MBA - Verslo administravimo magistras internete

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA (magistrantūros verslo administravimas) yra visuotinai pripažinta magistrantūros kvalifikacija ambicingų, motyvuotų absolventų.

MBA programos UK Home Learning College siūlo dvigubą sertifikavimą. Sėkmingai užbaigus pirmąjį vienetų rinkinį, studentai apdovanojami OTHM kvalifikacijų magistro diplomu "Strateginis valdymas ir lyderystė". Po sėkmingo baigimo studentai pereina į MBA modulius su Anglia Ruskin universitetu, bendradarbiaudami su Londono prekybos centru.

Šis unikalus MBA bus tinka tiems, kurie siekia verslo specialistų be ankstesnio verslo ar valdymo patirties, bet turi aiškų susidomėjimą ir aistra verslui, verslui ir verslui. Ši MBA yra skirta studijuoti su internetine pagalba.

Patekimo reikalavimai

Norėdami patekti į OTHM 7 lygio diplomą strateginio valdymo ir lyderystės kvalifikaciją, besimokantieji turi turėti:

 • Garbės laipsnis susijusioje temoje arba JK lygio 6 diplomas arba lygiavertis užjūrio kvalifikacija
 • Suaugę besimokantieji (virš 21 metų), turintys valdymo patirties (besimokantieji prieš registruodami programą turi patikrinti pristatymo centrą apie šią patirtį)
 • Kurso pradžioje besimokantysis turi būti 18 metų ar vyresnis
 • Anglų kalbos reikalavimai: Jei besimokantysis yra ne iš daugumos anglakalbių šalių, jis turi pateikti anglų kalbos kompetenciją

Kvalifikacijos struktūra

1-ojo laipsnio magistrantūros diplomas (6-9 mėnesiai)

OTHM lygio 7 "Strateginio valdymo ir vadovavimo" diplomas susideda iš 4 privalomų vienetų ir 4 neprivalomų vienetų, kurių bendra suma yra 120 kreditų, 1200 valandų bendras kvalifikacinis laikas (TQT) ir 600 mokomųjų mokymosi valandų (GLH) už užpildytą kvalifikaciją.

Privalomi vienetai
 • Profesinio tobulėjimo ir bendravimo įgūdžiai (10 kreditų): leidžia besimokantiesiems įvertinti ir tobulinti savo įgūdžius, taikant nuolatinį profesinį tobulėjimą, siekiant paremti jų asmeninius ir profesinius tikslus. Besimokantieji plėtos profesinius gebėjimus, įskaitant bendravimą, akademinį rašymą, pristatymą, vadovavimą, informacinių technologijų naudojimą ir gyvenimo aprašymo rengimą.
 • Strateginis valdymas (15 kreditų): ugdo besimokančiųjų supratimą apie strateginius ir pokyčių valdymo modelius, taip pat sugebėjimą peržiūrėti strateginius planus, pasiūlyti strategines galimybes, kurti įgyvendinimo planus ir vadovauti organizaciniams pokyčiams.
 • Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas (15 kreditų): ugdo besimokančiųjų supratimą, kaip efektyvus strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas padeda siekti organizacinių tikslų skirtinguose kontekstuose. Besimokantieji įvertins strateginio žmogiškųjų išteklių valdymo indėlį ir vadovavimo ir valdymo teorijos taikymą organizacinei naudai.
 • Išplėstiniai verslo tyrimų metodai (20 kreditų): ugdyti besimokančiųjų sugebėjimą atlikti įvairius akademiniu požiūriu pagrįstus valdymo tyrimus rengiant mokslinių tyrimų pasiūlymą. Besimokantieji kuria kritinį filosofinių, praktinių ir etinių mokslinių tyrimų koncepcijų supratimą verslo aplinkos kontekste.
Neprivalomi vienetai. Pasirinkite keturias
 • Strateginis finansų valdymas (15 kreditų): leidžia besimokantiesiems taikyti valdymo principams svarbius finansinius principus organizaciniame kontekste, įskaitant analizės metodus ir valdymo apskaitos teorijas / modelius, biudžeto procesų vertinimą, rekomenduojančius finansavimo šaltinius ir investavimo galimybių įvertinimą.
 • Tiekimo grandinės ir operacijų valdymas (15 kreditų): ugdo besimokančiųjų supratimą apie veiksmingos tiekimo grandinės koncepcijas ir modelius bei operacijų valdymą konkurencingose ​​vietose, naudojant atvejų tyrimus ir realaus pasaulio pramonės scenarijus. Besimokantieji plėtos operatyvinių procesų, technologijų, planavimo ir valdymo sistemų supratimą.
 • Verslininkystė ir verslininkystė (15 kreditų): supažindina besimokančiuosius su įmonių ir verslumo verslo procesų pagrindais, verslo ir verslumo žiniomis pasaulio kontekste.
 • Globalizacija ir įmonių valdymas (15 kreditų): ugdo besimokančiųjų supratimą apie teisės aktų, etikos ir pasaulinės integracijos įtaką sprendimams, įmonių valdymui, politikoms, procesams ir organizacijų vykdomai veiklai.
 • Strateginis pokyčių valdymas (15 kreditų): ugdo besimokančiųjų supratimą apie klasikines ir šiuolaikines pokyčių valdymo teorijas ir jų taikymą šiuolaikinėms organizacijoms globalizuotame pasaulyje, nustatant ir naudojant pokyčių modelius. Besimokantieji supras asmenines pokyčių agentų ypatybes, taip pat vadovavimo įgūdžių vertinimą ir plėtrą, kad atitiktų dabartinius ir būsimus pokyčių valdymo vaidmenis.
 • Strateginis marketingas (15 kreditų): ugdo besimokančiųjų supratimą apie strateginės rinkodaros koncepcijas, metodus ir techninius aspektus bei problemas, susijusias su rinkodara šiandienos verslo aplinkoje, įskaitant tai, kaip strategija apima produktų kūrimą, reklamą, platinimą, kainodarą, santykių valdymą ir kiti elementai.
 • Pasaulinė rinkodaros strategija (15 kreditų): ugdo besimokančiųjų supratimą apie problemas, su kuriomis susiduria šiuolaikinės organizacijos globalizuotame pasaulyje, nustatant ir naudojant pasaulines rinkodaros strategijas, įskaitant klausimus, susijusius su internacionalizacija. Besimokantieji išnagrinės, kaip dabartiniai inovacijų ir dizaino pokyčiai daro įtaką organizacijų masinio pritaikymo ir rinkodaros strategijoms. Įrenginys taip pat apima idėjų patentavimo, dizaino registravimo, prekių ženklų ir intelektinės nuosavybės svarbą naujiems produktams ir paslaugoms.

2-asis kursas - Northampton universiteto MBA (aukštyn) (4-6 mėnesių trukmė)
Besimokantiesiems reikia užpildyti šiuos du papildomus modulius su Londono prekybos mokykla, kad pasiektų MBA iš Northampton universiteto. Norėdami sužinoti daugiau papildomų modulių, spustelėkite čia

Kaina

 • Vienkartinis mokėjimas = 6 450,00 svarų sterlingų
 • ARBA
 • Mokesčių planas = 6 įmokos £ 1 166,66 kiekvienam = 6999,99 svarų sterlingų
 • Įsigijimo metu pirmoji įmoka buvo 1 166,66 svarų sterlingų
 • Antroji mėnesio 3 mėnesio pradžia 1,166.66 svarų sterlingų
 • Trečioji įmoka 1 166,66 svarų sterlingų mėnesio pradžioje
 • 7 mėnesio pradžioje ketvirtoji 1 166,66 svarų sterlingų dalis
 • 9 mėnesio pradžioje penktoji įmoka 1 166,66 svarų sterlingų
 • Šeštosios įmokos £ 1166,66 11 mėnesio pradžioje
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

UK Home Learning College (UKHLC) is a UK based online training and education provider of under-graduate and post-graduate qualifications.

UK Home Learning College (UKHLC) is a UK based online training and education provider of under-graduate and post-graduate qualifications. Skaityti mažiau