneto pratimai, interneto instruktavimas ir žiniatinklio mokymo - patikimumo, kad turinys yra saugus!
 • Interaktyvus E-mokymasis: asmeniškai prižiūri kuratorių ir tiesiogiai keistis su kolegomis studentais - pridūrė žinios vertė ir tiesioginio prieinamumo turinį sustiprinti motyvaciją!
 • Seminarai (neprivaloma): Be to į virtualią mokymosi vietoje seminaruose - taikyti išmoktus metodus konkrečių klausimų iš karto!

Priėmimo sąlygos

Prieš pradedant tyrimą, turite įrodyti sėkmingai baigė studijuoti pripažintame universitete Vokietijoje, ar užsienyje (University of kooperatinės Švietimo, bakalauro diplomas, Universiteto / Koledžo laipsnių). Taip pat reikia mažiausiai vienerius metus atitinkamą profesinę patirtį. Be to, kalbos įgūdžiai reikalingi anglų užbaigti modulius su anglų ingredientų sėkmingas.

Kas tiksliai galite tikėtis nuotolinio mokymosi Verslininkystės ir inovacijų - Master of Business Administration?

Iš MBA programą "temaVerslininkystės ir inovacijų"Ar veiksminga inovacijų valdymas. į Tyrimas Laiškas MA_Entrepreneurship_und_Innovation_PEW603 sužinoti projektavimo ir metodus veiklos analizė. Jų dėstytojai, dr Horst Geschka ir Martina Geschka, atlikite sistemingai inovacijų ir rasti struktūrinį požiūrį pažįstamas. Dėl padidėjusių šansai yra sėkmė, jūs išmoksite nuo pradžios, klientų, tiekėjų, mokslinių tyrimų institutų ir laisvai samdomų vertėjų įtraukti arba taikyti atvirą naujoves crowdsourcing forma. Tyrime laiškas nuotolinio mokymosi "Verslininkystės ir naujovių - Master of Business Administration" jūs išmoksite naudoti kūrybinius metodus, įskaitant aštuonis metodų intensyvius nuo emocingo žodis konfrontacijos su morfologinės skydelyje intensyvius. Jų įgūdžiai kaip naujovių diegimo vadybininkams yra apmokyti ir suteikti jums nustatyti perspektyvias požiūrį į naujoves ir įgyvendinti elektroninius projektus R &.

išmokti Ištrauka iš studijų Kelnaitės "Mintys ir koncepcija plėtra" Akad universitetas taip pat žinome, šias temas:

 • Prekių ir problema identifikavimo inovacijoms
 • Dalyvavimas klientų koncepcijos plėtros inovacijas
 • Atviras inovacijas kaip idėjų šaltinį
 • deenfindung inovacijų naudojant kūrybinius metodus
 • Pasirinkimas novatoriškų idėjų
 • idėja valdymas

Žr už save: The Akad miesteliu su savo lankstus, individualus ir efektyvus Studijų modelis leidžia jums prieigą prie visų MBA Verslumo ir inovacijų lengvai turinį: Kadangi jūs sužinoti, kur ir kada norite organizuoti savo darbo studijas geriausiai jūsų individualius laiko išteklius - pagal Jūsų pageidavimus.

Mūsų pasiūlymas Jums: Pasitikrink savo šeimininko studijas Akad universiteto 4 savaitę bandymus. Jei turite klausimų ant "neakivaizdinių studijų" yra mūsų draugiškas ir kvalifikuotas Akad akademinis konsultavimas paskambinę 0711 81495-400 kaip jums asmeniškai. Mes tikimės, kad iš tavęs - ir padėti jums greitai tikslų pasiekimo!

Program taught in:
Vokiečių
AKAD University

See 9 more programs offered by AKAD University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
24 - 30 mėnesių
Ištęstinės
Price
13,560 EUR
Iš viso mokestis už mokslą
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date